Tipsport Nety NÁVODY

Tipsport Nety

23.01.2024 17:00

Největší česká sázková kancelář Tipsport si pro své zákazníky pravidelně připravuje zajímavé bonusy a odměny, které jsou nejčastěji vyplácené v tzv. Netech. Co to Nety jsou, jak je získat a co všechno s nimi můžete dělat, se dozvíte v tomto článku.

 

Co jsou to Nety?

Pokud jste už někdy na Tipsportu sázeli, s Tipkontem a Nety už jste se pravděpodobně setkali. Jedná se o věrnostní body, které Tipsport dává svým věrným zákazníkům. Body se připisují na speciální konto a vy je můžete použít pro sázení. Nety získáváte za splnění předem daných podmínek, které si rozebereme níže.

 

Jak získat Tipsport Nety

Pozorným sázkařům u Tipsportu určitě neuniklo, že Tipsport nedávno měnil systém udělování Netů. Dříve fungovaly jako cashback, takže se prostřednictvím Netů vracela část podaného vkladu. Výše odměny přitom záležela na tom, jak vysoký byl kurz vašeho tiketu. To však už momentálně neplatí.

Aktuálně je nastavený systém bonusů a prémií, který mohou využívat všichni klienti s dokončenou registrací. Bonus nyní získáte za 10 vsazených tiketů s kurzem alespoň 1.50. Tikety nemusí jít za sebou každý den a nemusí být dokonce ani výherní. Výše odměny závisí na tom, jakou částku do hry vložíte. Odměna se pak přepočítává podle této tabulky:

 

Celková výše sázky u tiketů v bonusu Odměna v Netech
200 – 599 Kč 1
600 – 999 Kč 3
1 000 – 1 399 Kč 5
1 400 – 1 999 Kč 7
2 000 – 3 999 Kč 10
4 000 – 9 999 Kč 20
10 000 – 19 999 Kč 50
20 000 – 39 999 Kč 100
40 000 Kč a více 200

 

Pokud tedy vsadíte 10 tiketů s kurzem 1.50 za celkem 5 000 Kč, získáváte nárok na bonus ve výši 20 Netů. Jakmile jeden bonus splníte, stoupá vaše úroveň a postupně se můžete propracovat k takzvaným Prémiím. Ty se připisují už po 2 bonusech a činí 30 % ze všech již získaných bonusů. Další prémie pak získáte za 4, 7, 10, 15, 20, 30 a další bonusy.

 

Nety za soutěže

V Netech jste odměňování také za výhru v nějaké soutěži, které Tipsort, potažmo Chance, provozuje. Řeč je celoroční Tiplize, pravidelných Tipcupech nebo Pyramidě. Výše odměny se odvíjí podle pořadí v soutěži a jejich pravidlech. 

 

Nety za sdílení

Druhou možností, jak Nety získat, je sdílení. Získáváte je za sdílení analýz nebo tiketů na sociálních sítích, sázkařských fórech atd. Za každého nového zákazníka, který se registruje po shlédnutí vašeho sdíleného příspěvku a provede vklad, získáte odměnu v Netech. Počet Netů v tomto případě záleží na tom, kolik zákazníků váš odkaz přivede podle následující tabulky:

 

Počet klientů získaných odkazem Počet Netů
1 – 6 100 za zákazníka
7 – 11 125 za zákazníka
12 – 21 150 za zákazníka
22 – 101 175 za zákazníka
102 a více 200 za zákazníka

 

Jak vsadit za Nety?

Jakmile Nety získáte, můžete za ně ihned začít sázet. Systém je podobný jako při sázení s penězi, protože 1 Net = 1 Kč. Nemusíte tedy nic složitě přepočítávat. Postup je jednoduchý:

  1. Klikáním na jednotlivé kurzy si sestavte svůj tiket.
  2. V pravé části obrazovky (nebo kliknutím na oranžové kolečko v aplikaci) uvidíte svůj tiket. Do políčka „Vklad“ zadejte, kolik Netů chcete vložit.
  3. Klikněte na modré tlačítko „Kč“. To se změní na oranžové se slovem „Net“. To značí, že sázíte za Nety.
  4. Klikněte na tlačítko „Vsadit“ a váš tiket je ve hře.

