MerkurXtip registrace – postup krok za krokem NÁVODY

MerkurXtip registrace – postup krok za krokem

09.05.2024 12:00

MerkurXtip je jedním ze zahraničních poskytovatelů, kteří v rámci Česka nabízí možnost vsadit si a zahrát si v online casinu. Jestliže chcete jeho služby využít na vlastní kůži, je potřeba se na něm nejdříve zaregistrovat stejně jako u všech českých sázkovek. Pojďte se s námi podívat, jak postupovat a co je pro registraci potřeba.

 

Registrace online na PC

Podle nás je registrace online přes počítač tou vůbec nejpohodlnější a nejrychlejší metodou, jak si v MerkurXtip založit svůj účet. Nemusíte nikam chodit a všechno je dostupné na několik kliknutí v rámci platformy samotné. Níže najdete kompletní postup, jak při registraci v MerkurXtip postupovat.

1. Přejděte na stránky MerkurXtip a v pravém horním rohu klikněte na tlačítko Registrovat“.

2. Vyplňte registrační formulář, který se objeví. Poté klikněte na tlačítko Pokračujte.

3. Potvrďte své telefonní číslo a vaše online konto se založí.

4. Přesuňte se do svého e-mailu a kliknutím na odkaz ještě potvrďte jeho založení.

5. Vraťte se na stránky MerkurXtip a přihlaste se do svého nového účtu.

6. V nabídce vašeho účtu je nutné provést ověření totožnosti, nastavení herních limitů a přiřazení platební metody.

7. Všemi těmito kroky vás MerkurXtip provede, takže se nemusíte ničeho bát.

8. Jakmile je dokončíte, vaše registrace je hotová a můžete okamžitě začít sázet.

Ačkoliv se v případě MerkurXtip jedná původně o zahraniční sázkovku, registrace je prakticky stejná jako u všech sázkových kanceláří na našem trhu. Všechno je zde intuitivní, snadné a velmi dobře popsané. I MerkurXtip navíc nabízí českou podporu v případě jakýchkoliv problémů. Registraci na něm tak jistě zvládnete levou zadní.

Registrace v MerkurXtip

 

Registrace online z mobilu

Ačkoliv MerkurXtip nemá nativní mobilní aplikaci, zaregistrovat se můžete prostřednictvím mobilního rozhraní. Stačí se přesunout na jeho stránky prostřednictvím vašeho mobilního prohlížeče a zaregistrovat se z něj. Opět stačí kliknout v pravém horním rohu na tlačítko Registrovat a registrace se spustí.

Registrační postup je poté úplně stejný jako na počítači. Rozdíl je pouze v tom, že se můžete zaregistrovat opravdu odkudkoli a kdykoliv. Z mobilu následně můžete registraci také pohodlně dokončit a nastavit si své herní limity.

Registrace MerkurXtip z mobilu

 

Můžu se zaregistrovat na MerkurXtip pobočce?

Určitě mnohé z vás také napadlo, zda je možné zaregistrovat se na MerkurXtip pobočce. Mnozí z vás jsou jistě na tento postup zvyklí ze zavedených českých online kanceláří a možná vám vyhovuje více než online registrace. Bohužel se však stejně jako spousta jiných kanceláří MerkurXtip vydal cestou bez kamenných poboček. V Česku tedy žádné nenajdete a nemůžete se tak ani tímto způsobem zaregistrovat.

 

Registrace je základ

Ať už se vám to líbí či nikoliv, bez registrace to zkrátka nepůjde. Až po ní se vám zpřístupní všechny produkty a sázkařské možnosti, které MerkurXtip nabízí. Zabere vám však pouze několik minut a ihned po ní můžete sázet na tipy od našich profesionálních sázkařských servisů. Ať se vám daří!

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Chance podpora – kontakty a s čím umí poradit?

Včera 08:00 Klasické kamenné sázkové kanceláře či casina jsou již pomalu vyhynulým druhem. Všechno dění se pomalu, ale jistě přesunuje na internet. To vyžaduje nemalou dávku technologické zdatnosti a jak víme, technologie ne vždy fungují tak, jak chceme. Právě proto nabízí sázkové kanceláře propracovanou technickou podporu, která je řeší. Pojďte se s námi podívat, jak funguje u Chance.   Kontakty na zákaznickou podporu Chance Jenom těžko si dnes představit…

NÁVODY

Registrace forBet | Jak se zaregistrovat ve forBet?

20.05.2024 12:00 Na českém trhu sázkových kanceláří samozřejmě vévodí dobře zavedená jména. Když se tedy objeví někdo nový, je to pro hráče vždy zajímavá možnost pro rozšíření svých sázkařských obzorů. Jedním z nováčkům je například polský forBet, který si začíná utvářet slušnou základnu sázkařů. Pojďte se s námi podívat, jak se na něm můžete zaregistrovat i vy.   Registrace na počítači Jako u všech sázkových kanceláří i u forBet platí, že tím nejpohodlnějším a…

NÁVODY

MerkurXtip aplikace | Jak sázet z mobilu v MerkurXtip?

16.05.2024 00:00 Mobilní sázení zažívá v posledních letech ohromný rozmach. Není se také čemu divit. Z mobilu si totiž můžete vsadit kdykoliv a kdekoliv. Nejinak je tomu také u zahraniční sázkové kanceláře MerkurXtip. Pojďte se s námi podívat, jak je to s její mobilní aplikací a jakým způsobem si můžete z mobilu vsadit.   MerkurXtip appku nemá Hned na úvod je třeba si říct, že MerkurXtip nativní aplikaci nenabízí. Nenajdete ji tedy na žádném ze storů a nemůžete…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje. Sázkařova analýza outsiderů

13.05.2024 23:30 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od profesionálního tenisového sázkaře vystupujícího pod předívkou Nishikori, který své tipy poskytuje mj. také na platformě Typio. Jeho dosavadní bilance po více než 4 600 sázkách na zápasy ATP dosahuje YIELDU 5,9 %. Nishikori má aktivní účet na X (Twitter), kde často provádí analýzy tenisového trhu z různých úhlů pohledu.   Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje Favorit vs. longshot…

NÁVODY

Fortuna registrace | Jak na to?

22.04.2024 00:00 Nejspíše není třeba zdůrazňovat, že pokud si chcete v České republice vsadit nebo si zahrát jakoukoliv jinou hazardní hru online, musíte se nejdříve zaregistrovat na stránkách poskytovatele. Platí to i u nejstarší sázkové kanceláři na našem trhu – Fortuně. V rámci našeho článku vás proto kompletně provedeme registračním postupem. Chcete-li vědět, jak na to, čtěte dál!   Registrace na desktopu Již několikrát jsme zmiňovali, že tím vůbec…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.