Mobilní aplikace Sazkabet | Vše pro sázení ve vaší kapse NÁVODY

Mobilní aplikace Sazkabet | Vše pro sázení ve vaší kapse

06.09.2023 12:00

Není nic pohodlnějšího, než mít možnost vsadit si na svého favorita kdykoli a odkudkoli chcete. Přesně tento komfort a řadu dalších výhod vám přináší mobilní aplikace Sazkabet. Projděte si s námi krok za krokem, jak ji nainstalovat, jak si vsadit nebo jaké jsou její hlavní funkce. Mobilní aplikace je nejrychlejší způsob, jakým se můžete chránit proti dropům svých oblíbených verifikovaných servisů.

 

K čemu je mobilní aplikace Sazkabet?

S mobilní aplikací Sazkabet máte možnost vsadit si na svého favorita, sledovat živé přenosy vybraných zápasů a účastnit se soutěží o zajímavé ceny rovnou z mobilu. Nepotřebujete tak přístup k počítači či notebooku, stačí vám jen stabilní internetové připojení a nabitý telefon.

Díky rozhraní upravenému přímo pro mobilní telefony je sázení s aplikací mnohem rychlejší a příjemnější než pracné sázení přes webové stránky na mobilním prohlížeči. Kompletní nabídku kurzů i všechny statistiky máte pořád u sebe. Stačí se jen přihlásit, najít si svého favorita a vsadit!

 

Stažení a instalace

Aby bylo možné aplikaci spustit, musíte ji nejdříve stáhnout a nainstalovat. V mobilním webovém prohlížeči přejděte na stránky Sazkabet (www.sazka.cz/kurzove-sazky) a po jejich načtení si v horní části všimněte lišty, která ke stažení aplikace přímo odkazuje. Stačí kliknout na políčko „Zobrazit“ a vybrat „Stáhnout pro Android / iOS“.

 

Kde stáhnout aplikaci Sazkabet

Zdroj: Sazka.cz

 

Po dokončení stahování najděte soubor ve vašem telefonu a kliknutím na něj spusťte instalaci. Mobilní telefon s Androidem nemusí v základním nastavení instalaci souborů z neznámých zdrojů povolovat. Jestliže je to i váš případ, přejděte do nastavení a instalaci odblokujte. Následně se vraťte do složky s instalačním souborem a aplikaci nainstalujte. Jakmile je instalace dokončena, můžete ji začít využívat.

 

Přihlášení do aplikace

Abyste se mohli do aplikace přihlásit, musíte si nejdříve vytvořit účet. Toho docílíte pomocí registračního formuláře, který je dostupný přímo na webu Sazky nebo po kliknutí na příslušné tlačítko přímo v aplikaci. Pokud už účet máte, otevřete aplikaci a kliknutím na siluetu postavy v pravém horním rohu otevřete okno pro přihlášení.

 

Okno pro příhlášení do Sazkabetu

 

Okno pro přihlášení – Zdroj: Sazka.cz – aplikace

 

Zadejte svůj e-mail a heslo, s nimiž jste se zaregistrovali. Pokud jste své heslo zapomněli, klikněte na tlačítko „Zapomenuté heslo“ a do políčka vyplňte e-mail k vašemu účtu. Jestliže si vše pamatujete, klepněte na žluté tlačítko „Přihlásit“. Nyní se můžete plně věnovat sázení.

 

Jak se mobilní aplikace Sazkabet používá?

Mobilní aplikace Sazkabet nabízí stejné možnosti jako běžné webové rozhraní. S jejím využitím tak můžete:

Všechny tyto operace jsou dostupné po jednoduchém poklepání prstem. Pokud chcete například vsadit na aktuálně hraný zápas v režimu live, poklepejte na spodní liště na příslušnou ikonu. V horní liště si vyberte sport a následně zvolte některou ze sázkových příležitostí. Ta bude okamžitě vložena na váš tiket. Klepnutím na malé číslo se znaménkem + v pravém spodním rohu náhledu každého zápasu si zobrazíte všechny příležitosti dostupné pro daný zápas.

 

Kurzy v režimu Live sázek

Přehled Live sázek – Zdroj: Sazka.cz – mobilní aplikace

 

Svůj rozpracovaný tiket otevřete kliknutím na příslušné tlačítko na spodní liště. Zkontrolujte si ho a vepište požadovanou částku do připraveného políčka nebo ji vyberte z dostupných rychlých voleb. Jakmile je vše připraveno, klikněte na žluté tlačítko „Vsadit“, u kterého je pro jistotu znovu uvedena výše sázky. Tiket je vsazený, hodně štěstí!  

