Tipsport pobočky | Co nabízí a jaká je otevírací doba? NÁVODY

Tipsport pobočky | Co nabízí a jaká je otevírací doba?

28.02.2024 13:00

Ačkoliv je trend momentálně nastavený spíše směrem provozu bez poboček, Tipsport jich po celém Česku stále provozuje několik stovek. Někteří hráči totiž stále upřednostňují klasické sázky před těmi internetovými. V našem článku si ukážeme, kde všude lze pobočky Tipsportu najít, jakou mají otevírací dobu a co všechno hráčům nabízejí.

 

Kde všude jsou pobočky Tipsportu?

V současné době provozuje Tipsport stále téměř 550 kamenných poboček, přičemž nejvíce jich je situovaných do větších a krajských měst. To však neznamená, že je nemůžete najít i v menších městech, kde jsou často spojené s jinými službami (restaurace, bary a podobně).

 

Přehled kamenných poboček Tipsportu

 

Pokud si nejste jistí, kde se vaše pobočka nachází, jejich seznam můžete najít přímo na stránkách Tipsportu. Zde stačí v sekci „Pobočky“ rozkliknout interaktivní mapu v místě vašeho bydliště a zobrazí se vám nejbližší pobočky v okolí. Pobočky samozřejmě můžete najít ve stejné mapě i v rámci mobilní aplikace Tipsport.

 

Jakou otevírací dobu mají pobočky Tipsportu?

Otevírací doba se u jednotlivých poboček Tipsportu různí. To je dáno především tím, že ne vždy se jedná pouze o pobočku Tipsportu, ale může být zároveň barem či například obchodním střediskem. Jeho otevírací době je poté přizpůsobená i ta Tipsportu.

 

Tipsport otevírací doba poboček

 

Jestliže chcete najít konkrétní otevírací dobu dané pobočky, rozklikněte si ji pomocí interaktivní mapy a stisknutím tlačítka „Zobrazit otevírací dobu“ si můžete zjistit, jak dlouho má pobočka otevřeno. Zároveň můžete také zobrazit jednotlivé pobočky podle filtru doplňkových služeb v pravé části obrazovky.

Pozor si však dejte v období svátků, kdy se samozřejmě otevírací doba poboček mění. Obvykle se o tom dozvíte prostřednictvím newsletteru, který Tipsport svým zákazníkům zasílá. Informace však můžete najít i přímo na stránkách sázkové kanceláře.

 

Jaké služby pobočky Tipsportu nabízí?

Na pobočkách Tipsportu máte k dispozici úplně to samé, jako v rámci internetového sázení, a ještě něco navíc. Můžete si na nich vsadit, dokončit svou registraci nebo například vkládat a vybírat peníze. Vybrané pobočky však nabízejí další extra služby, mezi kterými můžete najít například:

  • Dobíjení kreditu
  • Nákup Paysafecard kuponů
  • Předplacení Skylink, VOYO či SledovaniTV.cz
  • Možnost zakoupit si kredit na Ulož.to
  • Nákup či vyzvednutí lístků skrze Ticketmaster nebo Ticketportal
  • Skenování dokumentů
  • Nákup Playstation předplatného
  • Vyzvednutí produktů z Alzy či nákup dárkových poukazů

Všechny pobočky pak samozřejmě nabízejí také možnost zakoupit si stále oblíbenější stírací losy nebo si vsadit loterii Korunka, která je po těch od Sazky nejhranější loterií u nás. Nezáleží tedy na tom, zda využijete Tipsport online nebo na pobočce. Ochuzení nebudete vůbec o nic.

 

Související články

Betano pobočky

Sazka pobočky

Chance pobočky

Fortuna pobočky

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Chance podpora – kontakty a s čím umí poradit?

Včera 08:00 Klasické kamenné sázkové kanceláře či casina jsou již pomalu vyhynulým druhem. Všechno dění se pomalu, ale jistě přesunuje na internet. To vyžaduje nemalou dávku technologické zdatnosti a jak víme, technologie ne vždy fungují tak, jak chceme. Právě proto nabízí sázkové kanceláře propracovanou technickou podporu, která je řeší. Pojďte se s námi podívat, jak funguje u Chance.   Kontakty na zákaznickou podporu Chance Jenom těžko si dnes představit…

NÁVODY

Registrace forBet | Jak se zaregistrovat ve forBet?

20.05.2024 12:00 Na českém trhu sázkových kanceláří samozřejmě vévodí dobře zavedená jména. Když se tedy objeví někdo nový, je to pro hráče vždy zajímavá možnost pro rozšíření svých sázkařských obzorů. Jedním z nováčkům je například polský forBet, který si začíná utvářet slušnou základnu sázkařů. Pojďte se s námi podívat, jak se na něm můžete zaregistrovat i vy.   Registrace na počítači Jako u všech sázkových kanceláří i u forBet platí, že tím nejpohodlnějším a…

NÁVODY

MerkurXtip aplikace | Jak sázet z mobilu v MerkurXtip?

16.05.2024 00:00 Mobilní sázení zažívá v posledních letech ohromný rozmach. Není se také čemu divit. Z mobilu si totiž můžete vsadit kdykoliv a kdekoliv. Nejinak je tomu také u zahraniční sázkové kanceláře MerkurXtip. Pojďte se s námi podívat, jak je to s její mobilní aplikací a jakým způsobem si můžete z mobilu vsadit.   MerkurXtip appku nemá Hned na úvod je třeba si říct, že MerkurXtip nativní aplikaci nenabízí. Nenajdete ji tedy na žádném ze storů a nemůžete…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje. Sázkařova analýza outsiderů

13.05.2024 23:30 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od profesionálního tenisového sázkaře vystupujícího pod předívkou Nishikori, který své tipy poskytuje mj. také na platformě Typio. Jeho dosavadní bilance po více než 4 600 sázkách na zápasy ATP dosahuje YIELDU 5,9 %. Nishikori má aktivní účet na X (Twitter), kde často provádí analýzy tenisového trhu z různých úhlů pohledu.   Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje Favorit vs. longshot…

NÁVODY

MerkurXtip registrace – postup krok za krokem

09.05.2024 12:00 MerkurXtip je jedním ze zahraničních poskytovatelů, kteří v rámci Česka nabízí možnost vsadit si a zahrát si v online casinu. Jestliže chcete jeho služby využít na vlastní kůži, je potřeba se na něm nejdříve zaregistrovat stejně jako u všech českých sázkovek. Pojďte se s námi podívat, jak postupovat a co je pro registraci potřeba.   Registrace online na PC Podle nás je registrace online přes počítač tou vůbec nejpohodlnější a nejrychlejší…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.