Jak se zaregistrovat a přihlásit? Co najdete v Mém účtu? NÁVODY

Jak se zaregistrovat a přihlásit? Co najdete v Mém účtu?

13.10.2022 12:00

Registrace a přihlášení na server SportBreak je zcela klíčová nejen kvůli odebírání zakoupených tipů, ale také k případnému provozu vlastního sázkového servisu. Registrace a přihlášení na serveru SportBreak je velmi snadná, protože se však nejedná o úkony, s nimiž by se lidé běžně setkávali, rozhodli jsme se vám poskytnout podrobný návod. Dále vám potom v tomto článku dáme informace o tom, co najdete v sekci „Můj účet“.

 

Jak se zaregistrovat do SportBreak?

  1. Přejděte na stránky SportBreak a klikněte na žluté tlačítko „Registrovat“ v pravém horním rohu.

  2. V následujícím okně vyplňte svůj e-mail a heslo. Na konci nezapomeňte zaškrtnout políčko, díky čemuž dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů. Vše potvrďte kliknutím na žluté tlačítko „Pokračovat“.

  3. Gratulujeme! Nyní jste se zaregistrovali na server SportBreak a můžete využívat všech výhod, které nabízí.

 

Jak se přihlásit na účet na SportBreak?

  1. Přejděte na hlavní stránku SportBreak a klikněte na možnost „Přihlásit se“ v pravém horním rohu.

  2. V následujícím okně vyplňte e-mail, pod kterým jste se zaregistrovali, a dále také heslo. Nakonec klikněte na žluté tlačítko „Přihlásit se“.

  3. Nyní jste přihlášeni na svůj účet u SportBreak a můžete listovat sázkovými servisy, nakupovat tipy nebo prodávat své vlastní předpovědi.

 

Co najdete po přihlášení na SportBreak?

Po přihlášení na svůj účet u SportBreak se dostanete do sekce „Můj účet“. Tato sekce slouží jako rozcestník ke všem akcím, které na SportBreak můžete učinit.

V levém sloupci se nachází tyto záložky:

 

Moje tipy – zde najdete tipy všech sázkových servisů, které jste si předplatili.

 

Statistiky servisů – přehledné statistiky všech sázkových servisů včetně jejich řazení a možnosti filtrování podle jednotlivých údajů.

 

Tipy – všechny aktuální tipy uveřejněné na serveru SportBreak. Z této sekce můžete tipy zakoupit (tipy jsou „zamčené).

 

Založení servisu – z tohoto místa si můžete založit svůj vlastní sázkový servis (verifikaci svých tipů).

 

O násinformace o sázkovém poradenství SportBreak hezky pohromadě.

 

Časté otázky – klasické „FAQ“, kde najdete odpovědi na ty nejčastější otázky uživatelů sázkového poradenstvím SportBreak a některé rychlé návody.

 

Blogspousta článků o sázení a návodů, jak být se sázkovým poradenstvím SportBreak co nejúspěšnější. Doporučujeme alespoň mrknout (ostatně v této sekci se nachází i tento článek).

 

Telegram – návod na to, jak si své tipy nechat posílat do aplikace Telegram a to včetně videonávodu.

 

Doporučte nás – zde si můžete zřídit účet, díky němuž budete probírat provize za doporučení SportBreak kamarádům nebo svým zákazníkům (tzv. „affiliate“ program).

 

Admin – toto políčko se ukazuje pouze v případě, že jste si založili svůj vlastní sázkový servis. Skrze toto políčko se dostanete do administrační části, kde můžete přidávat tipy a sledovat statistiky prodejů atd.

 

Sekce Můj účet

Do sekce „Můj účet“ se dostanete po přihlášení na SportBreak a kliknutí na stejnojmennou kolonku v pravém horním rohu. Sekce Můj účet nabízí tyto možnosti:

 

Zaplacené servisy – historie všech zaplacených sázkových servisů včetně informací o tom, kdy byl servis zaplacený, jaké měl servis v daném období výsledky atd. Z této stránky lze předplatné sázkového servisu také prodloužit.

 

Změna hesla – políčko hodné v případě, že vám současné heslo nevyhovuje, nebo když se obáváte, že bylo vyzrazeno.

