Doporučte a
podpořte nás

Vyděláváte s verifikovanými servisy na SportBreaku a chtěli byste si přivydělat i formou doporučení? Pak náš systém pošlete svým přátelům nebo nás začněte propagovat různě po internetu a my se vám odvděčíme příjemným bonusem.

Zjistit více o doporučení

Za doporučení dál vás odměníme

Pokud si váš kamarád či známý zakoupí některý ze servisů na platformě SportBreak, budete od nás jako odměnu dostávat 7.50 % z členství, které zaplatí, a to doživotně. Vyplatit si ji budete moci vždy nad 2 500 Kč – jednoduše na bankovní účet, který si sami zvolíte. A ty samé podmínky nabízíme i firmám specializujícím se na tzv. affiliate marketing.

Vysoké provize

Každá objednávka členství, k jejíž realizaci došlo díky vašemu doporučení, pro vás znamená nadstandardní provizi ve výši 7.50 % z ceny zakoupené varianty.

Partnerství

Spoluhráčů si vážíme, jako naši partneři tak budete moci používat naše propagační materiály a další zdroje. Společně budeme pracovat na tom, aby spolupráce byla co nejvýhodnější pro obě strany.

Rady do začátku

Se vším vám hned od začátku velmi rádi pomůžeme. Zároveň i poradíme, kde naše služby nejlépe propagovat.

Vydělávejte v rámci affiliate marketingu

Jste affiliate marketér nebo se vaše firma na affiliate marketing dokonce plně specializuje? Dejte nám vědět a můžeme naše projekty propojit. Na konkrétních parametrech partnerství se s vámi rádi domluvíme. Stačí nám napsat na info@sportbreak.cz či zavolat na číslo +420 703 978 131.