Fortuna ověření účtu | Z domova, rychle a snadno NÁVODY

Fortuna ověření účtu | Z domova, rychle a snadno

08.04.2024 12:00

Všichni určitě víte, že pokud si chcete u sázkové kanceláře vsadit, musíte splňovat určité formální náležitosti. Mezi ně patří například platný bankovní účet nebo potvrzení požadovaného věku. S příchodem online sázení bylo nutné zajistit, aby bylo možné všechno toto zkontrolovat. Právě k tomu slouží nástroje pro ověření účtu a my vám ukážeme, jak fungují u populární Fortuny.

 

Proč ověřovat svůj účet?

Jak už jsme nastínili v úvodu, stát vyžaduje od všech hráčů i sázkových kanceláří splnění určitých podmínek. Ty základní jsou celkem 3:

 • Dovršení 18 let věku
 • Plná svéprávnost
 • Žádný záznam v Rejstříku vyloučených osob (RVO)

Prostřednictvím registračního formuláře sice zadáváte údaje, podle kterých by bylo možné toto také zjistit. Nicméně sázková kancelář nedokáže určit, zda si v něm někdo údaje úplně nevymyslí nebo alespoň trochu přikrášlí. Musí tedy vyžadovat kompletní dokončení registrace. Pokud jím neprojdete, váš účet vytvořený pouze pomocí registračního formuláře do 30 dnů zanikne.

 

Jak ověřit svůj účet na Fortuně?

K samotnému ověřování účtu je však nutné, abyste si nejdříve založili své dočasné konto pomocí registračního formuláře. Poté se do něj můžete přihlásit a jeho ověření dokončit. Buďto můžete všechno dokončit online (nejrychlejší metoda) nebo se zastavit na některé z poboček Fortuny.

Mnozí z vás už pak určitě vědí, že ověření účtu se skládá ze 3 kroků:

 • Ověření totožnosti
 • Přiřazení platební metody
 • Nastavení herních limitů

Všechny si je postupně ukážeme v našem návodu níže.

 

Online ověření účtu – nejlepší a nejrychlejší metoda

Ověření účtu online je nejlepší a nejrychlejší metodou, jak se rychle dostat do hry. Po vyplnění formuláře vám zabere jenom pár minut a pak už můžete využívat všechny bonusy a hrát všechny hry, které Fortuna nabízí. K online ověření účtu můžete použít PC i mobilní aplikaci Fortuny. Jak tedy na něj?

 1. Nejdříve přejděte na stránky Fortuny a v pravém horním rohu klikněte na tlačítko Registrace. V novém okně nejdříve vyplňte registrační formulář.
 2. Přihlaste se do svého účtu kliknutím na tlačítko Přihlásit v pravém horním rohu.
 3. Přidejte platební kartu nebo bankovní účet ve vkladové sekci. Tu najdete po přihlášení v nabídce Můj účetVklad. Po provedení kontrolní platby se vaše karta nebo účet přiřadí k vašemu hernímu kontu.
 4. V sekci Herní limity si upravte všechny požadované herní limity tak, aby odpovídaly vašim hráčským preferencím. Případně je můžete také odmítnout.
 5. Ze svého účtu poté ověřte svou totožnost prostřednictvím vaší banky. Zde jednoduše kliknete na příslušné tlačítko s ikonou vaší banky a přihlásíte se do ní tak, jak se přihlašujete běžně například při platbě. Poté postupujete podle pokynů a banka předá všechny potřebné informace. Po dokončení tohoto kroku se můžete naplno pustit do sázení.

Musíme však také upozornit, že ověření totožnosti prostřednictvím Bank ID nepodporují všechny banky. Pokud mezi nimi zrovna vaše banka není, musíte využít ověření totožnosti na některé z poboček Fortuny.

 

Nastavení limitů na FortuněPřiřazení platební metody na Fortuně

Nastavení herních limitů a přiřazení platební metody na Fortuně. Zdroj: ifrotuna.cz

 

Ověření účtu na pobočce Fortuny

Zde musíme trochu upřesnit, že se nejedná o kompletní dokončení účtu, ale pouze o ověření totožnosti. Přiřazení platební metody a nastavení herních limitů je vždy nutné provést online ze svého profilu. Na pobočkách Fortuny tak můžete pouze splnit poslední krok, tedy ověřit svou identitu.

