Jak se vyhnout limitům u sázkových kanceláří? TIPY A RADY

Jak se vyhnout limitům u sázkových kanceláří?

10.10.2022 12:00

Pokud nejste mimořádně nadaní, stát se úspěšným sázkařem vám zabere stovky hodin úsilí a pilného studia value bettingu. Smutná zpráva je, že ani po absolvování tohoto martyria nemáte úplně vyhráno. Alespoň co se týče běžných sázkových kanceláří včetně těch českých. Většina sázkových kanceláří totiž ziskové sázkaře dřív nebo později limituje, případně také blokuje. A protože to mají v podmínkách (tzn. Herním plánu), které s nimi při registraci uzavíráte, nemáte ani žádné odvolání. A tak vám nezbývá, než proti limitaci/blokaci bojovat. V tomto článku vám poradím, jak na to.

Hned na začátku vám bohužel musím vzít iluze s tím, že existuje nějaká rada, která by limitům sázkových kanceláří pomáhala dlouhodobě. Pokud jste ziskový sázkař, tak ať budete dělat cokoliv, limitaci nebo dokonce blokaci se prostě nevyhnete. Otázka je pouze to, jak dlouho tomuto „postihu“ dokážete odolávat. Některým sázkařům se to daří několik let, některým pouze několik měsíců. A najdou se i tací, kteří si limitaci vyslouží už za pár dní.

 

Výběr dobré sázkovky – základ úspěchu

Doba, za níž dojde k blokaci, záleží na mnoha okolnostech. Tou nejdůležitější je ovšem sázková kancelář, ve které sázíte. Některé sázkové kanceláře mají větší vůli, jiné sázkové kanceláře ziskové sázkaře „odříznou“ ve vteřině.

Z mého pozorování jsou na tom sázkovky ohledně blokací takto (na prvním místě sázkovky s nejvyšší vůlí vůči ziskovým sázkařům, na posledním místě sázkovky s nejmenší vůlí):

  1. Tipsport + Chance

  2. Sazkabet

  3. Betano

  4. Fortuna + Synottip

 

Tipsport + Chance

Tipsport a Chance, tedy jednička a trojka na českém trhu, jsou vůči ziskovým sázkařům vůbec nejshovívavější. Někteří ziskoví sázkaři u nich sází třeba i měsíce. Nicméně, jakmile vás začnou limitovat, jde to s vámi poměrně rychle z kopce. Osobně jsem dostala limit 1000 Kč na sázku, který v několika dnech následoval limit 400 Kč na sázku (kdy jsem přestala sázet).

Rychlost udělení limitu u těchto sázkovek a výška limitu u Tipsportu a Chance podle mě závisí také na tom, zdali používáte obě tyto sázkovky. Protože se jedná o sesterské společnosti, je velmi pravděpodobné, že spolu sdílí informace o vašem sázení a především druhé limity, kdy se člověk snaží sázku „zdvojit“ (podat v obou sázkovkách), přicházejí rychleji. Toto tvrzení podkládám faktem, že u Tipsportu jsem sázela bez limitu celkem půl roku. Ale když jsem dostala limit a založila jsem si Chanci, účet v ní mi „zařízli“ za ani ne měsíc.

 

Sazkabet

Sazkabet mě poměrně překvapila. Vrátila jsem se k ní po letech a za nějaké skromnější vklady u ní sázím dodnes. Na druhou stranu, nemám přehnané mínění o tom, že by mě nechali vyhrávat do nekonečna. Je to asi hlavně výškou vkladu – nikdy nejdu nad 1000 Kč. Tato sázkovka je kromě toho unikátní tím, že nelimituje maximální vklad, ale maximální výhru. Tzn. při limitu 1000 Kč můžete vsadit méně než 500 Kč na kurz 2,00 a méně než 200 Kč na kurz 5,00.

 

Betano

Betano je na trhu nová a podle mě si dělá buď dobré jméno (tzn. do pořádné čistky se ještě nepustila) a nebo má v administraci prostě jenom nepořádek. Ať tak nebo tak, Betano mě ještě nelimitovala a to už jsem u ní několik desítek tisíc korun v plusu (za cca 3 měsíce). Nicméně na vyšší místa jsem ji nemohla dát právě kvůli tomu, že její skutečnou podstatu ještě neznáme.

