Fortuna ověření účtu | Z domova, rychle a snadno NÁVODY

Fortuna ověření účtu | Z domova, rychle a snadno

08.04.2024 12:00

Všichni určitě víte, že pokud si chcete u sázkové kanceláře vsadit, musíte splňovat určité formální náležitosti. Mezi ně patří například platný bankovní účet nebo potvrzení požadovaného věku. S příchodem online sázení bylo nutné zajistit, aby bylo možné všechno toto zkontrolovat. Právě k tomu slouží nástroje pro ověření účtu a my vám ukážeme, jak fungují u populární Fortuny.

 

Proč ověřovat svůj účet?

Jak už jsme nastínili v úvodu, stát vyžaduje od všech hráčů i sázkových kanceláří splnění určitých podmínek. Ty základní jsou celkem 3:

 • Dovršení 18 let věku
 • Plná svéprávnost
 • Žádný záznam v Rejstříku vyloučených osob (RVO)

Prostřednictvím registračního formuláře sice zadáváte údaje, podle kterých by bylo možné toto také zjistit. Nicméně sázková kancelář nedokáže určit, zda si v něm někdo údaje úplně nevymyslí nebo alespoň trochu přikrášlí. Musí tedy vyžadovat kompletní dokončení registrace. Pokud jím neprojdete, váš účet vytvořený pouze pomocí registračního formuláře do 30 dnů zanikne.

 

Jak ověřit svůj účet na Fortuně?

K samotnému ověřování účtu je však nutné, abyste si nejdříve založili své dočasné konto pomocí registračního formuláře. Poté se do něj můžete přihlásit a jeho ověření dokončit. Buďto můžete všechno dokončit online (nejrychlejší metoda) nebo se zastavit na některé z poboček Fortuny.

Mnozí z vás už pak určitě vědí, že ověření účtu se skládá ze 3 kroků:

 • Ověření totožnosti
 • Přiřazení platební metody
 • Nastavení herních limitů

Všechny si je postupně ukážeme v našem návodu níže.

 

Online ověření účtu – nejlepší a nejrychlejší metoda

Ověření účtu online je nejlepší a nejrychlejší metodou, jak se rychle dostat do hry. Po vyplnění formuláře vám zabere jenom pár minut a pak už můžete využívat všechny bonusy a hrát všechny hry, které Fortuna nabízí. K online ověření účtu můžete použít PC i mobilní aplikaci Fortuny. Jak tedy na něj?

 1. Nejdříve přejděte na stránky Fortuny a v pravém horním rohu klikněte na tlačítko Registrace. V novém okně nejdříve vyplňte registrační formulář.
 2. Přihlaste se do svého účtu kliknutím na tlačítko Přihlásit v pravém horním rohu.
 3. Přidejte platební kartu nebo bankovní účet ve vkladové sekci. Tu najdete po přihlášení v nabídce Můj účetVklad. Po provedení kontrolní platby se vaše karta nebo účet přiřadí k vašemu hernímu kontu.
 4. V sekci Herní limity si upravte všechny požadované herní limity tak, aby odpovídaly vašim hráčským preferencím. Případně je můžete také odmítnout.
 5. Ze svého účtu poté ověřte svou totožnost prostřednictvím vaší banky. Zde jednoduše kliknete na příslušné tlačítko s ikonou vaší banky a přihlásíte se do ní tak, jak se přihlašujete běžně například při platbě. Poté postupujete podle pokynů a banka předá všechny potřebné informace. Po dokončení tohoto kroku se můžete naplno pustit do sázení.

Musíme však také upozornit, že ověření totožnosti prostřednictvím Bank ID nepodporují všechny banky. Pokud mezi nimi zrovna vaše banka není, musíte využít ověření totožnosti na některé z poboček Fortuny.

 

Nastavení limitů na FortuněPřiřazení platební metody na Fortuně

Nastavení herních limitů a přiřazení platební metody na Fortuně. Zdroj: ifrotuna.cz

 

Ověření účtu na pobočce Fortuny

Zde musíme trochu upřesnit, že se nejedná o kompletní dokončení účtu, ale pouze o ověření totožnosti. Přiřazení platební metody a nastavení herních limitů je vždy nutné provést online ze svého profilu. Na pobočkách Fortuny tak můžete pouze splnit poslední krok, tedy ověřit svou identitu.

