Mobilní aplikace Tipsport | Sázejte přímo z mobilu NÁVODY

Mobilní aplikace Tipsport | Sázejte přímo z mobilu

15.10.2023 12:00

Dostali jste od některého z našich profi servisů tip s vysokou hodnotou, ale zrovna nemáte přístup k počítači? Nemějte strach! Díky mobilní aplikaci od Tipsportu můžete sázet kdykoli a odkudkoli. Čtěte dále a dozvíte se, jak aplikaci nainstalovat, jak se přes ni sází a jaké jsou její největší výhody. 

 

K čemu je mobilní aplikace Tipsport?

Díky mobilní aplikaci od Tipsportu máte možnost ve své kapse nosit vše, co k sázení u největší české sázkové kanceláře potřebujete. Můžete tak sázet na zápasy v prematch i live režimu, sledovat dostupné živé přenosy nebo zkusit své štěstí v online casinu Vegas a loterii Korunka.

Aplikace přináší rozhraní adaptované přímo na mobilní telefony, takže už se nemusíte spoléhat na nepřehledné sázení přes mobilní prohlížeč. K dispozici máte kompletní nabídku kurzů včetně statistik a analýz. Potřebovat budete pouze mobil s internetem a platný účet na Tipsportu. Pak už zbývá jen vybrat kurz a vsadit si.

 

Stažení a instalace aplikace 

Pro spuštění aplikace je třeba ji nejdříve stáhnout a nainstalovat. Přejděte v mobilním prohlížeči na web Tipsportu a v levém horním rohu klikněte na tři pod sebou umístěné čárky. Z nabídky vyberte možnost „Stáhnout aplikaci“ a v novém okně klikněte na políčko se stejným názvem. Aplikace se začne automaticky stahovat.    

 

Stažení aplikace Tipsport

Zdroj: Tipsport.cz

 

Jakmile je stažení dokončeno, najděte instalační soubor aplikace a kliknutím spusťte instalaci. Je nutné, aby váš telefon podporoval instalaci souborů z neznámých zdrojů (povolíte ve správci souborů). Po udělení povolení se můžete vrátit zpět do složky se souborem a kliknutím na něj aplikaci nainstalovat. 

 

Přihlášení do aplikace

Pro přihlášení do aplikace je nutné mít na Tipsportu platný účet. Ten si můžete založit prostřednictvím registračního formuláře, který je dostupný na webu Tipsportu nebo přímo v aplikaci. Jestliže už svůj účet máte, otevřete aplikaci a v jejím pravém horním rohu klepněte na siluetu postavy. Tím otevřete okno pro přihlášení. 

Do políček zadejte svůj e-mail a heslo zadané při registraci. Jestliže si své heslo nepamatujete, klikněte na tlačítko Zapomenuté heslo“, do nového okna vyplňte svůj e-mail, potvrďte telefonní číslo a nastavte si nové heslo. 

 

Jak se mobilní aplikace Tipsport používá?

Prostřednictvím appky Tipsportu můžete využívat stejné funkce, které nabízí běžné webové rozhraní. Patří sem např.:

Všechny tyto funkce jsou dostupné po pouhém poklepání prstem. Chcete-li si vsadit na svého favorita, klikněte v hlavním menu na možnost „Kurzy“. Zde si můžete vybrat, v jakém časovém rozpětí chcete kurzy zobrazovat. Následně si zvolte požadovaný sport a soutěž, načež se vám zobrazí dostupné sázkové příležitosti (nastavit si můžete i časový filtr). Kliknutím na kurz jej zařadíte na svůj tiket. Pokud si chcete zobrazit více příležitostí, klikněte u vybraného zápasu na malé číslo v pravé části jeho náhledu. Tím se zobrazí všechny thry vypsané pro dané utkání.  

 

Výběr příležitosti

Výběr příležitosti – Zdroj: Tipsport.cz – mobilní aplikace

 

Jakmile přidáte příležitost na tiket, uvidíte ve spodní části oranžový kruh s počtem příležitostí, které se na tiketu nachází. Kliknutím na něj tiket otevřete. Zde už stačí jen vyplnit částku nebo si vybrat některou z rychlých voleb, zařadit jej do soutěže, nastavit možnost AKO nebo Kombi a kliknout na možnost „Vsadit“. Máte hotovo, ať se zelená!

 

Menu tiketu

Menu tiketu, Zdroj: Tipsport.cz - aplikace

 

Vyjma klasických prematch sázek si můžete vsadit v live režimu nebo přejít do online casina Vegas a vyzkoušet si některý z dostupných hracích automatů, ruletu nebo třeba Black Jack. Od roku 2023 navíc můžete hrát o velké výhry také prostřednictvím loterie Korunka.

