Fortuna ověření účtu | Z domova, rychle a snadno NÁVODY

Fortuna ověření účtu | Z domova, rychle a snadno

08.04.2024 12:00

Všichni určitě víte, že pokud si chcete u sázkové kanceláře vsadit, musíte splňovat určité formální náležitosti. Mezi ně patří například platný bankovní účet nebo potvrzení požadovaného věku. S příchodem online sázení bylo nutné zajistit, aby bylo možné všechno toto zkontrolovat. Právě k tomu slouží nástroje pro ověření účtu a my vám ukážeme, jak fungují u populární Fortuny.

 

Proč ověřovat svůj účet?

Jak už jsme nastínili v úvodu, stát vyžaduje od všech hráčů i sázkových kanceláří splnění určitých podmínek. Ty základní jsou celkem 3:

 • Dovršení 18 let věku
 • Plná svéprávnost
 • Žádný záznam v Rejstříku vyloučených osob (RVO)

Prostřednictvím registračního formuláře sice zadáváte údaje, podle kterých by bylo možné toto také zjistit. Nicméně sázková kancelář nedokáže určit, zda si v něm někdo údaje úplně nevymyslí nebo alespoň trochu přikrášlí. Musí tedy vyžadovat kompletní dokončení registrace. Pokud jím neprojdete, váš účet vytvořený pouze pomocí registračního formuláře do 30 dnů zanikne.

 

Jak ověřit svůj účet na Fortuně?

K samotnému ověřování účtu je však nutné, abyste si nejdříve založili své dočasné konto pomocí registračního formuláře. Poté se do něj můžete přihlásit a jeho ověření dokončit. Buďto můžete všechno dokončit online (nejrychlejší metoda) nebo se zastavit na některé z poboček Fortuny.

Mnozí z vás už pak určitě vědí, že ověření účtu se skládá ze 3 kroků:

 • Ověření totožnosti
 • Přiřazení platební metody
 • Nastavení herních limitů

Všechny si je postupně ukážeme v našem návodu níže.

 

Online ověření účtu – nejlepší a nejrychlejší metoda

Ověření účtu online je nejlepší a nejrychlejší metodou, jak se rychle dostat do hry. Po vyplnění formuláře vám zabere jenom pár minut a pak už můžete využívat všechny bonusy a hrát všechny hry, které Fortuna nabízí. K online ověření účtu můžete použít PC i mobilní aplikaci Fortuny. Jak tedy na něj?

 1. Nejdříve přejděte na stránky Fortuny a v pravém horním rohu klikněte na tlačítko Registrace. V novém okně nejdříve vyplňte registrační formulář.
 2. Přihlaste se do svého účtu kliknutím na tlačítko Přihlásit v pravém horním rohu.
 3. Přidejte platební kartu nebo bankovní účet ve vkladové sekci. Tu najdete po přihlášení v nabídce Můj účetVklad. Po provedení kontrolní platby se vaše karta nebo účet přiřadí k vašemu hernímu kontu.
 4. V sekci Herní limity si upravte všechny požadované herní limity tak, aby odpovídaly vašim hráčským preferencím. Případně je můžete také odmítnout.
 5. Ze svého účtu poté ověřte svou totožnost prostřednictvím vaší banky. Zde jednoduše kliknete na příslušné tlačítko s ikonou vaší banky a přihlásíte se do ní tak, jak se přihlašujete běžně například při platbě. Poté postupujete podle pokynů a banka předá všechny potřebné informace. Po dokončení tohoto kroku se můžete naplno pustit do sázení.

Musíme však také upozornit, že ověření totožnosti prostřednictvím Bank ID nepodporují všechny banky. Pokud mezi nimi zrovna vaše banka není, musíte využít ověření totožnosti na některé z poboček Fortuny.

 

Nastavení limitů na FortuněPřiřazení platební metody na Fortuně

Nastavení herních limitů a přiřazení platební metody na Fortuně. Zdroj: ifrotuna.cz

 

Ověření účtu na pobočce Fortuny

Zde musíme trochu upřesnit, že se nejedná o kompletní dokončení účtu, ale pouze o ověření totožnosti. Přiřazení platební metody a nastavení herních limitů je vždy nutné provést online ze svého profilu. Na pobočkách Fortuny tak můžete pouze splnit poslední krok, tedy ověřit svou identitu.

