Jak vybrat peníze z Tipsportu? NÁVODY

Jak vybrat peníze z Tipsportu?

09.02.2023 17:00

Neexistuje lepší pocit, než když se vám po úspěšném tipu připíší peníze na účet. Před jejich připsáním na váš bankovní účet je před vámi už jen jeden krok. V našem článku vás seznámíme s tím, jaké možnosti pro výběr u peněz Tipsportu máte a co musíte udělat, abyste si své vyhrané peníze mohli začít užívat. Čtěte dál a vše potřebné se dozvíte!

 

Možnosti výběru

Tipsport aktuálně nabízí 3 možnosti výběru: hotově na pobočce, přes online peněženku Skrill a přes bankovní účet. Aby bylo možné výběr prostřednictvím některé z metod využít, je nutné mít na Tipsportu dokončenou registraci včetně přiřazení platební metody. Bez toho nejsou výběry z účtu povoleny.

 

Výběr na bankovní účet krok za krokem

Výběr na bankovní účet z hráčského konta je nejpohodlnější a nejrychlejší metodou výplaty. Minimální limit je 100 Kč, maximální limit není stanoven. Postup výběru je velice jednoduchý:

 1. Přihlaste se ke svému hráčskému účtu
 2. Najeďte kurzorem myši na ikonu svého profilu v pravém horním rohu a z tabulky vyberte možnost „Vybrat peníze“. 
 3. V levé části nového okna vyberte výběr peněz na bankovní účet. 
 4. V pravé části okna zadejte požadovanou částku pro výběr a zadejte heslo k hernímu účtu. 
 5. Klikněte na tlačítko „Vybrat“ a máte hotovo. Peníze vám dorazí během 1 až 3 pracovních dnů.

Možnosti účtu Tipsport

Možnosti účtu. Zdroj: Tipsport.cz

Tipsport- výběr

Okno pro výběr prostředků. Zdroj: Tipsport.cz

 

Výběr na pobočce krok za krokem

Výběr peněz ze svého hráčského konta můžete provést i na některé z poboček Tipsportu. I v tomto případě musíte být registrovaný. Minimální suma pro výběr činí opět 100 Kč, avšak maximální je ze zákonných důvodů pouze 5 000 Kč. Postup je následující:

 1. Přihlaste se ke svému účtu.
 2. Kurzorem myši najeďte na ikonu svého účtu a vyberte možnost „Vybrat peníze“. 
 3. V levé části okna zvolte možnost „Na pobočce“
 4. Zadejte požadovanou částku a heslo ke svému účtu. 
 5. Navštivte pobočku a sdělte obsluze svou přezdívku. Ta vám následně odešle prostřednictvím SMS PIN, pomocí kterého výběr potvrdíte. 
 6. Přepočítejte si hotovost a užívejte výhru! 

 

Výběr přes Skrill krok za krokem 

Tipsport nabízí možnost vybírat také přes internetovou peněženku Skrill. Tato metoda je podobná výběru na účet, pouze se liší limity. Minimálně lze vybrat 1 000 Kč, maximálně 100 000 Kč. Postup je stejný jako u online výběru na bankovní účet, pouze v části pro výběr platební metody zvolte Skrill.

 

Výběr z mobilní aplikace

Své peníze můžete samozřejmě vybírat i pomocí mobilní aplikace, ve které máte stejné možnosti jako na klasickém webovém rozhraní. Pojďte se s námi podívat, jak na to:

 1. Stáhněte a nainstalujte si Tipsport aplikaci.
 2. Přihlaste se do svého hráčského konta
 3. V pravém horním rohu aplikace klikněte na ikonu svého účtu. V otevřené nabídce klikněte na oranžové tlačítko „Vybrat peníze“.
 4. Postupujte stejně, jako u výše popsaných případů. Chcete-li vybrat jiný způsob výběru, klikněte na tlačítko „Změnit metodu.“

Výběr z appky Tipsport

Výběr z aplikace. Zdroj: Tipsport.cz - mobilní aplikace

 

Výběr peněz je hračka

Přesunutí prostředků na své bankovní konto je tou nejpříjemnější částí sázení. Tipsport nabízí hned tři metody, jak si svou výhru přesunout na bankovní účet. Mějte na paměti, že pro každou z nich je třeba mít plně dokončenou registraci. Poté už jen stačí postupovat podle našeho návodu a užít si své peníze.

 

Související články

   Výběr peněz Sazkabet

 Sazkabet výběr peněz

   Výběr peněz Synot Tip

 Synot Tip výběr peněz

   Výběr peněz Chance

 Chance výběr peněz

   Výběr peněz z Fortuny

 Fortuna výběr peněz

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Sázení proti marži – Překonání marže pomocí podmíněné pravděpodobnosti

28.09.2023 17:00 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od sázkového analytika Bryana Nicholsona, který je mj. autorem několika knih o kurzovém sázení včetně jeho nejznámější publikace Hypnotised by Number. Bryanovou největší specializací je golf.   Co je to vig a jak ho definujeme? Sázkařské trhy: jak překonáváme vig? Hledání výhody a překonání marže při sázení  Co je to podmíněná pravděpodobnost?   Co je v kurzovém sázení trh? Ze základní definice…

NÁVODY

DOXXbet aplikácia | Sádzanie vo vašom vrecku

25.09.2023 12:00 Na Sportbreaku sa venujeme prevažne českým stávkovým kanceláriám. Treba však nezabúdať aj na našich zákazníkov zo Slovenska. V tomto článku sa pozrieme na stávkovú kancelár DOXXbet a jej aplikáciu. Krok za krokom tu nájdete postup, ako si appku nainštalovať, aké sú jej funkcie a k čomu slúži. Vďaka jej už vám žiaden typ od našich verifikovaných servisov nikdy neutečie.      Na čo je mobilná aplikácia DOXXbet? Prostredníctvom mobilnej aplikácie…

NÁVODY

Niké TV

21.09.2023 12:00 Sázková kancelář Niké je první sázkovou kanceláří na samostatném slovenském trhu. Díky svým zkušenostem může svým klientům nabízet výborné služby a výhody, mezi které patří také Niké TV. Na ní můžete sledovat doslova stovky live streamů z různých sportů každý den. Chcete se dozvědět, co všechno vám nabízí? Pak pokračujte ve čtení!     Registrace není vždy nutná S Niké TV se váží zcela klasické podmínky pro její sledování. Především je samozřejmě…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Jak měříme výkon a skutečné dovednosti v kurzovém sázení?

18.09.2023 20:50 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od sázkového analytika Bryana Nicholsona, který je mj. autorem několika knih o kurzovém sázení včetně jeho nejznámější publikace Hypnotised by Number. Bryanovou největší specializací je golf.   Empirické důkazy a intuitivní údaje v sázení  Je „handicapování“ nejlepší dovedností v kurzovém sázení?  Hodnota závěrečného kurzu v kurzovém sázení   Řízení rizika v kurzovém sázení   Skutečné…

NÁVODY

Chance TV

15.09.2023 12:00 Sportovní klání dostává ten správný náboj až v momentě, kdy můžete své favority sledovat naplno. Když k tomu přidáte ještě vhodně zvolenou value sázku, o pořádné napětí je postaráno. Přesně ty správné emoce můžete nasát prostřednictvím Chance TV, kde se denně můžete podívat na tisíce live streamů různých zápasů. Čtěte dál a zjistěte, jak na to.   Bez registrace to nepůjde Sledování Chance TV nevyžaduje žádné speciální podmínky, které bychom už…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.