Fortuna ověření účtu | Z domova, rychle a snadno NÁVODY

Fortuna ověření účtu | Z domova, rychle a snadno

08.04.2024 12:00

Všichni určitě víte, že pokud si chcete u sázkové kanceláře vsadit, musíte splňovat určité formální náležitosti. Mezi ně patří například platný bankovní účet nebo potvrzení požadovaného věku. S příchodem online sázení bylo nutné zajistit, aby bylo možné všechno toto zkontrolovat. Právě k tomu slouží nástroje pro ověření účtu a my vám ukážeme, jak fungují u populární Fortuny.

 

Proč ověřovat svůj účet?

Jak už jsme nastínili v úvodu, stát vyžaduje od všech hráčů i sázkových kanceláří splnění určitých podmínek. Ty základní jsou celkem 3:

 • Dovršení 18 let věku
 • Plná svéprávnost
 • Žádný záznam v Rejstříku vyloučených osob (RVO)

Prostřednictvím registračního formuláře sice zadáváte údaje, podle kterých by bylo možné toto také zjistit. Nicméně sázková kancelář nedokáže určit, zda si v něm někdo údaje úplně nevymyslí nebo alespoň trochu přikrášlí. Musí tedy vyžadovat kompletní dokončení registrace. Pokud jím neprojdete, váš účet vytvořený pouze pomocí registračního formuláře do 30 dnů zanikne.

 

Jak ověřit svůj účet na Fortuně?

K samotnému ověřování účtu je však nutné, abyste si nejdříve založili své dočasné konto pomocí registračního formuláře. Poté se do něj můžete přihlásit a jeho ověření dokončit. Buďto můžete všechno dokončit online (nejrychlejší metoda) nebo se zastavit na některé z poboček Fortuny.

Mnozí z vás už pak určitě vědí, že ověření účtu se skládá ze 3 kroků:

 • Ověření totožnosti
 • Přiřazení platební metody
 • Nastavení herních limitů

Všechny si je postupně ukážeme v našem návodu níže.

 

Online ověření účtu – nejlepší a nejrychlejší metoda

Ověření účtu online je nejlepší a nejrychlejší metodou, jak se rychle dostat do hry. Po vyplnění formuláře vám zabere jenom pár minut a pak už můžete využívat všechny bonusy a hrát všechny hry, které Fortuna nabízí. K online ověření účtu můžete použít PC i mobilní aplikaci Fortuny. Jak tedy na něj?

 1. Nejdříve přejděte na stránky Fortuny a v pravém horním rohu klikněte na tlačítko Registrace. V novém okně nejdříve vyplňte registrační formulář.
 2. Přihlaste se do svého účtu kliknutím na tlačítko Přihlásit v pravém horním rohu.
 3. Přidejte platební kartu nebo bankovní účet ve vkladové sekci. Tu najdete po přihlášení v nabídce Můj účetVklad. Po provedení kontrolní platby se vaše karta nebo účet přiřadí k vašemu hernímu kontu.
 4. V sekci Herní limity si upravte všechny požadované herní limity tak, aby odpovídaly vašim hráčským preferencím. Případně je můžete také odmítnout.
 5. Ze svého účtu poté ověřte svou totožnost prostřednictvím vaší banky. Zde jednoduše kliknete na příslušné tlačítko s ikonou vaší banky a přihlásíte se do ní tak, jak se přihlašujete běžně například při platbě. Poté postupujete podle pokynů a banka předá všechny potřebné informace. Po dokončení tohoto kroku se můžete naplno pustit do sázení.

Musíme však také upozornit, že ověření totožnosti prostřednictvím Bank ID nepodporují všechny banky. Pokud mezi nimi zrovna vaše banka není, musíte využít ověření totožnosti na některé z poboček Fortuny.

 

Nastavení limitů na FortuněPřiřazení platební metody na Fortuně

Nastavení herních limitů a přiřazení platební metody na Fortuně. Zdroj: ifrotuna.cz

 

Ověření účtu na pobočce Fortuny

Zde musíme trochu upřesnit, že se nejedná o kompletní dokončení účtu, ale pouze o ověření totožnosti. Přiřazení platební metody a nastavení herních limitů je vždy nutné provést online ze svého profilu. Na pobočkách Fortuny tak můžete pouze splnit poslední krok, tedy ověřit svou identitu.

