Založení verifikace na Sport Breaku

Provozujete sázkové poradenství, případně byste s tím rádi začali? Věříte svým tipům a chcete je nabídnout široké veřejnosti? Spojte síly se SportBreakem! Na trhu kurzových sázek se pohybujeme několik let a úspěšně spolupracujeme s desítkami ověřených servisů. Pomůžeme s distribucí tipů, zajistíme bezchybný zákaznický servis a postaráme se rovněž o marketingové nebo právní záležitosti. Vy se tak budete moci soustředit na to nejdůležitější: kvalitní a ziskové tipy.

Jsme silný partner

SportBreak funguje od roku 2019 a je největší verifikací na českém a slovenském trhu. Naše služby využívají stovky klientů a desítky servisů.

Žádné starosti

Zařizujeme distribuci tipů, právní či marketingovou výpomoc i komunikaci s klienty. Ušetříme vám čas a energii.

Detailní statistiky

Každý servis má vlastní profil, který detailně mapuje jeho činnost a výsledky. Zaujmout nové klienty nikdy nebylo snadnější.

Transparentnost

Hrajeme fér a záleží nám na spokojenosti klientů i servisů. Každému poradenství chceme nabídnout nejlepší možné podmínky pro další růst.

Mám servis včetně klientů, je možné převedení?

Ano, dosavadní klienty můžete převést pod SportBreak. Z vámi přivedených klientů si pouze vezmeme minimální provizi pro zajištění chodu webu. Bližší specifikaci naleznete v podmínkách na tomto odkazu.

Na co se nejčastěji ptáte?

V odpovědích níže najdete podrobné informace o provozování servisu na platformě SportBreak. Cílem projektu je zprostředkovávat klientům tipy od kvalitních a férových sázkařů. Proto po každém servisu žádáme maximální profesionalitu a transparentnost.

Mohu si servis založit, pokud mi ještě nebylo 18 let?

Ne. Celá platforma je určena pro uživatele, kterým je minimálně 18 let.

Jaké sporty se na SportBreaku dají verifikovat?

V podstatě veškeré sporty, které lze najít v nabídce českých nebo slovenských sázkových kanceláří. Mezi ty patří fotbal, hokej, tenis, basketbal, americký fotbal, atletika, australský fotbal, baseball, bojové sporty, box, cyklistika, dostihy, e-sporty, florbal, futsal, golf, házená, kriket, motorsport, plážový fotbal, plážový volejbal, plochá dráha, rugby, společenské sázky, stolní tenis, šachy, šipky, volejbal a zimní sporty. Prozatím neverifikujeme LIVE sázky.

Jaké sázkové kanceláře mohu pro verifikování tipů používat?

Chráníme klienty, proto požadujeme od servisů používání legálně dostupných sázkových kanceláří. Všechny tipy je tedy potřeba zadat s reálným kurzem u české nebo slovenské kanceláře. Mezi ty patří Tipsport, Chance, Fortuna, SynotTip nebo SazkaBet.

Jaké jsou poplatky a provize za vedení verifikace?

Každý servis má individuální podmínky z pohledu provizí z provedených plateb přes naši platformu. Standardní začátečnická provize je 40% (60% zůstává servisu). Při převádění dosavadní klientely jsou procenta u provizí individuální a mohou se dostat až k 10% (90% zůstává servisu).

Je možné převést historii z mé stávající verifikace na platformu SportBreak?

Možné to není. V minulosti tato varianta byla, ale sázkaři ani klienti s tímto převáděním nesouhlasili. Proto byly tyto statistiky smazány. Nyní tuto možnost kvůli transparentnosti nenabízíme.

Mohu své tipy nabízet, i když nemám živnostenský list?

Ano, můžete. Výhodnější spolupráci s námi ale budete mít s živnostenským listem. Výhody jsou hlavně ve výši provize. Bez živnostenského listu je nutné sepsat DPP se sesterskou společností a Váš maximální měsíční výdělek bude 10 000 Kč.

Vztahují se na mě po registraci servisu u SportBreaku nějaké povinnosti?

Ano. Podmínkou při prodeji členství je mít 10 a více tipů za měsíc. Je to povinnost uvedená v našich podmínkách pro servisy. Dále musíte vyplnit informace o prodejci.

Proč se můj servis ukazuje stále s rankingem 0?

Kvůli udržení kvality na prvních místech se v naší tabulce servisů s kladným nebo záporným rankingem ukazují pouze servisy, které mají přidáno 25 a více tipů.

Mohu přidávat i AKO tikety?

Ano, je možné přidávat i AKO tikety. Pokud ale začnete pravidelně vkládat tikety s vysokými kurzy, je velmi pravděpodobné, že Vás budeme kontaktovat a řešit s Vámi Váš styl sázení kvůli ochraně našich zákazníků. Nepodporujeme gambling a bezhlavé trefování vysokých kurzů či navyšování vkladů.

Jak je to s přidáváním zápasů?

Tip musí být přidán minimálně 5 minut před začátkem utkání. Vždy je nutné vyplnit všechny povinné položky: sport, datum, čas, týmy, ligu nebo událost, tip, kurz, sázkovou kancelář, vklad a odkaz na stránku, kde je zápas možné výsledkově sledovat.

Jak je to s vklady na jednotlivé tipy / tikety?

Na naší platformě lze podávat tipy s důvěrou od 1 do 10 unitů. Maximální možný vklad na 1 utkání je 20 unitů. Výjimku mají pouze závody motorsportů, dostihy a jednorázové akce.

Udělal jsem chybu v tipu a už ji nelze opravit. Co s tím?

Nejlepší je ihned odeslat Vašim klientům notifikaci a v ní je informovat o chybě a způsobu nápravy. Dále kontaktovat nás s tím, ať daný tip opravíme v systému. Nejrychlejším způsobem je náš online chat.

Jak budou mým klientům chodit tipy?

Tipy přes platformu SportBreak chodí na Telegram a e-mail. Všechny sázky lze samozřejmě najít i v sekci Můj účet na webu.

Kdy dostanu výplatu provizí a jaká je minimální výplata?

Minimální částka pro vyplacení je stanovena na 5 000 korun českých. Výplata probíhá měsíčně, to znamená, že je vyplácena vždy za minulé období. Po skončení měsíce posíláme peníze vždy do 15. dne. Detailnější informace pak naleznete v Podmínkách pro servisy.

Co se stane, pokud bude zjištěno podvodné jednání ze strany servisu?

V případě zjištění podvodného jednání ze strany prodávajícího budou všechny výdělky odebrány a v drtivé většině vráceny kupujícím.

Mohu mít vlastní klienty a SportBreak využívat jako bonus ke svým službám?

Ano, žádný servis nenutíme k přesunu vlastní klientely pod SportBreak. Naše platforma slouží jako verifikace, která jako bonus dokáže zajistit zasílání tipů, marketing a klientelu.

Kam se mám obrátit, když mám nějaký urgentní problém?

Nejrychlejší cesta je kontaktovat nás na online podpoře, případně na emailu.

Máte jiné otázky?
Neváhejte nás kontaktovat na on-line chatu.