Tipsport registrace | Návod krok za krokem NÁVODY

Tipsport registrace | Návod krok za krokem

07.03.2024 12:00

Jistě už dobře víte, že pokud se chcete v Česku účastnit hazardní hry, musíte se u jejího poskytovatele zaregistrovat. Tato povinnost je daná zákonem a nevyhnete se jí ani u pravděpodobně nejoblíbenější sázkovky – berounského Tipsportu. Jak se tedy zaregistrovat a co vše je k registraci potřeba.

 

Registrace na PC

Nejspíše nejpohodlnějším a nejrychlejším způsobem, jak se na Tipsportu zaregistrovat, je za použití počítače. Všechno je nesmírně přehledné, rychlé a dostupné doslova na pár kliknutí. Stačí postupovat podle následujícího návodu:

  1. Přejděte na stránky Tipsportu a v pravém horním rohu klikněte na možnost Registrovat.
  2. Objeví se registrační formulář, který je nutné vyplnit se všemi jeho náležitostmi.
  3. Klikněte na tlačítko Registrovat ve formuláři a Tipsport provede ověření všech údajů.
  4. Pokud je všechno v pořádku, přijde vám na zadaný e-mail odkaz pro aktivaci konta a přes SMS dočasné heslo, se kterým se můžete přihlásit do online konta.
  5. Potvrďte založení svého konta v e-mailu a přihlaste se dočasným heslem. To můžete ihned změnit.
  6. Přejděte do nastavení účtu a ověřte svou totožnost. To můžete udělat pomocí podporovaných bank nebo přímo na některé pobočce Tipsportu.
  7. Klikněte na tlačítko Vklad a přidejte si platební metodu. To může být karta, bankovní účet nebo internetová peněženka vedená na vaše jméno. Potvrzující vklad je 1 Kč.
  8. Vraťte se do nabídky účtu a nastavte si sebeomezující opatření.
  9. Jakmile všechny tyto kroky projdete, registraci máte hotovou.

Všechno je velmi intuitivní a můžete si být jistí, že se ve svém online účtu neztratíte ani v případě, že se řadíte mezi absolutní sázkařské nováčky. Kdyby se však přeci jen objevil problém, můžete kdykoliv kontaktovat Tipsport podporu. Vše vám pomohou vyřešit.

 

Tipsport - registrace z PC

 

Registrace na mobilu

Určitě vám neuniklo, že kromě počítačového online prostředí, nabízí Tipsport také velmi dobrou mobilní aplikaci. V ní jsou dostupné všechny funkce Tipsportu, tedy včetně možnosti registrace. Ani v tomto případě na ní není nic složitého.

Stačí si ji pouze stáhnout a nainstalovat. Poté v pravém horním rohu klikněte na tlačítko Registrace. Následně už stačí postupovat přesně podle návodu, který jsme popisovali výše pro PC. Mobilní registrace je totiž naprosto stejná.

 

Tipsport - registrace na mobilu

 

Registrace na pobočce

Jestliže máte raději osobní kontakt nebo se z nějakého důvodu nemůžete registrovat prostřednictvím mobilu či počítače, můžete se zaregistrovat i přímo na některé z poboček Tipsportu. Nicméně je nutné říct, že tak jako tak budete muset v online účtu přiřadit platební metodu a nastavit své herní limity. Obsluha vám tak může pomoci pouze se založením online konta a ověřením totožnosti. Tuto formu registrace proto nedoporučujeme.

 

Tipsport a registrační bonus

Registrace však není pouze branou k možnosti sázet a hrát na Tipsportu. Aby přilákal co nejvíce nových klientů, připisuje Tipsport každému novému zákazníkovi také registrační bonus, se kterým si můžete odzkoušet, jak se vám v něm hraje.

V současné době činí registrační bonus 300 Kč ve věrnostních Netech, které můžete použít přímo pro sázení. K tomu pak samozřejmě můžete využít služby některého z našich profesionálních servisů. Ať se daří!

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Fortuna přihlášení | Jak na to?

10.06.2024 12:00 Jistě už dobře víte, že pokud chcete sázet na své favority, musíte mít u některé ze sázkových kanceláří účet. Bez něj to zkrátka nepůjde. Jakmile ho máte, můžete se do něj přihlásit, a právě poté získáte přístup ke všemu, co daná sázková kancelář nabízí. V našem článku se zaměříme na tu nejstarší u nás – sázkovou kancelář Fortuna. Pojďte s námi zjistit, jak se do Fortuny můžete přihlásit na pár kliknutí.   Jak se přihlásit do svého Fortuna účtu…

NÁVODY

Fortuna podpora – jak ji kontaktovat a s čím vám pomůže?

30.05.2024 12:00 Na internetu vás může potkat řada technických nepříjemností. To samozřejmě neplatí jen o běžném surfování, ale také u oblíbených sázkových kanceláří, jako je Fortuna. Na všechny nepříjemnosti je však Fortuna připravená díky své propracované zákaznické podpoře. Jak ji kontaktovat a co všechno s ní lze vyřešit se dozvíte v našem článku.   Kontakty na zákaznickou podporu Fortuny Bez fungující zákaznické podpory by to dnes ve světě sázkových…

NÁVODY

SazkaBet přihlášení

27.05.2024 12:00 Základem každého sázkaře je jeho účet u sázkové kanceláře. Bez něho jednoduše není možné sázet a vyhrávat. Ani ti z vás, kteří využívají naše profesionální sázkové servisy, se bez účtu neobejdou. Pro zajištění přístupu do účtu je nutné se do něj přihlásit. V našem článku si proto ukážeme, jak se přihlásit do účtu u SazkaBet. Čtěte dál a dozvíte se, jak na to!   Přihlášení do SazkaBet účtu z PC První způsob přihlášení k SazkaBet účtu je z…

TIPY A RADY

SazkaBet Maraton | Každý měsíc hra o zajímavé ceny

27.05.2024 12:00 Společnost Sazka je nejdéle působícím poskytovatelem hazardních her na našem trhu. Za dobu své existence si již prošla mnohými změnami, mezi které patří mimo jiné také spuštění populární sázkové kanceláře SazkaBet. Tam se můžete účastnit mnoha zajímavých soutěží, mezi kterými můžete každý měsíc objevit také oblíbený SazkaBet maraton. O co vlastně jde a na co se v něm můžete těšit?   Zajímavé ceny každý měsíc SazkaBet Maraton patří k dlouhodobým…

TIPY A RADY

AKO bonus na Betanu pro ještě vyšší výhry

27.05.2024 12:00 Každý sázkař ví, že přidáváním více příležitostí na tiket se snižuje pravděpodobnost jeho výhry. Pokud vám ale vyšší riziko nevadí a rádi vytváříte tikety plné různých příležitostí, Betano vám dává možnost vyhrát dokonce ještě více. Přináší vám totiž velmi povedený AKO bonus pro ještě vyšší kurzy u těch nejoblíbenějších soutěží. Pojďte se s námi podívat, jak funguje v praxi a jak ho můžete využít i vy.   Až 70 % navýšení výher Jste příznivcem…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.