 

Synottip + Fortuna

Synottip mi přijde docela krutý, ale zdaleka nejhorší z českých sázkových kanceláří je i tak Fortuna. Fortuna dokáže blokovat po dvou až třech vyhraných sázkách. Píšu blokovat, protože jakmile od ní už jednou dostanete „ban“, nevsadíte si u ní bez kontroly tiketu (tj. prověření a často také odmítnutí tiketu bookmakery) ani za deset korun. Jedinou možností u Fortuny je sázet na velké trhy, i tady je to ovšem docela otravné. Pokud vás Fortuna má zapsané jako ziskové sázkaře, tak vám tiket většinou odmítne s tím, že kurz před vaším dalším pokusem alespoň o pár desetin sníží.

Z údajů výše si udělejte pouze rámcový obrázek – některé zkušenosti ohledně limitací jsou čistě nepřenosné a najdou se hráči, kteří pozornosti bookmakerů u některých sázkovek – z blíže neznámého důvodu dokážou unikat roky.

 

Historie účtu

Tady je to asi jasné. Pakliže máte účet u sázkovky založený už dlouho a roky jste na něm prohrávali, potom sázkovky budou mít vůči pár ziskovým měsícům vyšší toleranci. Pakliže tedy máte k dispozici účty s historií (samozřejmě ztrátovou, alespoň lehce), určitě jim při sázení dávejte přednost.

 

Rozdělování sázek

Asi nejlepší, ale zároveň i nejtěžší varianta. Namísto jedné velké sázky u jedné jediné sázkovky můžete zkusit vsadit menší obnos u několika sázkovek najednou. Problém je, že to zabírá čas a pokud hrozí dropy, a nebo se výhodný kurz nachází u jedné jediné sázkovky, tato technika vám vycházet nebude.

Další možností, ovšem taktéž ne úplně účinnou, je, že sázkovky při sázení budete střídat. Tzn. jednou vsadíte u Tipsportu, jednou u Fortuny atd. Tímto způsobem však pouze snížíte počet sázek a sázkovky si stejně po čase všimnou, že vyhráváte.

 

Sázky live, alespoň za pár korun

A nemyslím teď sázky s hodnotou, ale prostě jenom takové zábavné sázky, na velké a sledované zápasy. Live sázení přitahuje gamblery a pakliže sázkovka dostane ten pocit, že byste k nim mohli (dřív nebo později) patřit, s limitací si ještě chvíli počká.

 

Hraní v online casinu

To samé jako sázky live, ale možná ještě o něco účinnější. Pakliže budete ochotni tu a tam protočit pár korun na automatu, sázkovce se budete jevit spíše jako hráč (člověk, který zase tolik nedbá na sázkách s hodnotou) a s limitací počká. Při hraní automatů však musíte počítat s tím (a platí to i u live sázek bez hodnoty), že v dlouhodobém horizontu přicházíte o peníze. Tj. vaše celkové ROI a tedy i zisky budou o něco nižší.

 

Sázky na velké trhy

Sázky na velké trhy je asi jediná strategie, která vám před limitací pomůže unikat delší dobu. Ani tato strategie vám ovšem nepomůže v dlouhodobém horizontu. Sázkami na velké trhy se rozumí sázky na velké ligy a na základní kurzy. Tak například tip na výhru / remízu / prohru v anglické Premier League, v německé Bundeslize atd. Naopak sázky na malé trhy, jako jsou sázky na počet karet ve fotbale nebo počet es v tenisu vám limitaci přinesou téměř zaručeně a navíc velmi rychle.

 

Zakládání dalších účtů

Po limitaci nebo blokaci sázkové kanceláře můžete využít svých přátelských vztahů v rodině a založit si účet na některého z dalších členů rodiny, nebo třeba z kamarádů. Jedná se ovšem o hodně nepohodlné řešení a to hned z několika důvodů.

V první řadě je potřeba počítat s faktem, že registraci v sázkovce je třeba dokončit, což vyžaduje asistenci samotného člověka, na něhož účet bude vedený. Tomuto člověkovi přitom musíte pochopitelně věřit, neboť po celou dobu existence bude mít přístup k penězům na účtu (a bude je moci kdykoliv vybrat, na svůj bankovní účet).

Poslední problém je, že při zakládání účtu i při jakémkoliv dalším přihlášení musíte využívat VPN či jiné internetové připojení a také jiný počítač/telefon. Pokud se jen jednou spletete, sázkovka si vás „odchytne“ a během pár dní budete mít limit, jako na původním účtu. Další věc, některé sázkovky řeší připojení z veřejných VPN, takže i když se cítíte nenápadně, vašemu chování věnují větší pozornost. Tzn. limit v takovém případě může přijít velmi záhy.

 

Neposílejte si hodně peněz a nevybírejte si velký bonus

Podezření na sázkaře připadá už ve chvíli, kdy si na účet napoprvé vloží několik desítek tisíc, navíc se zajímavým bonusem. Sázkovka si všechny bonusové akce i high stakes hráče dobře střeží, tak s tím počítejte. Lepší je vždycky začínat s málem, například s vkladem 2000 – 3000 Kč a bankroll si pomalu vypracovat.

