Jak vybrat peníze z Tipsportu? NÁVODY

Jak vybrat peníze z Tipsportu?

09.02.2023 17:00

Neexistuje lepší pocit, než když se vám po úspěšném tipu připíší peníze na účet. Před jejich připsáním na váš bankovní účet je před vámi už jen jeden krok. V našem článku vás seznámíme s tím, jaké možnosti pro výběr u peněz Tipsportu máte a co musíte udělat, abyste si své vyhrané peníze mohli začít užívat. Čtěte dál a vše potřebné se dozvíte!

 

Možnosti výběru

Tipsport aktuálně nabízí 3 možnosti výběru: hotově na pobočce, přes online peněženku Skrill a přes bankovní účet. Aby bylo možné výběr prostřednictvím některé z metod využít, je nutné mít na Tipsportu dokončenou registraci včetně přiřazení platební metody. Bez toho nejsou výběry z účtu povoleny.

 

Výběr na bankovní účet krok za krokem

Výběr na bankovní účet z hráčského konta je nejpohodlnější a nejrychlejší metodou výplaty. Minimální limit je 100 Kč, maximální limit není stanoven. Postup výběru je velice jednoduchý:

 1. Přihlaste se ke svému hráčskému účtu
 2. Najeďte kurzorem myši na ikonu svého profilu v pravém horním rohu a z tabulky vyberte možnost „Vybrat peníze“. 
 3. V levé části nového okna vyberte výběr peněz na bankovní účet. 
 4. V pravé části okna zadejte požadovanou částku pro výběr a zadejte heslo k hernímu účtu. 
 5. Klikněte na tlačítko „Vybrat“ a máte hotovo. Peníze vám dorazí během 1 až 3 pracovních dnů.

Možnosti účtu Tipsport

Možnosti účtu. Zdroj: Tipsport.cz

Tipsport- výběr

Okno pro výběr prostředků. Zdroj: Tipsport.cz

 

Výběr na pobočce krok za krokem

Výběr peněz ze svého hráčského konta můžete provést i na některé z poboček Tipsportu. I v tomto případě musíte být registrovaný. Minimální suma pro výběr činí opět 100 Kč, avšak maximální je ze zákonných důvodů pouze 5 000 Kč. Postup je následující:

 1. Přihlaste se ke svému účtu.
 2. Kurzorem myši najeďte na ikonu svého účtu a vyberte možnost „Vybrat peníze“. 
 3. V levé části okna zvolte možnost „Na pobočce“
 4. Zadejte požadovanou částku a heslo ke svému účtu. 
 5. Navštivte pobočku a sdělte obsluze svou přezdívku. Ta vám následně odešle prostřednictvím SMS PIN, pomocí kterého výběr potvrdíte. 
 6. Přepočítejte si hotovost a užívejte výhru! 

 

Výběr přes Skrill krok za krokem 

Tipsport nabízí možnost vybírat také přes internetovou peněženku Skrill. Tato metoda je podobná výběru na účet, pouze se liší limity. Minimálně lze vybrat 1 000 Kč, maximálně 100 000 Kč. Postup je stejný jako u online výběru na bankovní účet, pouze v části pro výběr platební metody zvolte Skrill.

 

Výběr z mobilní aplikace

Své peníze můžete samozřejmě vybírat i pomocí mobilní aplikace, ve které máte stejné možnosti jako na klasickém webovém rozhraní. Pojďte se s námi podívat, jak na to:

 1. Stáhněte a nainstalujte si Tipsport aplikaci.
 2. Přihlaste se do svého hráčského konta
 3. V pravém horním rohu aplikace klikněte na ikonu svého účtu. V otevřené nabídce klikněte na oranžové tlačítko „Vybrat peníze“.
 4. Postupujte stejně, jako u výše popsaných případů. Chcete-li vybrat jiný způsob výběru, klikněte na tlačítko „Změnit metodu.“

Výběr z appky Tipsport

Výběr z aplikace. Zdroj: Tipsport.cz - mobilní aplikace

 

Výběr peněz je hračka

Přesunutí prostředků na své bankovní konto je tou nejpříjemnější částí sázení. Tipsport nabízí hned tři metody, jak si svou výhru přesunout na bankovní účet. Mějte na paměti, že pro každou z nich je třeba mít plně dokončenou registraci. Poté už jen stačí postupovat podle našeho návodu a užít si své peníze.

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Jak vybrat peníze ze Synot Tipu?

20.03.2023 17:00 V sázení neexistuje lepší pocit, než když všechny příležitosti na tiketu zezelenají a na účtu naskočí výhra. Teď už zbývá si ji jen vybrat a užít si ji. V následujícím článku naleznete podrobný návod na to, jak vybrat své peníze ze Synot Tipu a jaké metody pro výběr jsou vám k dispozici.    Možnosti výběru Aktuálně máte na Synot Tipu k dispozici pouze možnost vybrat si peníze online přes bankovní účet. Aby bylo možné výběr na Synot Tipu…

NÁVODY

Mobilní aplikace Fortuna | Oblíbená sázkovka přímo ve vaší kapse

06.03.2023 20:00 Sázení z mobilu postupně začíná na trhu sázkových kanceláří převládat nad pobočkami a počítači. Sázkové kanceláře si to uvědomují a investují do vývoje vlastních aplikací nemalé prostředky. Povedenou appkou se pyšní také oblíbená Fortuna. Pojďte se s námi podívat, jak si ji nainstalovat, jaké funkce v ní můžete využívat a jak se přes ni sází?     K čemu aplikace slouží? Pomocí mobilní appky od Fortuny si můžete vsadit na svého favorita, sledovat…

SÁZKAŘSKÁ TERMINOLOGIE

Co znamená sázka na vítěze zápasu do rozhodnutí

27.02.2023 17:00 Máte svého favorita, ale máte strach, že se mu nepodaří vyhrát v základní hrací době? Sázka na vítěze zápasu do rozhodnutí pro vás může být to pravé. V tomto příspěvku vám popíšeme, co tato sázka znamená.   Co je sázka na vítěze zápasu do rozhodnutí? S touto sázkou se setkáte u sportů, ve kterých se hraje do prodloužení. Nejčastěji jde o hokej, basketbal a florbal nebo vyřazovací fáze některých turnajů v jiných sportech jako je házená nebo…

NÁVODY

Jak vybrat peníze z Chance?

20.02.2023 16:00 Každý má nepochybně na sázení nejraději ten pocit z výhry, kdy se celý tiket zazelená a peníze se připíší na herní účet. Před jejich připsáním na bankovní účet už zbývá jen jeden krok. Pojďte se spolu s námi podívat, jaké možnosti máte při výběru peněz z Chance a co je třeba udělat pro to, abyste se z nich mohli začít těšit.   Možnosti výběru V současné době nabízí Chance 3 možnosti výběru peněz: hotově na pobočce, přes online peněženku Skrill a…

NÁVODY

Mobilní aplikace Synottip | Sázky přímo z mobilu

06.02.2023 17:00 Mobilní aplikace Synottip | Sázky přímo z mobilu Tu situaci jistě mnozí znáte. Jste na služební cestě nebo dovolené, počítač zrovna není po ruce a  zazvoní vám tip od našeho poradenství? Co teď? Vytáhněte mobil a vsaďte ho rovnou z něj! S appkou Synottipu máte vše potřebné pro sázení po ruce. V našem článku vás seznámíme s jejími funkcemi i vším, co umí. Čtěte pozorně dál.    K čemu mobilní aplikace slouží? Prostřednictvím appky od Synottipu si…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.