Ověření je velmi jednoduché. Sdělte obsluze pobočky, že si chcete ověřit identitu k vašemu hráčskému účtu pod vaší přezdívkou. Poté předložte svůj doklad totožnosti a bude-li vše v pořádku, obsluha váš účet ověří na pár kliknutí. Rovnou vám může také vydat zákaznickou kartičku, která se při sázení na pobočkách využívá.

 

Seznam poboček Fortuny

Mapa s přehledem poboček Fortuny

 

Chcete sázet? Svůj účet ověřit musíte!

Pamatujte si, že pouhým vyplněním formuláře vám u Fortuny vznikne jen dočasné konto. Toto se po 30 dnech bez dokončení registrace smaže. Navíc má omezené vklady pouze na 3 000 Kč a nelze z něj vybírat případné výhry. Jestliže tedy chcete využít opravdu všeho, co Fortuna nabízí, ověřit svůj účet jednoduše musíte.

 

Související články

Ověření účtu u Betana

Online ověření u Tipsportu

Ověření účtu u Chance

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Jak vybrat peníze z MerkurXtip?

27.05.2024 12:00 Ruku na srdce. Nikdo od sázení neočekává nic jiného než výhry. Právě pro ten pocit většina z nás sází a je tím, co od sázení očekáváme. Ještě, než vám však peníze ze zeleného tiketu dorazí na bankovní účet, musíte si zažádat o jejich výplatu. To samozřejmě platí u sázkové kanceláře MerkurXtip a my vám v článku ukážeme, jak při jejich výplatě postupovat.   Možnosti výběru V poslední době si mnoho hráčů vzniklo, že sázkové kanceláře nabízejí mnoho…

NÁVODY

Chance podpora – kontakty a s čím umí poradit?

23.05.2024 08:00 Klasické kamenné sázkové kanceláře či casina jsou již pomalu vyhynulým druhem. Všechno dění se pomalu, ale jistě přesunuje na internet. To vyžaduje nemalou dávku technologické zdatnosti a jak víme, technologie ne vždy fungují tak, jak chceme. Právě proto nabízí sázkové kanceláře propracovanou technickou podporu, která je řeší. Pojďte se s námi podívat, jak funguje u Chance.   Kontakty na zákaznickou podporu Chance Jenom těžko si dnes představit…

NÁVODY

Registrace forBet | Jak se zaregistrovat ve forBet?

20.05.2024 12:00 Na českém trhu sázkových kanceláří samozřejmě vévodí dobře zavedená jména. Když se tedy objeví někdo nový, je to pro hráče vždy zajímavá možnost pro rozšíření svých sázkařských obzorů. Jedním z nováčkům je například polský forBet, který si začíná utvářet slušnou základnu sázkařů. Pojďte se s námi podívat, jak se na něm můžete zaregistrovat i vy.   Registrace na počítači Jako u všech sázkových kanceláří i u forBet platí, že tím nejpohodlnějším a…

NÁVODY

MerkurXtip aplikace | Jak sázet z mobilu v MerkurXtip?

16.05.2024 00:00 Mobilní sázení zažívá v posledních letech ohromný rozmach. Není se také čemu divit. Z mobilu si totiž můžete vsadit kdykoliv a kdekoliv. Nejinak je tomu také u zahraniční sázkové kanceláře MerkurXtip. Pojďte se s námi podívat, jak je to s její mobilní aplikací a jakým způsobem si můžete z mobilu vsadit.   MerkurXtip appku nemá Hned na úvod je třeba si říct, že MerkurXtip nativní aplikaci nenabízí. Nenajdete ji tedy na žádném ze storů a nemůžete…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje. Sázkařova analýza outsiderů

13.05.2024 23:30 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od profesionálního tenisového sázkaře vystupujícího pod předívkou Nishikori, který své tipy poskytuje mj. také na platformě Typio. Jeho dosavadní bilance po více než 4 600 sázkách na zápasy ATP dosahuje YIELDU 5,9 %. Nishikori má aktivní účet na X (Twitter), kde často provádí analýzy tenisového trhu z různých úhlů pohledu.   Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje Favorit vs. longshot…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.