Založení verifikace na Sport Breaku

Provozujete sázkové poradenství, případně byste s tím rádi začali? Věříte svým tipům a chcete je nabídnout široké veřejnosti? Spojte síly se SportBreakem! Na trhu kurzových sázek se pohybujeme několik let a úspěšně spolupracujeme s desítkami ověřených servisů. Pomůžeme s distribucí tipů, zajistíme bezchybný zákaznický servis a postaráme se rovněž o marketingové nebo právní záležitosti. Vy se tak budete moci soustředit na to nejdůležitější: kvalitní a ziskové tipy.

Jsme silný partner

SportBreak funguje od roku 2019 a je největší verifikací na českém a slovenském trhu. Naše služby využívají stovky klientů a desítky servisů.

Žádné starosti

Zařizujeme distribuci tipů, právní či marketingovou výpomoc i komunikaci s klienty. Ušetříme vám čas a energii.

Detailní statistiky

Každý servis má vlastní profil, který detailně mapuje jeho činnost a výsledky. Zaujmout nové klienty nikdy nebylo snadnější.

Transparentnost

Hrajeme fér a záleží nám na spokojenosti klientů i servisů. Každému poradenství chceme nabídnout nejlepší možné podmínky pro další růst.

Mám servis včetně klientů, je možné převedení?

Ano, dosavadní klienty můžete převést pod SportBreak. Z vámi přivedených klientů si pouze vezmeme minimální provizi pro zajištění chodu webu. Bližší specifikaci naleznete v podmínkách na tomto odkazu.

Na co se nejčastěji ptáte?

V odpovědích níže najdete podrobné informace o provozování servisu na platformě SportBreak. Cílem projektu je zprostředkovávat klientům tipy od kvalitních a férových sázkařů. Proto po každém servisu žádáme maximální profesionalitu a transparentnost.

Mohu si servis založit, pokud mi ještě nebylo 18 let?

Ne. Celá platforma je určena pro uživatele, kterým je minimálně 18 let.

Jaké sporty se na SportBreaku dají verifikovat?

V podstatě veškeré sporty, které lze najít v nabídce českých nebo slovenských sázkových kanceláří. Mezi ty patří fotbal, hokej, tenis, basketbal, americký fotbal, atletika, australský fotbal, baseball, bojové sporty, box, cyklistika, dostihy, e-sporty, florbal, futsal, golf, házená, kriket, motorsport, plážový fotbal, plážový volejbal, plochá dráha, rugby, společenské sázky, stolní tenis, šachy, šipky, volejbal a zimní sporty.

Jaké sázkové kanceláře mohu pro verifikování tipů používat?

Chráníme klienty, proto požadujeme od servisů používání legálně dostupných sázkových kanceláří. Všechny tipy je tedy potřeba zadat s reálným kurzem u české nebo slovenské kanceláře. Mezi ty patří Tipsport, Chance, Fortuna, SynotTip nebo SazkaBet.

Jaké jsou poplatky a provize za vedení verifikace?

Každý servis má individuální podmínky z pohledu provizí z provedených plateb přes naši platformu. Standardní začátečnická provize je 40% (60% zůstává servisu). Při převádění dosavadní klientely jsou procenta u provizí individuální a mohou se dostat až k 10% (90% zůstává servisu).

Je možné převést historii z mé stávající verifikace na platformu SportBreak?

Možné to není. V minulosti tato varianta byla, ale sázkaři ani klienti s tímto převáděním nesouhlasili. Proto byly tyto statistiky smazány. Nyní tuto možnost kvůli transparentnosti nenabízíme.

Mohu své tipy nabízet, i když nemám živnostenský list?

Ano, můžete. Výhodnější spolupráci s námi ale budete mít s živnostenským listem. Výhody jsou hlavně ve výši provize. Bez živnostenského listu je nutné sepsat DPP se sesterskou společností a Váš maximální měsíční výdělek bude 10 000 Kč.

Vztahují se na mě po registraci servisu u SportBreaku nějaké povinnosti?

Ano. Podmínkou při prodeji členství je mít 10 a více tipů za měsíc. Je to povinnost uvedená v našich podmínkách pro servisy. Dále musíte vyplnit informace o prodejci.

Proč se můj servis ukazuje stále s rankingem 0?

Kvůli udržení kvality na prvních místech se v naší tabulce servisů s kladným nebo záporným rankingem ukazují pouze servisy, které mají přidáno 25 a více tipů.

Mohu přidávat i AKO tikety?

Ano, je možné přidávat i AKO tikety. Pokud ale začnete pravidelně vkládat tikety s vysokými kurzy, je velmi pravděpodobné, že Vás budeme kontaktovat a řešit s Vámi Váš styl sázení kvůli ochraně našich zákazníků. Nepodporujeme gambling a bezhlavé trefování vysokých kurzů či navyšování vkladů.

Jak je to s přidáváním zápasů?

Tip musí být přidán minimálně 5 minut před začátkem utkání. Vždy je nutné vyplnit všechny povinné položky: sport, datum, čas, týmy, ligu nebo událost, tip, kurz, sázkovou kancelář, vklad a odkaz na stránku, kde je zápas možné výsledkově sledovat.

Jak je to s vklady na jednotlivé tipy / tikety?

Na naší platformě lze podávat tipy s důvěrou od 1 do 10 unitů. Maximální možný vklad na 1 utkání je 20 unitů. Výjimku mají pouze závody motorsportů, dostihy a jednorázové akce.

Udělal jsem chybu v tipu a už ji nelze opravit. Co s tím?

Nejlepší je ihned odeslat Vašim klientům notifikaci a v ní je informovat o chybě a způsobu nápravy. Dále kontaktovat nás s tím, ať daný tip opravíme v systému. Nejrychlejším způsobem je náš online chat.

Jak budou mým klientům chodit tipy?

Tipy přes platformu SportBreak chodí na Telegram a e-mail. Všechny sázky lze samozřejmě najít i v sekci Můj účet na webu.

Kdy dostanu výplatu provizí a jaká je minimální výplata?

Minimální částka pro vyplacení je stanovena na 5 000 korun českých. Výplata probíhá měsíčně, to znamená, že je vyplácena vždy za minulé období. Po skončení měsíce posíláme peníze vždy do 15. dne. Detailnější informace pak naleznete v Podmínkách pro servisy.

Co se stane, pokud bude zjištěno podvodné jednání ze strany servisu?

V případě zjištění podvodného jednání ze strany prodávajícího budou všechny výdělky odebrány a v drtivé většině vráceny kupujícím.

Mohu mít vlastní klienty a SportBreak využívat jako bonus ke svým službám?

Ano, žádný servis nenutíme k přesunu vlastní klientely pod SportBreak. Naše platforma slouží jako verifikace, která jako bonus dokáže zajistit zasílání tipů, marketing a klientelu.

Kam se mám obrátit, když mám nějaký urgentní problém?

Nejrychlejší cesta je kontaktovat nás na online podpoře, případně na emailu.

Máte jiné otázky?
Neváhejte nás kontaktovat na on-line chatu.