 

Vsazení tiketu na Sazkabetu

Menu tiketu, Zdroj: Sazka.cz – aplikace

 

Kromě live sázení můžete z hlavního menu přejít do prematch sázek jednotlivých sportů nebo si zobrazit nejsázenější zápasy. Poklepáním na tři čárky v levém horním rohu úvodní stránky aplikace otevřete nabídku, v rámci níž se můžete přesunout do aktuálních soutěží, zúčastnit se tipovačky či stáhnout jinou aplikaci od Sazky, například pro hru v online casinu.

Pokud chcete upravit údaje na svém účtu, zkontrolovat tiket nebo nastavit nový platební prostředek, klikněte v pravém rohu na ikonu svého avatara a vyberte si požadovanou možnost z nabídky. V ní si můžete také vyfiltrovat všechny zápasy, u kterých je živý stream nebo vyhledat konkrétní příležitost.

 

Hlavní menu Sazkabetu

Hlavní menu - Zdroj: Sazkabet.cz - aplikace

 

Výhody mobilní aplikace Sazkabet

  • Velmi povedené grafické zpracování
  • Snadné ovládání
  • Přehrávání streamů i v mobilu
  • Upozornění o vyhodnocení tiketu
  • Přehledné rozhraní

 

Nevýhody mobilní aplikace Sazkabet

  • Pro zařízení s Androidem není dostupná na Google Play
  • Chcete-li hrát v casinu Sazka hry nebo vsadit loterii, potřebujete další aplikaci

 

S aplikací Sazkabet to máte v kapse

Mobilní aplikace Sazkabet je absolutní nutností pro každého sázkaře působícího na této tradiční platformě. Je velice jednoduchá, přehledná a máte-li stabilní připojení k internetu, můžete si vsadit i na cestách. K tomu můžete sledovat vybrané živé přenosy a účastnit se zajímavých soutěží.

 

Související články

Tipsport aplikace

Synottip aplikace

Fortuna aplikace

Betano aplikace

– Chance aplikace

forBET aplikace

Doxxbet aplikácia

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Chance podpora – kontakty a s čím umí poradit?

Včera 08:00 Klasické kamenné sázkové kanceláře či casina jsou již pomalu vyhynulým druhem. Všechno dění se pomalu, ale jistě přesunuje na internet. To vyžaduje nemalou dávku technologické zdatnosti a jak víme, technologie ne vždy fungují tak, jak chceme. Právě proto nabízí sázkové kanceláře propracovanou technickou podporu, která je řeší. Pojďte se s námi podívat, jak funguje u Chance.   Kontakty na zákaznickou podporu Chance Jenom těžko si dnes představit…

NÁVODY

Registrace forBet | Jak se zaregistrovat ve forBet?

20.05.2024 12:00 Na českém trhu sázkových kanceláří samozřejmě vévodí dobře zavedená jména. Když se tedy objeví někdo nový, je to pro hráče vždy zajímavá možnost pro rozšíření svých sázkařských obzorů. Jedním z nováčkům je například polský forBet, který si začíná utvářet slušnou základnu sázkařů. Pojďte se s námi podívat, jak se na něm můžete zaregistrovat i vy.   Registrace na počítači Jako u všech sázkových kanceláří i u forBet platí, že tím nejpohodlnějším a…

NÁVODY

MerkurXtip aplikace | Jak sázet z mobilu v MerkurXtip?

16.05.2024 00:00 Mobilní sázení zažívá v posledních letech ohromný rozmach. Není se také čemu divit. Z mobilu si totiž můžete vsadit kdykoliv a kdekoliv. Nejinak je tomu také u zahraniční sázkové kanceláře MerkurXtip. Pojďte se s námi podívat, jak je to s její mobilní aplikací a jakým způsobem si můžete z mobilu vsadit.   MerkurXtip appku nemá Hned na úvod je třeba si říct, že MerkurXtip nativní aplikaci nenabízí. Nenajdete ji tedy na žádném ze storů a nemůžete…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje. Sázkařova analýza outsiderů

13.05.2024 23:30 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od profesionálního tenisového sázkaře vystupujícího pod předívkou Nishikori, který své tipy poskytuje mj. také na platformě Typio. Jeho dosavadní bilance po více než 4 600 sázkách na zápasy ATP dosahuje YIELDU 5,9 %. Nishikori má aktivní účet na X (Twitter), kde často provádí analýzy tenisového trhu z různých úhlů pohledu.   Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje Favorit vs. longshot…

NÁVODY

MerkurXtip registrace – postup krok za krokem

09.05.2024 12:00 MerkurXtip je jedním ze zahraničních poskytovatelů, kteří v rámci Česka nabízí možnost vsadit si a zahrát si v online casinu. Jestliže chcete jeho služby využít na vlastní kůži, je potřeba se na něm nejdříve zaregistrovat stejně jako u všech českých sázkovek. Pojďte se s námi podívat, jak postupovat a co je pro registraci potřeba.   Registrace online na PC Podle nás je registrace online přes počítač tou vůbec nejpohodlnější a nejrychlejší…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.