Jak funguje affiliate program u SportBreaku? NÁVODY

Jak funguje affiliate program u SportBreaku?

20.10.2022 12:00

Jste spokojení se sázkovou verifikací SportBreak a chtěli bys jí doporučit svým přátelům nebo známým? Vlastníte nějaké projekty spojené se sportem, sázením či s hazardními hrami? Potom byste mohli uvítat affiliate program SportBreaku. V tomto článku vám vysvětlím, jak tento program funguje a jak se do něj můžete zapojit.

 

 

Co je to affiliate program?

Affiliate program je forma spolupráce mezi tebou a sázkovou verifikací SportBreak. Affiliate program ti umožňuje získat provizi z každého platícího zákazníka, kterého ke SportBreak dovedeš.

 

Kolik získám za doporučení SportBreak?

Affiliate program SportBreak vyplácí 7,5% ze všech plateb, které vámi doporučený zákazník na serveru učiní. A to doživotně. Pokud si tedy zákazník na SportBreak v daném roce zakoupí tipy na sázení za 10 000 Kč, vy z něho budete mít 750 Kč.

 

Kdo se může stát affiliate partnerem SportBreak?

Affiliate partnerem sázkové verifikace SportBreak se může stát každý, kdo má na této platformě platnou registraci. Na rozdíl od jiných affiliate programů je tento program určený pro každého, tedy nejen pro velké a rozsáhlé weby o sportu či sázení, ale i pro jednotlivce. Pokud si přes Affiliate program nevyděláte více jak 30 000 Kč ročně, tak nemusíte nic řešit. Nad tuto hranici už musíte být podnikatelem.

 

Jak se stát affiliate partnerem SportBreak?
 

Affiliate partnerem se může stát každý a to velmi jednoduše. Pro přihlášení do partnerského programu postupujte podle následujícího návodu:

  1. Přihlaste se na svůj účet u SportBreak a klikněte na možnost „Můj účet“ v pravém horním rohu.

  2. Pokračujte kliknutím na tlačítko „Doporučte nás“, které se nachází v levé spodní části.

  3. V novém okně pokračujte kliknutím na žluté tlačítko „Vytvořit odkaz“.

  4. Do okénka „URL odkazu“ vložte unikátní název nebo zkratku. Vše potvrďte kliknutím na žluté tlačítko „Vytvořit odkaz“.

  5. Nyní máte vytvořený unikátní odkaz. Ten můžete sdílet na sítích a všude tam, kde si myslíte, že o něj budou mít lidé zájem. Z každého zaregistrovaného zákazníka, který se skrze tento odkaz zaregistruje a začne platit za tipy na sázení, budete inkasovat provizi (už navždy).

 

Jak zjistím, kolik peněz jsem na affiliate u SportBreak vydělal?

Aktuální stav svého konta najdete po přihlášení do svého konta na SportBreak, v sekci Můj účet – Doporučte nás. V tomto okně se v pravém horním rohu nachází boxík, kde přesně vidíš aktuální provizi stejně jako políčko, které indikuje, jak daleko máš ještě k možnosti zažádat o její vyplacení (minimálně 2500 Kč).

 

Jak se stát úspěšným affiliate partnerem?

Doporučuj naši verifikaci, či sázkové servisy na sociálních sítích, na svém blogu nebo třeba ústně, při setkání s kamarády. Jako odkaz pro registraci poskytni svůj unikátní link.

Obecně platí, že čím více se na poli doporučování budete snažit, tím větší odměny můžete získat. Proto se chytněte každé možnosti doporučení a buďte neúnavní. Každý další přivedený zákazník zvyšuje vaše potenciální zisky!

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

Lucie Jiříková

Sportovní sázkařka a investorka. Majitelka mnoha sázkových servisů na verifikaci SportBreak, kde působí pod názvem BETTING GIRL.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Jak funguje zákaznická podpora SportBreak?

27.10.2022 12:00 SportBreak je velmi jednoduchá a přehledná platforma, to ovšem neznamená, že člověk nemůže narazit na nějakou otázku či problém. Z toho důvodu na této platformě najdete zákaznickou podporu, která vám v případě nesnází ochotně pomůže. Jak zákaznickou podporu SportBreak můžete kontaktovat a jak vlastně funguje se dozvíte v tomto článku.   Co dělat v případě problému? Abyste se při používání SportBreak nikdy neztratili, abyste nemuseli řešit žádné…

TIPY A RADY

Jaké jsou typy sázek? Pokračování.

24.10.2022 12:00 V předešlém článku jsme si představili ty nejzákladnější a zdaleka nejpoužívanější typy sázek v sázkových kancelářích. Nyní je na čase, abychom se vrhli na další typy sázek. Tyto sázky v sázkových kancelářích nejsou tak běžné, nicméně na serveru SportBreak se s nimi (alespoň u některých sázkových servisů) rozhodně potkáte. Jdeme na to!   Počet es Sázka na počet es se využívá v tenisu a umožňuje nám tipovat, kolik es v daném tenisovém zápasu…

TIPY A RADY

Srovnání českých sázkových kanceláří podle SportBreaku

17.10.2022 12:00 Hazardní zákon v České republice zakazuje nabízet hazardní hry a sportovní sázení podnikatelským subjektům, které nemají licenci od Ministerstva financí. A protože proces pro získání licence není zase tak snadný, sázkařský rybníček u nás je poměrně malý a uzavřený. V současné chvíli na českém trhu působí celkem 7 sázkových kanceláří. V tomto článku si je představíme a uděláme jejich srovnání.   Sázková kancelář Tipsport Tipsport je zdaleka…

NÁVODY

Jak se zaregistrovat a přihlásit? Co najdete v Mém účtu?

13.10.2022 12:00 Registrace a přihlášení na server SportBreak je zcela klíčová nejen kvůli odebírání zakoupených tipů, ale také k případnému provozu vlastního sázkového servisu. Registrace a přihlášení na serveru SportBreak je velmi snadná, protože se však nejedná o úkony, s nimiž by se lidé běžně setkávali, rozhodli jsme se vám poskytnout podrobný návod. Dále vám potom v tomto článku dáme informace o tom, co najdete v sekci „Můj účet“.   Jak se zaregistrovat do…

TIPY A RADY

Jak se vyhnout limitům u sázkových kanceláří?

10.10.2022 12:00 Pokud nejste mimořádně nadaní, stát se úspěšným sázkařem vám zabere stovky hodin úsilí a pilného studia value bettingu. Smutná zpráva je, že ani po absolvování tohoto martyria nemáte úplně vyhráno. Alespoň co se týče běžných sázkových kanceláří včetně těch českých. Většina sázkových kanceláří totiž ziskové sázkaře dřív nebo později limituje, případně také blokuje. A protože to mají v podmínkách (tzn. Herním plánu), které s nimi při registraci…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.