Ověření je velmi jednoduché. Sdělte obsluze pobočky, že si chcete ověřit identitu k vašemu hráčskému účtu pod vaší přezdívkou. Poté předložte svůj doklad totožnosti a bude-li vše v pořádku, obsluha váš účet ověří na pár kliknutí. Rovnou vám může také vydat zákaznickou kartičku, která se při sázení na pobočkách využívá.

 

Seznam poboček Fortuny

Mapa s přehledem poboček Fortuny

 

Chcete sázet? Svůj účet ověřit musíte!

Pamatujte si, že pouhým vyplněním formuláře vám u Fortuny vznikne jen dočasné konto. Toto se po 30 dnech bez dokončení registrace smaže. Navíc má omezené vklady pouze na 3 000 Kč a nelze z něj vybírat případné výhry. Jestliže tedy chcete využít opravdu všeho, co Fortuna nabízí, ověřit svůj účet jednoduše musíte.

 

Související články

Ověření účtu u Betana

Online ověření u Tipsportu

Ověření účtu u Chance

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Fortuna přihlášení | Jak na to?

10.06.2024 12:00 Jistě už dobře víte, že pokud chcete sázet na své favority, musíte mít u některé ze sázkových kanceláří účet. Bez něj to zkrátka nepůjde. Jakmile ho máte, můžete se do něj přihlásit, a právě poté získáte přístup ke všemu, co daná sázková kancelář nabízí. V našem článku se zaměříme na tu nejstarší u nás – sázkovou kancelář Fortuna. Pojďte s námi zjistit, jak se do Fortuny můžete přihlásit na pár kliknutí.   Jak se přihlásit do svého Fortuna účtu…

NÁVODY

Fortuna podpora – jak ji kontaktovat a s čím vám pomůže?

30.05.2024 12:00 Na internetu vás může potkat řada technických nepříjemností. To samozřejmě neplatí jen o běžném surfování, ale také u oblíbených sázkových kanceláří, jako je Fortuna. Na všechny nepříjemnosti je však Fortuna připravená díky své propracované zákaznické podpoře. Jak ji kontaktovat a co všechno s ní lze vyřešit se dozvíte v našem článku.   Kontakty na zákaznickou podporu Fortuny Bez fungující zákaznické podpory by to dnes ve světě sázkových…

TIPY A RADY

AKO bonus na Betanu pro ještě vyšší výhry

27.05.2024 12:00 Každý sázkař ví, že přidáváním více příležitostí na tiket se snižuje pravděpodobnost jeho výhry. Pokud vám ale vyšší riziko nevadí a rádi vytváříte tikety plné různých příležitostí, Betano vám dává možnost vyhrát dokonce ještě více. Přináší vám totiž velmi povedený AKO bonus pro ještě vyšší kurzy u těch nejoblíbenějších soutěží. Pojďte se s námi podívat, jak funguje v praxi a jak ho můžete využít i vy.   Až 70 % navýšení výher Jste příznivcem…

NÁVODY

Jak vybrat peníze z MerkurXtip?

27.05.2024 12:00 Ruku na srdce. Nikdo od sázení neočekává nic jiného než výhry. Právě pro ten pocit většina z nás sází a je tím, co od sázení očekáváme. Ještě, než vám však peníze ze zeleného tiketu dorazí na bankovní účet, musíte si zažádat o jejich výplatu. To samozřejmě platí u sázkové kanceláře MerkurXtip a my vám v článku ukážeme, jak při jejich výplatě postupovat.   Možnosti výběru V poslední době si mnoho hráčů vzniklo, že sázkové kanceláře nabízejí mnoho…

TIPY A RADY

SazkaBet Maraton | Každý měsíc hra o zajímavé ceny

27.05.2024 12:00 Společnost Sazka je nejdéle působícím poskytovatelem hazardních her na našem trhu. Za dobu své existence si již prošla mnohými změnami, mezi které patří mimo jiné také spuštění populární sázkové kanceláře SazkaBet. Tam se můžete účastnit mnoha zajímavých soutěží, mezi kterými můžete každý měsíc objevit také oblíbený SazkaBet maraton. O co vlastně jde a na co se v něm můžete těšit?   Zajímavé ceny každý měsíc SazkaBet Maraton patří k dlouhodobým…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.