Mobilní aplikace Chance | Sázejte kdykoli a odkudkoli NÁVODY

Mobilní aplikace Chance | Sázejte kdykoli a odkudkoli

01.09.2023 12:00

Dostali jste od svého sázkového servisu tip, ale zrovna nemáte přístup k počítači? Nevadí! S aplikací Chance máte možnost sázet doslova odkudkoli. Pojďte se s námi podívat, jak si aplikaci nainstalovat, jak ji používat a jaké jsou její hlavní výhody.

 

K čemu mobilní aplikace Chance slouží?

Mobilní aplikace od Chance přináší možnost sázet, sledovat zápasy a číst si fórum na této oblíbené sázkové kanceláři přímo ve vašem telefonu. Díky tomu se tak při sázení nemusíte omezovat pouze na váš počítač nebo notebook, ale můžete si vsadit prakticky kdykoli a odkudkoli.

S mobilní aplikací Chance máte k dispozici mnohem pohodlnější rozhraní adaptované na mobilní zařízení, čímž odpadá nutnost složitě se proklikávat webovými stránkami v mobilním prohlížeči. Vše, co k sázení potřebujete, tak máte na jednom místě a dostupné doslova na několik kliknutí. 

 

Stažení a instalace aplikace

Abyste mohli jakoukoli mobilní aplikaci plně využívat, musíte ji nejdříve stáhnout a nainstalovat. Chance v tomto směru není výjimkou. Pro její stažení v mobilním prohlížeči přejděte na stránky Chance, vyberte sekci „Mobilní aplikace“ a klikněte na oranžové tlačítko Stáhnout aplikaci.

Váš telefon automaticky zahájí stahování aplikace ve verzi vhodné pro váš operační systém. Nemusíte se tedy strachovat, že byste na Androidu stáhli aplikaci pro iOS a naopak. 

 

Zdroj: Chance.cz

 

Jakmile je instalační soubor stažený, vyhledejte jej ve vašem zařízení a otevřete, čímž spustíte instalaci. Může se stát, že vám to mobil neumožní kvůli bezpečnostnímu nastavení. V takovém případě je nutné přejít do nastavení telefonu a povolit instalaci z neznámých zdrojů, případně instalaci pouze pro Google. Až  povolení udělíte, opět otevřete soubor a potvrďte, že chcete instalaci zahájit. Po dokončení instalace můžete aplikaci okamžitě začít využívat.

 

Přihlášení do aplikace Chance

Pro přihlášení do aplikace Chance je nezbytné mít u Chance vytvořený účet. Vytvoření účtu provedete prostřednictvím registračního formuláře dostupného na stránkách sázkové kanceláře nebo po kliknutí na políčko „Registrace“ přímo v aplikaci. Máte-li už účet vytvořen, kliknutím na příslušnou ikonu otevřete aplikaci. V jejím pravém horním rohu můžete vidět siluetu pro přihlášení. Klikněte na ni a otevře se okno pro samotné přihlášení.

 

Klikněte na možnost „Přihlásit“ v pravém horním rohu. Zdroj: Chance.cz – aplikace

 

Do zobrazených políček vyplňte svůj e-mail nebo přidělené klientské číslo a heslo, které jste během registrace zadali. Chcete-li na zařízení zůstat přihlášeni i po odchodu z aplikace, zaškrtněte checkbox „Zůstat přihlášený“. Poté klikněte na tlačítko „Přihlásit“ a můžete začít aplikaci naplno využívat.

 

Jak se aplikace Chance používá?

Pomocí mobilní aplikace Chance můžete provádět stejné úkony jako na webovém rozhraní sázkové kanceláře. To znamená, že pomocí ní můžete:

To vše provádíte jednoduchým poklepáním na příslušné ikony. Chcete-li například vsadit na zápas v předzápasovém režimu, jednoduše klikněte na tlačítko „Kurzy“, vyberte si požadovaný sport, soutěž, zápas a klikněte na nabízený kurz, čímž příležitost zařadíte na tiket. 

Jakmile máte přidané všechny své příležitosti, poklepejte na tlačítko „Tiket“ na spodní liště. Zkontrolujte si vybrané kurzy a do příslušného políčka vepište částku, kterou chcete vsadit. Případně si vyberte některou z uvedených rychlých voleb. Máte-li vše připraveno, můžete tiket ještě zařadit do soutěže a kliknutím na tlačítko „Vsadit“ sázku uzavřít.  

 

Hlavní menu mobilní aplikace Chance, Zdroj: Chance.cz - aplikace

 

Chcete-li si zobrazit více příležitostí pro zvolený zápas, klikněte na číslo uvedené u jeho náhledu. Toto číslo představuje počet dalších příležitostí, které jsou k danému klání vypsané. 

 

Kliknutím na počet příležitostí zobrazíte všechny dostupné příležitosti. Zdroj: Chance.cz – aplikace

 

Z hlavního menu aplikace můžete kliknutím na příslušné tlačítko přejít do live sázek, kde jsou mimo jiné dostupné i všechny streamy. Mimo to se z menu lze přepnout do režimu Vegas, v němž si můžete zahrát v online casinu. Z hlavní nabídky je rovněž možné se přesunout do fóra, ve kterém najdete třeba inspiraci od jiných sázkařů nebo důležité informace od adminů.

