Jak vybrat peníze ze Sazkabet? NÁVODY

Jak vybrat peníze ze Sazkabet?

12.11.2023 14:00

Každý sázkař se vždy nejvíce těší na to, až mu tiket zezelená a na účtu přistane výhra. Poté už mu jen zbývá si ji vybrat a pořádně užít. V tomto článku vám přinášíme kompletní návod na to, jak vybrat peníze ze Sazkabet.

 

Možnosti výběru

V tuto chvíli nabízí Sazkabet možnost vybrat si peníze z hráčského účtu pomocí dvou metod: online na bankovní účet nebo v hotovosti na prodejním místě Sazky. Pro výběr peněz je nutné mít dokončenou kompletní registraci včetně ověření identity. 

 

Výběr online na bankovní účet krok za krokem

Výběr peněz online pomocí převodu na bankovní účet je tou nejsnazší a nejbezpečnější metodou. Výběr zvládnete, aniž byste museli opustit svůj dům. Nemusíte se tak bát, že peníze po cestě ztratíte. Minimální limit pro výběr peněz na účet je 100 Kč, zatímco maximální hranice výběru stanovena není. Žádost o výběr netrvá více než pár vteřin a zabere vám doslova jen pár kliknutí:  

 1. Přihlaste se ke svému sázkařskému účtu (návod na přihlášení)
 2. V pravém horním rohu klikněte na tlačítko „Můj účet“ a následně vyberte možnost „Vybrat“.   
 3. V novém okně zvolte z nabídky možnost „Vybrat peníze na bankovní účet“, vyplňte požadovanou částku a klikněte na tlačítko „Odeslat“.
 4. Peníze by vám měly dorazit nejpozději do dvou pracovních dnů.

 

Online výběr ze Sazkabetu

Výběr peněz z účtu. Zdroj: Sazka.cz

 

Výběr na prodejím místě Sazky

Jelikož Sazka provozuje zhruba 7500 prodejních míst, můžete si peníze vybrat i na některém z nich. Ze zákona si na pobočce můžete vybrat maximálně 5 000 Kč za 24 hodin a není možné uskutečnit více než 10 výběrů za týden. Pro výběr na pobočce postupujte následovně:

 1. Přihlaste se ke svému sázkařskému účtu.
 2. V pravém horním rohu klikněte na své jméno, poté na „Můj účet“ a vyberte možnost „Vybrat“.   
 3. Otevře se nové okno, ve kterém je nutné zvolit „Prodejní místo“. Opět vyplňte částku pro výběr a klikněte na „Odeslat“.
 4. Na mobil vám bude odeslán kód, který je potřeba nahlásit obsluze spolu se správnou částkou výběru. Kód má omezenou platnost, proto s návštěvou pobočky příliš neotálejte.
 5. Na prodejím místě sdělte obsluze kód, předejte občanský průkaz a nechte si vyplatit peníze.

 

Výběr na pobočce Sazkabet

Výběr peněz na pobočce. Zdroj: Sazka.cz

 

Výběr pomocí mobilní aplikace

Pro výběr peněz můžete samozřejmě využít také mobilní aplikaci. V praxi vše funguje stejně jako na desktopové verzi webu. Postupujte následovně:

 1. Přihlaste se ke svému účtu.
 2. V pravém horním rohu klikněte na ikonu svého účtu. Z otevřené nabídky vyberte možnost „Vklady“.  
 3. Celý proces výběru poté probíhá stejně jako je popsáno výše. Vyplňte všechna políčka a klikněte na tlačítko „Odeslat“.  

 

Výběr z aplikace Sazkabet

Menu aplikace. Zdroj: Sazka.cz – mobilní aplikace

 

Výplata do pár vteřin

Vybrat si peníze ze Sazkabet zvládne opravdu každý. Díky online výběru na bankovní účet dokonce nemusíte ani nikam chodit. Máte-li raději své peníze v hotovosti, můžete si je nechat vyplatit na některém z prodejních míst Sazky. Postupujte podle našeho návodu a peníze máte za chvíli v kapse!   

 

Související články

     – Synottip výběr peněz

     – Betano výběr peněz

     – Fortuna výběr peněz

     – Tipsport výběr peněz

     – Chance výběr peněz

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Chance podpora – kontakty a s čím umí poradit?

Včera 08:00 Klasické kamenné sázkové kanceláře či casina jsou již pomalu vyhynulým druhem. Všechno dění se pomalu, ale jistě přesunuje na internet. To vyžaduje nemalou dávku technologické zdatnosti a jak víme, technologie ne vždy fungují tak, jak chceme. Právě proto nabízí sázkové kanceláře propracovanou technickou podporu, která je řeší. Pojďte se s námi podívat, jak funguje u Chance.   Kontakty na zákaznickou podporu Chance Jenom těžko si dnes představit…

NÁVODY

Registrace forBet | Jak se zaregistrovat ve forBet?

20.05.2024 12:00 Na českém trhu sázkových kanceláří samozřejmě vévodí dobře zavedená jména. Když se tedy objeví někdo nový, je to pro hráče vždy zajímavá možnost pro rozšíření svých sázkařských obzorů. Jedním z nováčkům je například polský forBet, který si začíná utvářet slušnou základnu sázkařů. Pojďte se s námi podívat, jak se na něm můžete zaregistrovat i vy.   Registrace na počítači Jako u všech sázkových kanceláří i u forBet platí, že tím nejpohodlnějším a…

NÁVODY

MerkurXtip aplikace | Jak sázet z mobilu v MerkurXtip?

16.05.2024 00:00 Mobilní sázení zažívá v posledních letech ohromný rozmach. Není se také čemu divit. Z mobilu si totiž můžete vsadit kdykoliv a kdekoliv. Nejinak je tomu také u zahraniční sázkové kanceláře MerkurXtip. Pojďte se s námi podívat, jak je to s její mobilní aplikací a jakým způsobem si můžete z mobilu vsadit.   MerkurXtip appku nemá Hned na úvod je třeba si říct, že MerkurXtip nativní aplikaci nenabízí. Nenajdete ji tedy na žádném ze storů a nemůžete…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje. Sázkařova analýza outsiderů

13.05.2024 23:30 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od profesionálního tenisového sázkaře vystupujícího pod předívkou Nishikori, který své tipy poskytuje mj. také na platformě Typio. Jeho dosavadní bilance po více než 4 600 sázkách na zápasy ATP dosahuje YIELDU 5,9 %. Nishikori má aktivní účet na X (Twitter), kde často provádí analýzy tenisového trhu z různých úhlů pohledu.   Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje Favorit vs. longshot…

NÁVODY

MerkurXtip registrace – postup krok za krokem

09.05.2024 12:00 MerkurXtip je jedním ze zahraničních poskytovatelů, kteří v rámci Česka nabízí možnost vsadit si a zahrát si v online casinu. Jestliže chcete jeho služby využít na vlastní kůži, je potřeba se na něm nejdříve zaregistrovat stejně jako u všech českých sázkovek. Pojďte se s námi podívat, jak postupovat a co je pro registraci potřeba.   Registrace online na PC Podle nás je registrace online přes počítač tou vůbec nejpohodlnější a nejrychlejší…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.