Jaké jsou typy sázek? Pokračování. TIPY A RADY

Jaké jsou typy sázek? Pokračování.

24.10.2022 12:00

předešlém článku jsme si představili ty nejzákladnější a zdaleka nejpoužívanější typy sázek v sázkových kancelářích. Nyní je na čase, abychom se vrhli na další typy sázek. Tyto sázky v sázkových kancelářích nejsou tak běžné, nicméně na serveru SportBreak se s nimi (alespoň u některých sázkových servisů) rozhodně potkáte. Jdeme na to!

 

Počet es

Sázka na počet es se využívá v tenisu a umožňuje nám tipovat, kolik es v daném tenisovém zápasu padne. Sázka na počet es bývá vypisována v podobném formátu, jako sázka na počet gólů, tedy under/over 8,5 es, případně over/under 4,5 es v případě jednoho z hráčů.

 

Počet žlutých karet

Počet žlutých karet je sázka, která se využívá ve fotbale. Díky této sázce můžeme tipovat, kolik žlutých karet padne v jednotlivých zápasech. Také sázka na počet žlutých karet ve fotbale bývá vypisována v podobném formátu, jako počet gólů, tj. over/under. Hranice bývá nastavená v závislosti na samotném zápasu – obvykle při derby, nebo při zápase týmů, kteří hrají fyzicky náročný fotbal, je tato hranice vyšší a naopak.

Počet žlutých karet občas bývá vypisovaný také v rozmezí, například 3-4 žluté karty, 4-5 žlutých karet. Pro výhru této sázky musíte trefit počet karet, které se do rozmezí vejdou (v součtu).

 

Bude červená karta / penalta

Protože červená karta / penalta ve fotbale je spíše ojedinělá záležitost, bývá vypisována ve formátu ANO/NE. Abyste vyhráli tip na to, že červená karta / penalta bude, musí se tato událost v zápase objevit. Červená karta či penalta se přitom obvykle počítá i včetně nastavení.

 

Počet rohových kopů

Počet rohových kopů je další poměrně oblíbenou sázkou. Tato sázka se využívá ve fotbale a to k tomu, abychom mohli určit počet rohových kopů. Stejně jako v případě počtu es a žlutých karet je tato sázka vypisována ve formátu over/under. Pro výhru sázky u overu musí být počet karet v zápase vyšší, než stanovená hranice. U underu potom nižší než stanovená hranice.

 

Procento držení míče

Procento držení míče nám určuje, jakou dobu byl jeden z fotbalových týmů na míči. Sázka bývá udávána v procentech. Naším cílem je tipnout, jaké procento držení míče dosáhne jeden z týmů. Sázka může být také ve formátu „kdo více“, případě ve formátu, kdy odhadujeme procento držení míče jednoho z týmů.

 

Jeden z týmů dá gól v obou poločasech

Jak napovídá samotný název sázky, v tomto případě se snažíme určit, zdali jeden z týmů v obou poločasech dokáže vstřelit gól. Tato sázka bývá vypisována ve formátu ANO/NE. Pakliže zvolíte možnost ano, pro výhru sázky musí vybraný tým vstřelit gól v prvním i v druhém poločase.

 

Každý tým dá gól v obou poločasech

Na rozdíl od sázky výše se v tomto případě snažíme určit, zdali oba zúčastněné týmy dokážou skórovat v obou poločasech. I v případě této sázky tipujeme pouze z možností ano či ne.

 

Vítěz skupiny

Vítěz skupiny je sázka, která nám dává možnost vsadit si na to, kdo vyhraje skupinovou část nějakého turnaje či dlouhodobější soutěže (například Liga mistrů, Evropská liga atd.). V rámci této sázky určujeme přímo vítěze, tedy jeden z týmů. Pakliže tým skupinu skutečně vyhraje (a na konci skupinové části bude na prvním místě tabulky), vyhráli jste.