 

Údaje – zde můžete doplnit svůj účet o jméno, příjmení a stát, ze kterého pocházíte, nebo tyto údaje změnit v případě, že je již máte vyplněné.

 

Časové pásmo – možnost nastavení časového pásma, díky čemuž zajistíte, že u tipů se budou zobrazovat správné časové údaje.

 

Doporučte nás – stejně jako v předchozím případě, tady si můžete založit účet, díky němuž budete brát provizi za doporučení sázkového poradenství SportBreak.

 

Zasílat e-maily o tipech – pakliže nemáte nastavené, nebo pakliže zasílání e-mailem naopak chcete zrušit (například kvůli tomu, že máte nastavené zasílání Telegramem), potom to provedete právě tady.

 

Odhlášení – toto políčko slouží pro řádné odhlášení z účtu a snižuje tak riziko, že by se na váš účet dostal někdo nepovolaný (obzvlášť pokud počítač sdílíte s dalšími lidmi).

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

Lucie Jiříková

Sportovní sázkařka a investorka. Majitelka mnoha sázkových servisů na verifikaci SportBreak, kde působí pod názvem BETTING GIRL.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Jak funguje zákaznická podpora SportBreak?

27.10.2022 12:00 SportBreak je velmi jednoduchá a přehledná platforma, to ovšem neznamená, že člověk nemůže narazit na nějakou otázku či problém. Z toho důvodu na této platformě najdete zákaznickou podporu, která vám v případě nesnází ochotně pomůže. Jak zákaznickou podporu SportBreak můžete kontaktovat a jak vlastně funguje se dozvíte v tomto článku.   Co dělat v případě problému? Abyste se při používání SportBreak nikdy neztratili, abyste nemuseli řešit žádné…

TIPY A RADY

Jaké jsou typy sázek? Pokračování.

24.10.2022 12:00 V předešlém článku jsme si představili ty nejzákladnější a zdaleka nejpoužívanější typy sázek v sázkových kancelářích. Nyní je na čase, abychom se vrhli na další typy sázek. Tyto sázky v sázkových kancelářích nejsou tak běžné, nicméně na serveru SportBreak se s nimi (alespoň u některých sázkových servisů) rozhodně potkáte. Jdeme na to!   Počet es Sázka na počet es se využívá v tenisu a umožňuje nám tipovat, kolik es v daném tenisovém zápasu…

NÁVODY

Jak funguje affiliate program u SportBreaku?

20.10.2022 12:00 Jste spokojení se sázkovou verifikací SportBreak a chtěli bys jí doporučit svým přátelům nebo známým? Vlastníte nějaké projekty spojené se sportem, sázením či s hazardními hrami? Potom byste mohli uvítat affiliate program SportBreaku. V tomto článku vám vysvětlím, jak tento program funguje a jak se do něj můžete zapojit.     Co je to affiliate program? Affiliate program je forma spolupráce mezi tebou a sázkovou verifikací SportBreak. Affiliate…

TIPY A RADY

Srovnání českých sázkových kanceláří podle SportBreaku

17.10.2022 12:00 Hazardní zákon v České republice zakazuje nabízet hazardní hry a sportovní sázení podnikatelským subjektům, které nemají licenci od Ministerstva financí. A protože proces pro získání licence není zase tak snadný, sázkařský rybníček u nás je poměrně malý a uzavřený. V současné chvíli na českém trhu působí celkem 7 sázkových kanceláří. V tomto článku si je představíme a uděláme jejich srovnání.   Sázková kancelář Tipsport Tipsport je zdaleka…

TIPY A RADY

Jak se vyhnout limitům u sázkových kanceláří?

10.10.2022 12:00 Pokud nejste mimořádně nadaní, stát se úspěšným sázkařem vám zabere stovky hodin úsilí a pilného studia value bettingu. Smutná zpráva je, že ani po absolvování tohoto martyria nemáte úplně vyhráno. Alespoň co se týče běžných sázkových kanceláří včetně těch českých. Většina sázkových kanceláří totiž ziskové sázkaře dřív nebo později limituje, případně také blokuje. A protože to mají v podmínkách (tzn. Herním plánu), které s nimi při registraci…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.