Ověření je velmi jednoduché. Sdělte obsluze pobočky, že si chcete ověřit identitu k vašemu hráčskému účtu pod vaší přezdívkou. Poté předložte svůj doklad totožnosti a bude-li vše v pořádku, obsluha váš účet ověří na pár kliknutí. Rovnou vám může také vydat zákaznickou kartičku, která se při sázení na pobočkách využívá.

 

Seznam poboček Fortuny

Mapa s přehledem poboček Fortuny

 

Chcete sázet? Svůj účet ověřit musíte!

Pamatujte si, že pouhým vyplněním formuláře vám u Fortuny vznikne jen dočasné konto. Toto se po 30 dnech bez dokončení registrace smaže. Navíc má omezené vklady pouze na 3 000 Kč a nelze z něj vybírat případné výhry. Jestliže tedy chcete využít opravdu všeho, co Fortuna nabízí, ověřit svůj účet jednoduše musíte.

 

Související články

Ověření účtu u Betana

Online ověření u Tipsportu

Ověření účtu u Chance

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

MerkurXtip registrace – postup krok za krokem

09.05.2024 12:00 MerkurXtip je jedním ze zahraničních poskytovatelů, kteří v rámci Česka nabízí možnost vsadit si a zahrát si v online casinu. Jestliže chcete jeho služby využít na vlastní kůži, je potřeba se na něm nejdříve zaregistrovat stejně jako u všech českých sázkovek. Pojďte se s námi podívat, jak postupovat a co je pro registraci potřeba.   Registrace online na PC Podle nás je registrace online přes počítač tou vůbec nejpohodlnější a nejrychlejší…

NÁVODY

Fortuna registrace | Jak na to?

22.04.2024 00:00 Nejspíše není třeba zdůrazňovat, že pokud si chcete v České republice vsadit nebo si zahrát jakoukoliv jinou hazardní hru online, musíte se nejdříve zaregistrovat na stránkách poskytovatele. Platí to i u nejstarší sázkové kanceláři na našem trhu – Fortuně. V rámci našeho článku vás proto kompletně provedeme registračním postupem. Chcete-li vědět, jak na to, čtěte dál!   Registrace na desktopu Již několikrát jsme zmiňovali, že tím vůbec…

NÁVODY

Tipsport podpora – jak ji kontaktovat a s čím mi může pomoci?

21.04.2024 12:00 V současné době se všechny hazardní hry přesouvají do onlinu na internet. Technologie však vždy nejsou stoprocentní. Pro řešení různých potíží proto sázkové kanceláře poskytují propracovanou zákaznickou podporu. Tipsport je největší sázková kancelář u nás a podporu má zvládnutou opravdu bravurně. Pojďte zjistit, jak ji můžete kontaktovat a s čím vším vám může pomoct.   Jak kontaktovat zákaznickou podporu Tipsport? Zákaznická podpora je nedílnou…

NÁVODY

Betano přihlášení na pár kliknutí

21.04.2024 12:00 Každý hráč určitě dobře ví, že pokud chce sázet a mít šanci získávat skutečné výhry, musí si nejdříve založit účet u některé ze sázkových kanceláří. Do tohoto účtu se poté může přihlásit a využívat všechno, co sázkovky nabízejí. Jednou z těch nejpopulárnějších je v současné době Betano, a právě na něj se v rámci našeho článku zaměříme a ukážeme vám, jak se do svého účtu přihlásit. Čtěte dál!   Jak se přihlásit do svého Betano účtu z PC? Jedním…

NÁVODY

Betano ověření účtu rychle a snadno

21.04.2024 10:00 Každý, kdo už má nějakou zkušenost s online kurzovým sázením, určitě ví, že jestliže si chce vsadit, musí nejdříve projít procesem registrace. Ta nepředstavuje pouze vyplnění registračního formuláře, ale také ověření toho, že jste opravdu způsobilí pro hru. V našem článku se zaměříme na to, jak toto ověření probíhá u sázkové kanceláře Betano.   Proč je nutné ověřovat účet? Ověření účtu je nezbytnou součástí registračního procesu. Právě v této…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.