 

Vítěz ligy

Vítěz ligy je dlouhodobá sázka na to, kdo vyhraje celý ročník soutěže, tedy kdo se stane mistrem. Pozor, tato sázka bývá vyhodnocována až na konci celého ročníku.

 

Počet gólů mezi minutami

Sázka na počet gólů mezi minutami vám dává možnost odhadnout, kolik gólů padne v přesně určené herní době. Jedná se o pokročilou sázku, pro kterou je třeba mít spoustu detailních statistik a nebo velmi dobrý odhad. Vyhráváte pokud v daném časovém období padne gól. Sázka bývá vypisována ve formátu over 0,5 gólu / under 0,5 gólu.

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

Lucie Jiříková

Sportovní sázkařka a investorka. Majitelka mnoha sázkových servisů na verifikaci SportBreak, kde působí pod názvem BETTING GIRL.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Jak funguje zákaznická podpora SportBreak?

27.10.2022 12:00 SportBreak je velmi jednoduchá a přehledná platforma, to ovšem neznamená, že člověk nemůže narazit na nějakou otázku či problém. Z toho důvodu na této platformě najdete zákaznickou podporu, která vám v případě nesnází ochotně pomůže. Jak zákaznickou podporu SportBreak můžete kontaktovat a jak vlastně funguje se dozvíte v tomto článku.   Co dělat v případě problému? Abyste se při používání SportBreak nikdy neztratili, abyste nemuseli řešit žádné…

NÁVODY

Jak funguje affiliate program u SportBreaku?

20.10.2022 12:00 Jste spokojení se sázkovou verifikací SportBreak a chtěli bys jí doporučit svým přátelům nebo známým? Vlastníte nějaké projekty spojené se sportem, sázením či s hazardními hrami? Potom byste mohli uvítat affiliate program SportBreaku. V tomto článku vám vysvětlím, jak tento program funguje a jak se do něj můžete zapojit.     Co je to affiliate program? Affiliate program je forma spolupráce mezi tebou a sázkovou verifikací SportBreak. Affiliate…

TIPY A RADY

Srovnání českých sázkových kanceláří podle SportBreaku

17.10.2022 12:00 Hazardní zákon v České republice zakazuje nabízet hazardní hry a sportovní sázení podnikatelským subjektům, které nemají licenci od Ministerstva financí. A protože proces pro získání licence není zase tak snadný, sázkařský rybníček u nás je poměrně malý a uzavřený. V současné chvíli na českém trhu působí celkem 7 sázkových kanceláří. V tomto článku si je představíme a uděláme jejich srovnání.   Sázková kancelář Tipsport Tipsport je zdaleka…

NÁVODY

Jak se zaregistrovat a přihlásit? Co najdete v Mém účtu?

13.10.2022 12:00 Registrace a přihlášení na server SportBreak je zcela klíčová nejen kvůli odebírání zakoupených tipů, ale také k případnému provozu vlastního sázkového servisu. Registrace a přihlášení na serveru SportBreak je velmi snadná, protože se však nejedná o úkony, s nimiž by se lidé běžně setkávali, rozhodli jsme se vám poskytnout podrobný návod. Dále vám potom v tomto článku dáme informace o tom, co najdete v sekci „Můj účet“.   Jak se zaregistrovat do…

TIPY A RADY

Jak se vyhnout limitům u sázkových kanceláří?

10.10.2022 12:00 Pokud nejste mimořádně nadaní, stát se úspěšným sázkařem vám zabere stovky hodin úsilí a pilného studia value bettingu. Smutná zpráva je, že ani po absolvování tohoto martyria nemáte úplně vyhráno. Alespoň co se týče běžných sázkových kanceláří včetně těch českých. Většina sázkových kanceláří totiž ziskové sázkaře dřív nebo později limituje, případně také blokuje. A protože to mají v podmínkách (tzn. Herním plánu), které s nimi při registraci…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.