 

Nevybírejte peníze, dokud nemusíte

Dokud nemusíte, nežádejte o první výběr. Pokud sázkovka při žádosti o výběr zjistí, že váš bankroll od posledně výrazně narostl, velmi pravděpodobně si prověří, jak jste se k penězům dostali – zdali náhodou a nebo metodou jménem value betting. Pokud zjistí, že se jednalo o tu druhou možnost, dostanete se do jejího hledáčku a limitace přijde velmi brzy.

 

Nestěžujte si

Je to hrozné to takhle napsat, ale čím více se proti limitaci budete bránit, tím hůře. Sázková kancelář má možnost limitace zanesenou v Herním plánu, se kterým musíte souhlasit při registraci (pokud s ním souhlasit nebudete, máte smůlu). Tím pádem proti tomuto jednání nemáte žádné odvolání, zabírá vám to pouze váš čas.

Pozn.: V Česku není dovoleno bránit v sázce vybraným sázkařům, pokud jiným sázkařům ve stejném čase sázku přijala. Bohužel v praxi ani pokud doložíte pádné důkazy, že se sázkovka takového jednání dopouští, nemáte šanci uspět. Pokusů už tu bylo několik…

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

Lucie Jiříková

Sportovní sázkařka a investorka. Majitelka mnoha sázkových servisů na verifikaci SportBreak, kde působí pod názvem BETTING GIRL.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Jak funguje zákaznická podpora SportBreak?

27.10.2022 12:00 SportBreak je velmi jednoduchá a přehledná platforma, to ovšem neznamená, že člověk nemůže narazit na nějakou otázku či problém. Z toho důvodu na této platformě najdete zákaznickou podporu, která vám v případě nesnází ochotně pomůže. Jak zákaznickou podporu SportBreak můžete kontaktovat a jak vlastně funguje se dozvíte v tomto článku.   Co dělat v případě problému? Abyste se při používání SportBreak nikdy neztratili, abyste nemuseli řešit žádné…

TIPY A RADY

Jaké jsou typy sázek? Pokračování.

24.10.2022 12:00 V předešlém článku jsme si představili ty nejzákladnější a zdaleka nejpoužívanější typy sázek v sázkových kancelářích. Nyní je na čase, abychom se vrhli na další typy sázek. Tyto sázky v sázkových kancelářích nejsou tak běžné, nicméně na serveru SportBreak se s nimi (alespoň u některých sázkových servisů) rozhodně potkáte. Jdeme na to!   Počet es Sázka na počet es se využívá v tenisu a umožňuje nám tipovat, kolik es v daném tenisovém zápasu…

NÁVODY

Jak funguje affiliate program u SportBreaku?

20.10.2022 12:00 Jste spokojení se sázkovou verifikací SportBreak a chtěli bys jí doporučit svým přátelům nebo známým? Vlastníte nějaké projekty spojené se sportem, sázením či s hazardními hrami? Potom byste mohli uvítat affiliate program SportBreaku. V tomto článku vám vysvětlím, jak tento program funguje a jak se do něj můžete zapojit.     Co je to affiliate program? Affiliate program je forma spolupráce mezi tebou a sázkovou verifikací SportBreak. Affiliate…

TIPY A RADY

Srovnání českých sázkových kanceláří podle SportBreaku

17.10.2022 12:00 Hazardní zákon v České republice zakazuje nabízet hazardní hry a sportovní sázení podnikatelským subjektům, které nemají licenci od Ministerstva financí. A protože proces pro získání licence není zase tak snadný, sázkařský rybníček u nás je poměrně malý a uzavřený. V současné chvíli na českém trhu působí celkem 7 sázkových kanceláří. V tomto článku si je představíme a uděláme jejich srovnání.   Sázková kancelář Tipsport Tipsport je zdaleka…

NÁVODY

Jak se zaregistrovat a přihlásit? Co najdete v Mém účtu?

13.10.2022 12:00 Registrace a přihlášení na server SportBreak je zcela klíčová nejen kvůli odebírání zakoupených tipů, ale také k případnému provozu vlastního sázkového servisu. Registrace a přihlášení na serveru SportBreak je velmi snadná, protože se však nejedná o úkony, s nimiž by se lidé běžně setkávali, rozhodli jsme se vám poskytnout podrobný návod. Dále vám potom v tomto článku dáme informace o tom, co najdete v sekci „Můj účet“.   Jak se zaregistrovat do…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.