Sázení je náš život, proto Sport Break

Projekt SportBreak má své počátky už v roce 2018, kdy jsme na něm v partě lidí začali pracovat. Od té doby jsme se stali jedničkou na domácím trhu. Sázení je naše vášeň a děláme maximum pro to, aby tento trh získal lepší jméno než doposud.

SportBreak je sázkařská komunita

Od prvních dnů jsme chtěli vytvořit něco velkého. Komunitu sázkařů, kteří chtějí poctivé a kvalitní služby. A to se povedlo. Stojí za námi stovky spokojených klientů, kteří nám maximálně důvěřují. Oni jsou hlavním důvodem, proč se posouvat dále a nabízet stále lepší produkty.

Jsme rádi, že je naše práce vidět a že SportBreak už má na trhu nějaké jméno. Neusínáme ale na vavřínech a víme, že je pořád na čem pracovat. Naším cílem je upevnit si pozici jedničky na českém trhu, stále rozšiřovat základnu klientů a hledat další talentované sázkaře, kteří by posílili náš výběr kvalitních servisů.

Dominik Rouš

CEO & COO

Sázení se věnuji od roku 2011. Od malička byl sport a sázení mým velkým koníčkem. Později se z koníčku stala práce a životní styl. Začalo to přepisováním statistik, tabulek a výsledků z teletextu. Někteří dnes ani neví, co teletext je. Pro mě to v té době byla modla sportovních dat. Už od té doby jsem shromažďoval informace, bavil se s profíky a snažil se vytvořit unikátní algoritmus, který dokáže procentuálně odhadnout výsledek utkání.

Sázení vnímám podobně jako obchodníci na akciovém trhu – na základě správné datové analytiky se dá odhadnout téměř cokoliv. Mám za sebou sledování několika desítek tisíc fotbalových zápasů. K úspěšným sázkařům vzhlížím a proto jsem s Martinem založil verifikaci SportBreak. Verifikaci, která seskupuje ty nejlepší a dává méně úspěšným šanci si sázením něco vydělat. Udělám s naším týmem maximum, aby služby SportBreaku stále kvalitou rostly.

Martin Machač

CEO & COO

Už při studiu jsem se dost zajímal o akcie a kryptoměny. To mi dalo moře zkušeností a i ve svém mladém věku jsem se stal silným investorem, který ví, kam a kdy investovat. Po dosažení chtěného kapitálu jsem se proto začal poohlížet po vhodných příležitostech jak více diverzifikovat své portfolio.

Seznámil jsem se s Dominikem, který mi nabídl investici do zajímavého projektu v oblasti kurzového sázení. Tou byl SportBreak, který se během pár měsíců stal největší domácí verifikací sázkařů. Po úspěchu, následoval další společný projekt jménem Betdoin. Díky tomu, že z minulosti mám finanční prostředky a know-how, věřím, že dokážu po stránce rozvoje a růstu firmě přispět ve všech ohledech. Takhle vznikly naše společné projekty, se kterými chceme uspět celosvětově. A věřím, že se nám to povede.

Napsali o nás

Přečtěte si, co o nás napsala známá média a jak naše předpovědi hodnotí klienti. Myslíme, že více není třeba dodávat.

Přidejte se do našeho klubu

Buďte součástí komunity spokojených sázkařů, kteří nesází podle pocitu či nepodložených dat. A jak říká staré přísloví: víc hlav, víc ví. Tak neváhejte rozšířit naše řady! Předplatitelů si vážíme – s těmi, kteří k nám přivedou své známé a kamarády, se podělíme o část ze zisku na projektu.

Miroslav Š.

Miroslav Š.

26 let, Montážní dělník (Česko)

Zákazníkem Sportbreak jsem zhruba rok, a musím říct, že spokojený zákazník, konkrétně servisu Accos. SportBreak poskytuje verifikaci sázkových servisu a oddělí pro vás zrno od plev. S jakýmikoliv dotazy se nebojte obrátit na podporu, kluci jsou velmi ochotní.

Ján R.

Ján R.

30 let, Obchodní zástupce (Slovensko)

So SportBreakom som už od novembra 2021. Prešiel som niekoľkými servisami a našiel som svojich favoritov, ktorým som verný. Musím vyzdvihnúť SportBreak, ako perfektnú platformu pre verifikáciu a privyrobenie si k výplate!

Jan O.

Jan O.

35 let, Obchodní zástupce (Česko)

U SportBreaku jsem již skoro rok. Za tu dobu jsem již vyzkoušel několik servisů a všechny byly v celkovém součtu v kladných číslech. Je nutné si u každého servisu projít jejich historii a styl sázení ať víte do čeho jdete. Jako celek určitě doporučuji.