 

Sázení za Nety

 

S Nety neriskujete ztrátu peněz

Nety od Tipsportu jsou příjemnou odměnou. Nemusíte totiž riskovat vlastní peníze, ale můžete si za ně klidně vsadit. Pokud je sázka z Netů úspěšná, připisuje se výhra k reálnému zůstatku, který si můžete vybrat nebo za něj dál hrát.

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Fortuna přihlášení | Jak na to?

10.06.2024 12:00 Jistě už dobře víte, že pokud chcete sázet na své favority, musíte mít u některé ze sázkových kanceláří účet. Bez něj to zkrátka nepůjde. Jakmile ho máte, můžete se do něj přihlásit, a právě poté získáte přístup ke všemu, co daná sázková kancelář nabízí. V našem článku se zaměříme na tu nejstarší u nás – sázkovou kancelář Fortuna. Pojďte s námi zjistit, jak se do Fortuny můžete přihlásit na pár kliknutí.   Jak se přihlásit do svého Fortuna účtu…

NÁVODY

Fortuna podpora – jak ji kontaktovat a s čím vám pomůže?

30.05.2024 12:00 Na internetu vás může potkat řada technických nepříjemností. To samozřejmě neplatí jen o běžném surfování, ale také u oblíbených sázkových kanceláří, jako je Fortuna. Na všechny nepříjemnosti je však Fortuna připravená díky své propracované zákaznické podpoře. Jak ji kontaktovat a co všechno s ní lze vyřešit se dozvíte v našem článku.   Kontakty na zákaznickou podporu Fortuny Bez fungující zákaznické podpory by to dnes ve světě sázkových…

TIPY A RADY

AKO bonus na Betanu pro ještě vyšší výhry

27.05.2024 12:00 Každý sázkař ví, že přidáváním více příležitostí na tiket se snižuje pravděpodobnost jeho výhry. Pokud vám ale vyšší riziko nevadí a rádi vytváříte tikety plné různých příležitostí, Betano vám dává možnost vyhrát dokonce ještě více. Přináší vám totiž velmi povedený AKO bonus pro ještě vyšší kurzy u těch nejoblíbenějších soutěží. Pojďte se s námi podívat, jak funguje v praxi a jak ho můžete využít i vy.   Až 70 % navýšení výher Jste příznivcem…

NÁVODY

SazkaBet přihlášení

27.05.2024 12:00 Základem každého sázkaře je jeho účet u sázkové kanceláře. Bez něho jednoduše není možné sázet a vyhrávat. Ani ti z vás, kteří využívají naše profesionální sázkové servisy, se bez účtu neobejdou. Pro zajištění přístupu do účtu je nutné se do něj přihlásit. V našem článku si proto ukážeme, jak se přihlásit do účtu u SazkaBet. Čtěte dál a dozvíte se, jak na to!   Přihlášení do SazkaBet účtu z PC První způsob přihlášení k SazkaBet účtu je z…

TIPY A RADY

SazkaBet Maraton | Každý měsíc hra o zajímavé ceny

27.05.2024 12:00 Společnost Sazka je nejdéle působícím poskytovatelem hazardních her na našem trhu. Za dobu své existence si již prošla mnohými změnami, mezi které patří mimo jiné také spuštění populární sázkové kanceláře SazkaBet. Tam se můžete účastnit mnoha zajímavých soutěží, mezi kterými můžete každý měsíc objevit také oblíbený SazkaBet maraton. O co vlastně jde a na co se v něm můžete těšit?   Zajímavé ceny každý měsíc SazkaBet Maraton patří k dlouhodobým…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.