Jak vybrat peníze z Fortuny? NÁVODY

Jak vybrat peníze z Fortuny?

19.11.2023 12:00

Coby sázkaři se jistě nemůžete dočkat momentu, kdy váš tiket zezelená, a vy si budete moct vybrat peníze na svůj bankovní účet. Od jejich připsání vás už dělí jen jeden krok. V našem článku najdete konkrétní postup, jak si vybrat peníze z Fortuny. Pokračujte ve čtení a dozvíte se vše potřebné.

 

Možnosti výběru

Fortuna aktuálně nabízí celkem 2 možnosti pro výběr peněz: hotově na pobočce nebo online přes bankovní účet. Výběry jsou umožněny pouze hráčům, kteří mají na Fortuně plně dokončenou registraci (návod na registraci u Fortuny) včetně přiřazeného bankovního účtu. Jestliže tyto podmínky nesplňujete, nebudete si moct peníze vybrat.  

 

Výběr na bankovní účet krok za krokem

Výběr peněz online na váš bankovní účet je nejjednodušší a nejrychlejší metodou výplaty. Minimální limit pro výběr na účet je 10 Kč, maximální limit stanovený není. Výběr zvládnete za pár vteřin v několika jednoduchých krocích:

 1. Přihlaste se ke svému hráčskému účtu.
 2. V pravém horním rohu klikněte na ikonu svého účtu. Klikněte na tlačítko „Můj účet“ a objeví se nové okno s nabídkou vašeho účtu.
 3. Přejděte do sekci „Vklady a výběry a vyberte možnost „Žádost o výběr“.
 4. Vyberte si preferovanou metodu výběru a do okénka vyplňte požadovanou částku výběru.
 5. Nakonec klikněte na žluté tlačítko „Vybrat“. Peníze vám dorazí během 1 až 3 pracovních dnů.

 

Výběr peněz z Fortuny

Výběr peněz z Fortuny. Zdroj: Fortuna.cz

 

Výběr na pobočce krok za krokem

Podobným způsobem můžete zažádat i o výběr na pobočce Fortuny. Opět platí, že musíte být na Fortuně registrovaní. Minimální výběr na pobočce je také nastaven na 10 Kč, maximálně je však možné vybrat pouze 5 000 Kč za 24 hodin. Postupujte následovně:  

 1. Přihlaste se ke svému pčtu.
 2. Klikněte na ikonu účtu v pravém horním rohu obrazovky a klikněte na možnost „Můj účet“.  
 3. Vstupte do sekce „Vklady a výplaty“.
 4. Vyberte možnost „Výběr na pobočce“ a vyplňte požadovanou částku pro výběr.
 5. Prostřednictvím SMS obdržíte kód pro výběr peněz. Ten si uložte.
 6. Navštivte kteroukoliv kamennou pobočku Fortuny, sdělte obsluze svou přezdívku a bezpečnostní PIN.
 7. Zkontrolujte si hotovost a užijte si svou výhru.

 

Výběr z mobilní aplikace

Peníze můžete vybírat také pomocí mobilní aplikace, která nabízí stejné možnosti jako webové rozhraní na počítači. Níže najdete konkrétní postup, jak si vybrat peníze pomocí appky:  

 1. Stáhněte si Fortuna aplikaci do mobilu a nainstalujte ji.
 2. Přihlaste se ke svému účtu.
 3. V pravém horním rohu klikněte na ikonu svého účtu. Otevře se nabídka, ve které vyberte možnost „Vklady a výplaty“.
 4. Postup výběru je poté stejný jako ve výše uvedených případech.

 

Peníze na cestě do několika minut

Výběr peněz z hráčského účtu na ten bankovní je tím, na co každý sázkař čeká. U Fortuny máte dvě možnosti, jak toho docílit. Pamatujte ale, že je vždy potřeba mít plně dokončenou registraci a přiřazenou platební metodu. Potom už stačí, když budete postupovat podle našeho návodu a užijete si své peníze.  

 

Související články

     – Sazkabet výběr peněz

     – Synot Tip výběr peněz

     – Betano výběr peněz

     – Tipsport výběr peněz

     – Chance výběr peněz

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Chance podpora – kontakty a s čím umí poradit?

Včera 08:00 Klasické kamenné sázkové kanceláře či casina jsou již pomalu vyhynulým druhem. Všechno dění se pomalu, ale jistě přesunuje na internet. To vyžaduje nemalou dávku technologické zdatnosti a jak víme, technologie ne vždy fungují tak, jak chceme. Právě proto nabízí sázkové kanceláře propracovanou technickou podporu, která je řeší. Pojďte se s námi podívat, jak funguje u Chance.   Kontakty na zákaznickou podporu Chance Jenom těžko si dnes představit…

NÁVODY

Registrace forBet | Jak se zaregistrovat ve forBet?

20.05.2024 12:00 Na českém trhu sázkových kanceláří samozřejmě vévodí dobře zavedená jména. Když se tedy objeví někdo nový, je to pro hráče vždy zajímavá možnost pro rozšíření svých sázkařských obzorů. Jedním z nováčkům je například polský forBet, který si začíná utvářet slušnou základnu sázkařů. Pojďte se s námi podívat, jak se na něm můžete zaregistrovat i vy.   Registrace na počítači Jako u všech sázkových kanceláří i u forBet platí, že tím nejpohodlnějším a…

NÁVODY

MerkurXtip aplikace | Jak sázet z mobilu v MerkurXtip?

16.05.2024 00:00 Mobilní sázení zažívá v posledních letech ohromný rozmach. Není se také čemu divit. Z mobilu si totiž můžete vsadit kdykoliv a kdekoliv. Nejinak je tomu také u zahraniční sázkové kanceláře MerkurXtip. Pojďte se s námi podívat, jak je to s její mobilní aplikací a jakým způsobem si můžete z mobilu vsadit.   MerkurXtip appku nemá Hned na úvod je třeba si říct, že MerkurXtip nativní aplikaci nenabízí. Nenajdete ji tedy na žádném ze storů a nemůžete…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje. Sázkařova analýza outsiderů

13.05.2024 23:30 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od profesionálního tenisového sázkaře vystupujícího pod předívkou Nishikori, který své tipy poskytuje mj. také na platformě Typio. Jeho dosavadní bilance po více než 4 600 sázkách na zápasy ATP dosahuje YIELDU 5,9 %. Nishikori má aktivní účet na X (Twitter), kde často provádí analýzy tenisového trhu z různých úhlů pohledu.   Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje Favorit vs. longshot…

NÁVODY

MerkurXtip registrace – postup krok za krokem

09.05.2024 12:00 MerkurXtip je jedním ze zahraničních poskytovatelů, kteří v rámci Česka nabízí možnost vsadit si a zahrát si v online casinu. Jestliže chcete jeho služby využít na vlastní kůži, je potřeba se na něm nejdříve zaregistrovat stejně jako u všech českých sázkovek. Pojďte se s námi podívat, jak postupovat a co je pro registraci potřeba.   Registrace online na PC Podle nás je registrace online přes počítač tou vůbec nejpohodlnější a nejrychlejší…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.