MerkurXtip aplikace | Jak sázet z mobilu v MerkurXtip? NÁVODY

MerkurXtip aplikace | Jak sázet z mobilu v MerkurXtip?

16.05.2024 00:00

Mobilní sázení zažívá v posledních letech ohromný rozmach. Není se také čemu divit. Z mobilu si totiž můžete vsadit kdykoliv a kdekoliv. Nejinak je tomu také u zahraniční sázkové kanceláře MerkurXtip. Pojďte se s námi podívat, jak je to s její mobilní aplikací a jakým způsobem si můžete z mobilu vsadit.

 

MerkurXtip appku nemá

Hned na úvod je třeba si říct, že MerkurXtip nativní aplikaci nenabízí. Nenajdete ji tedy na žádném ze storů a nemůžete si ji ani stáhnout do vašeho mobilního telefonu. Rozhodně to však neznamená, že v MerkurXtipu není možné prostřednictvím mobilu či tabletu sázet.

Celé prostředí sázkové kanceláře MerkurXtip je totiž plně optimalizované pro mobilní telefony. Můžete si tak vsadit prostřednictvím svého prohlížeče a nenechat si uniknout jediný správný tip od našich sázkových servisů.

 

Uložte si MerkurXtip na plochu

Největší předností mobilních aplikací je určitě fakt, že je máte po ruce prakticky na jedno klepnutí prstem. Nemusíte tak složitě vyhledávat sázkové kanceláře na mobilním prohlížeči. Ulehčit si práci se sázením na mobilu můžete i v případě MerkurXtip. Stačí si jen uložit jeho ikonu na plochu a máte ho neustále po ruce. Níže najdete návod, jak na to u jednotlivých operačních systémů.

 

Návod pro Android

Přidání ikony na plochu v Androidu je nesmírně jednoduché. Vytvořit si ji můžete doslova na pár kliknutí. Níže najdete kompletní postup pro její vytvoření a jednoduché otevření MerkurXtip sázkovky na mobilu.

1. Přejděte na stránky MerkurXtip ve svém mobilním prohlížeči.

2. V pravém horním rohu klikněte na tři tečky a rozbalte si menu stránek.

3. Klikněte na tlačítko Přidat na plochu“.

4. Potvrďte přidání na plochu a pojmenujte si ikonu dle svých preferencí.

5. Jedním kliknutím se nyní můžete přesunout do sázkovky MekrurXtip.

 

Návod pro iOS

Jestliže jste spíše „jablíčkáři“ a rádi byste si přidali MerkurXtip na plochu svého zařízení se systémem iOS, nemusíte mít strach. Jde to samozřejmě i u něj a stejně jako u Androidu to zvládnete velmi snadno.

1. Vstupte na stránky MerkurXtip sázkové kanceláře ve svém prohlížeči.

2. Na spodní liště vašeho zařízení klikněte na ikonku Sdílet.

3. Z nabídky vyberte možnost Přidat na plochu.

4. Potvrďte přidání kliknutím na tlačítko Přidat.

5. Ikona je na ploše, můžete sázet na jedno kliknutí.

 

Sázet z mobilu lze i v MerkurXtip

Ačkoliv MerkurXtip plnohodnotnou aplikaci nenabízí, sázet z mobilu samozřejmě bez problémů můžete. Po jednoduchém přidání ikony MerkurXtip na plochu se navíc můžete do sázkovky přesunout jediným kliknutím. Z mobilu se pak můžete zaregistrovat, provádět vklady a výběry nebo se za větším rizikem plynule přesunout do místního casina. Vše máte na dosah ruky.

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Fortuna přihlášení | Jak na to?

10.06.2024 12:00 Jistě už dobře víte, že pokud chcete sázet na své favority, musíte mít u některé ze sázkových kanceláří účet. Bez něj to zkrátka nepůjde. Jakmile ho máte, můžete se do něj přihlásit, a právě poté získáte přístup ke všemu, co daná sázková kancelář nabízí. V našem článku se zaměříme na tu nejstarší u nás – sázkovou kancelář Fortuna. Pojďte s námi zjistit, jak se do Fortuny můžete přihlásit na pár kliknutí.   Jak se přihlásit do svého Fortuna účtu…

NÁVODY

Fortuna podpora – jak ji kontaktovat a s čím vám pomůže?

30.05.2024 12:00 Na internetu vás může potkat řada technických nepříjemností. To samozřejmě neplatí jen o běžném surfování, ale také u oblíbených sázkových kanceláří, jako je Fortuna. Na všechny nepříjemnosti je však Fortuna připravená díky své propracované zákaznické podpoře. Jak ji kontaktovat a co všechno s ní lze vyřešit se dozvíte v našem článku.   Kontakty na zákaznickou podporu Fortuny Bez fungující zákaznické podpory by to dnes ve světě sázkových…

NÁVODY

Jak vybrat peníze z MerkurXtip?

27.05.2024 12:00 Ruku na srdce. Nikdo od sázení neočekává nic jiného než výhry. Právě pro ten pocit většina z nás sází a je tím, co od sázení očekáváme. Ještě, než vám však peníze ze zeleného tiketu dorazí na bankovní účet, musíte si zažádat o jejich výplatu. To samozřejmě platí u sázkové kanceláře MerkurXtip a my vám v článku ukážeme, jak při jejich výplatě postupovat.   Možnosti výběru V poslední době si mnoho hráčů vzniklo, že sázkové kanceláře nabízejí mnoho…

NÁVODY

SazkaBet přihlášení

27.05.2024 12:00 Základem každého sázkaře je jeho účet u sázkové kanceláře. Bez něho jednoduše není možné sázet a vyhrávat. Ani ti z vás, kteří využívají naše profesionální sázkové servisy, se bez účtu neobejdou. Pro zajištění přístupu do účtu je nutné se do něj přihlásit. V našem článku si proto ukážeme, jak se přihlásit do účtu u SazkaBet. Čtěte dál a dozvíte se, jak na to!   Přihlášení do SazkaBet účtu z PC První způsob přihlášení k SazkaBet účtu je z…

TIPY A RADY

SazkaBet Maraton | Každý měsíc hra o zajímavé ceny

27.05.2024 12:00 Společnost Sazka je nejdéle působícím poskytovatelem hazardních her na našem trhu. Za dobu své existence si již prošla mnohými změnami, mezi které patří mimo jiné také spuštění populární sázkové kanceláře SazkaBet. Tam se můžete účastnit mnoha zajímavých soutěží, mezi kterými můžete každý měsíc objevit také oblíbený SazkaBet maraton. O co vlastně jde a na co se v něm můžete těšit?   Zajímavé ceny každý měsíc SazkaBet Maraton patří k dlouhodobým…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.