 

Intuitivní uživatelské rozhraní 

Chcete-li zkontrolovat své vsazené tikety, dotovat herní konto nebo z něj naopak vybrat, jednoduše klikněte na svou profilovou fotku v pravém horním rohu aplikace. Následně se vám v přehledném okně otevřou všechny informace spojené s vaším účtem. 

Kromě kontroly vsazených tiketů či dobíjení prostředků zde také můžete měnit své platební metody, nastavovat si profilový obrázek, nastavovat sebeomezující opatření, prohlížet si statistiky úspěšnosti či historii transakcí. Z tohoto panelu máte přístup ke všemu, co k sázení potřebujete

 

Výhody mobilní aplikace Chance

  • Velice snadná instalace
  • Intuitivní ovládání
  • Stejné příležitosti jako na desktopové verzi
  • Možnost nastavit si upozornění o vyhodnocených tiketech
  • Přehrávání streamů přímo na mobilu či tabletu

 

Nevýhody mobilní aplikace Chance

  • Nelze stáhnout přes Google Play (musíte stáhnout přímo z webu Chance)
  • Pro zajištění plné funkčnosti je nutné ji pravidelně aktualizovat (automatické upozornění)

 

Perfektní aplikace pro všechny sázkaře 

Mobilní aplikace Chance je bez debat jednou z nejlepších na trhu. Na její povedené zpracování si rychle zvykne i úplný začátečník, který do světa sázení zatím plně nepronikl. V aplikaci Chance najdete vše, co pro sázení potřebujete, včetně všech dostupných live streamů a live sázek na aktuálně hrané zápasy. 

 

Související články

Tipsport aplikace

Synottip aplikace

Fortuna aplikace

Betano aplikace

Sazkabet aplikace

forBET aplikace

Doxxbet aplikácia

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Fortuna přihlášení | Jak na to?

10.06.2024 12:00 Jistě už dobře víte, že pokud chcete sázet na své favority, musíte mít u některé ze sázkových kanceláří účet. Bez něj to zkrátka nepůjde. Jakmile ho máte, můžete se do něj přihlásit, a právě poté získáte přístup ke všemu, co daná sázková kancelář nabízí. V našem článku se zaměříme na tu nejstarší u nás – sázkovou kancelář Fortuna. Pojďte s námi zjistit, jak se do Fortuny můžete přihlásit na pár kliknutí.   Jak se přihlásit do svého Fortuna účtu…

NÁVODY

Fortuna podpora – jak ji kontaktovat a s čím vám pomůže?

30.05.2024 12:00 Na internetu vás může potkat řada technických nepříjemností. To samozřejmě neplatí jen o běžném surfování, ale také u oblíbených sázkových kanceláří, jako je Fortuna. Na všechny nepříjemnosti je však Fortuna připravená díky své propracované zákaznické podpoře. Jak ji kontaktovat a co všechno s ní lze vyřešit se dozvíte v našem článku.   Kontakty na zákaznickou podporu Fortuny Bez fungující zákaznické podpory by to dnes ve světě sázkových…

NÁVODY

SazkaBet přihlášení

27.05.2024 12:00 Základem každého sázkaře je jeho účet u sázkové kanceláře. Bez něho jednoduše není možné sázet a vyhrávat. Ani ti z vás, kteří využívají naše profesionální sázkové servisy, se bez účtu neobejdou. Pro zajištění přístupu do účtu je nutné se do něj přihlásit. V našem článku si proto ukážeme, jak se přihlásit do účtu u SazkaBet. Čtěte dál a dozvíte se, jak na to!   Přihlášení do SazkaBet účtu z PC První způsob přihlášení k SazkaBet účtu je z…

TIPY A RADY

SazkaBet Maraton | Každý měsíc hra o zajímavé ceny

27.05.2024 12:00 Společnost Sazka je nejdéle působícím poskytovatelem hazardních her na našem trhu. Za dobu své existence si již prošla mnohými změnami, mezi které patří mimo jiné také spuštění populární sázkové kanceláře SazkaBet. Tam se můžete účastnit mnoha zajímavých soutěží, mezi kterými můžete každý měsíc objevit také oblíbený SazkaBet maraton. O co vlastně jde a na co se v něm můžete těšit?   Zajímavé ceny každý měsíc SazkaBet Maraton patří k dlouhodobým…

TIPY A RADY

AKO bonus na Betanu pro ještě vyšší výhry

27.05.2024 12:00 Každý sázkař ví, že přidáváním více příležitostí na tiket se snižuje pravděpodobnost jeho výhry. Pokud vám ale vyšší riziko nevadí a rádi vytváříte tikety plné různých příležitostí, Betano vám dává možnost vyhrát dokonce ještě více. Přináší vám totiž velmi povedený AKO bonus pro ještě vyšší kurzy u těch nejoblíbenějších soutěží. Pojďte se s námi podívat, jak funguje v praxi a jak ho můžete využít i vy.   Až 70 % navýšení výher Jste příznivcem…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.