Ověření je velmi jednoduché. Sdělte obsluze pobočky, že si chcete ověřit identitu k vašemu hráčskému účtu pod vaší přezdívkou. Poté předložte svůj doklad totožnosti a bude-li vše v pořádku, obsluha váš účet ověří na pár kliknutí. Rovnou vám může také vydat zákaznickou kartičku, která se při sázení na pobočkách využívá.

 

Seznam poboček Fortuny

Mapa s přehledem poboček Fortuny

 

Chcete sázet? Svůj účet ověřit musíte!

Pamatujte si, že pouhým vyplněním formuláře vám u Fortuny vznikne jen dočasné konto. Toto se po 30 dnech bez dokončení registrace smaže. Navíc má omezené vklady pouze na 3 000 Kč a nelze z něj vybírat případné výhry. Jestliže tedy chcete využít opravdu všeho, co Fortuna nabízí, ověřit svůj účet jednoduše musíte.

 

Související články

Ověření účtu u Betana

Online ověření u Tipsportu

Ověření účtu u Chance

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

SÁZKAŘSKÁ TERMINOLOGIE

Sázka bez remízy | Vysvětlení pojmu + praktické příklady

01.09.2023 13:00 Jestliže sázíte na hokej, fotbal, házenou či jiné sporty, ve kterých existuje možnost remízy, pravděpodobně jste se už s termínem „sázka bez remízy“ setkali. Víte ale, co tato sázka znamená, jak ovlivňuje kurz, kdy vyhráváte a kdy prohráváte? Pokud ne, pozorně si přečtěte náš článek.   Eliminujete riziko remízy Sázku bez remízy (jinak označovanou také jako SBR, DNB nebo AH 0) není složité pochopit. Zatímco u hlavních trhů zápasu, který může…

NÁVODY

Mobilní aplikace Chance | Sázejte kdykoli a odkudkoli

01.09.2023 12:00 Dostali jste od svého sázkového servisu tip, ale zrovna nemáte přístup k počítači? Nevadí! S aplikací Chance máte možnost sázet doslova odkudkoli. Pojďte se s námi podívat, jak si aplikaci nainstalovat, jak ji používat a jaké jsou její hlavní výhody.   K čemu mobilní aplikace Chance slouží? Mobilní aplikace od Chance přináší možnost sázet, sledovat zápasy a číst si fórum na této oblíbené sázkové kanceláři přímo ve vašem telefonu. Díky tomu se…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Lze využít metriku xG k předpovídání fotbalových zápasů pro větší zisk?

17.08.2023 22:30 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od sázkového analytika Josepha Buchdahla, který spravuje webové stránky www.football-data.co.uk, na kterém poskytuje historické výsledky, zápasové statistiky a údaje o kurzech. Je také autorem knih Fixed Odds Sports Betting: Statistical Forecasting & Risk Management (2003), How to Find a Black Cat in a Coal Cellar: The Truth about Sports Tipsters (2013) a Squares & Sharps, Suckers & Sharks: The…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Šoky a zklamání: Srovnání efektivity bookmakerů během mistrovství světa 2022

05.06.2023 20:00 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od sázkového analytika Josepha Buchdahla, který spravuje webové stránky www.football-data.co.uk, na kterém poskytuje historické výsledky, zápasové statistiky a údaje o kurzech. Je také autorem knih Fixed Odds Sports Betting: Statistical Forecasting & Risk Management (2003), How to Find a Black Cat in a Coal Cellar: The Truth about Sports Tipsters (2013) a Squares & Sharps, Suckers & Sharks: The…

TIPY A RADY

Jak odhalit podvodné sázkové poradenství

29.11.2022 12:00 Sázkových poradenství najdete na internetu doslova stovky. Některá nabízejí zaručené služby, na jiných zase už na první pohled není něco úplně v pořádku. Jak ale rozlišit ty, jejichž nabídku stojí za to odzkoušet od těch, kterým jde primárně o vaše peníze? Právě na to se podíváme v rámci našeho dnešního článku.   První červená vlajka - sázkové poradenství nemá verifikaci Jestliže si všimnete, že vámi vybrané sázkové poradenství neverifikuje své…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.