Chcete-li si upravit své údaje, shlédnout historii transakcí nebo zobrazit podrobné statistiky o úspěšnosti vámi vsazených příležitostí, klikněte na ikonu avatara v pravém horním rohu. V menu si následně můžete vybrat přesně to, co potřebujete. Pokud si chcete rychle zkontrolovat poslední vsazené tikety, klikněte na tlačítko „Tikety“ vedle ikony vašeho účtu.

 

Výhody mobilní aplikace Tipsport

  • Přehledná a snadná na ovládání
  • Přehrávání live zápasů v mobilu
  • Možnost nastavit si upozornění o vyhodnocení tiketu
  • Možnost přepnout se do online casina nebo loterie Korunka
  • Vklady či výplaty lze provádět přímo z mobilu

 

Nevýhody mobilní aplikace Tipsport

  • Není dostupná v Google Play (musíte ji stáhnout přímo z webu Tipsportu)
  • Nutnost častých aktualizací pro zajištění správného chodu

 

S aplikací Tipsport si vsadíte kdykoli a kdekoli

Mobilní aplikace Tipsport představuje možnost vsadit si všude, kde máte stabilní připojení. Díky tomu vám již žádný tip od našich sázkových servisů neproteče mezi prsty. K tomu získáte možnost sledovat sportovní přenosy a zkrátit si dlouhou chvíli. Ve vašem mobilu prostě nesmí chybět!

 

Související články

– Chance aplikace

Synottip aplikace

Fortuna aplikace

Betano aplikace

Sazkabet aplikace

forBET aplikace

Doxxbet aplikácia

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Fortuna přihlášení | Jak na to?

10.06.2024 12:00 Jistě už dobře víte, že pokud chcete sázet na své favority, musíte mít u některé ze sázkových kanceláří účet. Bez něj to zkrátka nepůjde. Jakmile ho máte, můžete se do něj přihlásit, a právě poté získáte přístup ke všemu, co daná sázková kancelář nabízí. V našem článku se zaměříme na tu nejstarší u nás – sázkovou kancelář Fortuna. Pojďte s námi zjistit, jak se do Fortuny můžete přihlásit na pár kliknutí.   Jak se přihlásit do svého Fortuna účtu…

NÁVODY

Fortuna podpora – jak ji kontaktovat a s čím vám pomůže?

30.05.2024 12:00 Na internetu vás může potkat řada technických nepříjemností. To samozřejmě neplatí jen o běžném surfování, ale také u oblíbených sázkových kanceláří, jako je Fortuna. Na všechny nepříjemnosti je však Fortuna připravená díky své propracované zákaznické podpoře. Jak ji kontaktovat a co všechno s ní lze vyřešit se dozvíte v našem článku.   Kontakty na zákaznickou podporu Fortuny Bez fungující zákaznické podpory by to dnes ve světě sázkových…

NÁVODY

SazkaBet přihlášení

27.05.2024 12:00 Základem každého sázkaře je jeho účet u sázkové kanceláře. Bez něho jednoduše není možné sázet a vyhrávat. Ani ti z vás, kteří využívají naše profesionální sázkové servisy, se bez účtu neobejdou. Pro zajištění přístupu do účtu je nutné se do něj přihlásit. V našem článku si proto ukážeme, jak se přihlásit do účtu u SazkaBet. Čtěte dál a dozvíte se, jak na to!   Přihlášení do SazkaBet účtu z PC První způsob přihlášení k SazkaBet účtu je z…

TIPY A RADY

AKO bonus na Betanu pro ještě vyšší výhry

27.05.2024 12:00 Každý sázkař ví, že přidáváním více příležitostí na tiket se snižuje pravděpodobnost jeho výhry. Pokud vám ale vyšší riziko nevadí a rádi vytváříte tikety plné různých příležitostí, Betano vám dává možnost vyhrát dokonce ještě více. Přináší vám totiž velmi povedený AKO bonus pro ještě vyšší kurzy u těch nejoblíbenějších soutěží. Pojďte se s námi podívat, jak funguje v praxi a jak ho můžete využít i vy.   Až 70 % navýšení výher Jste příznivcem…

TIPY A RADY

SazkaBet Maraton | Každý měsíc hra o zajímavé ceny

27.05.2024 12:00 Společnost Sazka je nejdéle působícím poskytovatelem hazardních her na našem trhu. Za dobu své existence si již prošla mnohými změnami, mezi které patří mimo jiné také spuštění populární sázkové kanceláře SazkaBet. Tam se můžete účastnit mnoha zajímavých soutěží, mezi kterými můžete každý měsíc objevit také oblíbený SazkaBet maraton. O co vlastně jde a na co se v něm můžete těšit?   Zajímavé ceny každý měsíc SazkaBet Maraton patří k dlouhodobým…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.