Chance pobočky | Co nabízí a jaká je otevírací doba? NÁVODY

Chance pobočky | Co nabízí a jaká je otevírací doba?

07.03.2024 15:00

Pobočky z kurzového sázení pomalu, ale jistě mizí. Sázkovky se totiž pochopitelně zaměřují hlavně na online provoz a je dost možné, že do budoucna budou pobočky minulostí. U Chance se však zatím bát nemusíte. Po celé republice najdete přes 150 poboček pro všechny, kteří mají rádi klasický sázkařský zážitek. My vám ukážeme, jaká je otevírací doba poboček a co vám přináší.  

 

Kde najdu pobočky Chance?

Aktuálně můžete pobočky Chance navštívit na více než 150 místech po celé České republice. Jak už tomu tak bývá, nejvíce jich najdete ve větších městech, avšak tu a tam se najdou i v méně obydlených lokalitách. V takovém případě se ale obvykle nejedná o samostatné pobočky, ale o místa spojená s jinými službami, jako jsou například bary nebo restaurace.

Pokud nevíte, kde se nachází nejbližší pobočka Chance, k dispozici je vám jejich interaktivní mapa přímo na stránkách Chance. Najít ji můžete po kliknutí na tlačítko „Pobočky“ a aktivovat snímání polohy. Chance vám okamžitě vyhledá všechny nejbližší pobočky ve vašem okolí. Stejně tak si je můžete vyhledat i prostřednictvím mobilní aplikace Chance.

 

Mapa poboček Chance

 

Otevírací doba na pobočkách Chance

Pobočky Chance nemají jednotnou otevírací dobu. Tato skutečnost je dána tím, že jsou občas spojené s jinými zařízeními a musí se podřizovat jejich podmínkám. Někdy je totiž najdete v baru či restauraci, jindy se mohou nacházet v obchodním středisku, jehož otevírací době se samozřejmě musí podřídit i otevírací doba poboček.

Pokud si chcete zobrazit otevírací dobu konkrétní pobočky, přejděte do interaktivní mapy, vyhledejte pobočku a v pravé liště najdete přehled všech informací ohledně pobočky včetně otevírací doby. Pobočky můžete také filtrovat podle toho, jestli mají aktuálně otevřeno. K tomu slouží filtr „Otevírací doba“ přímo nad interaktivní mapou. Využít můžete také filtr služeb, jež se nachází vedle něj.

 

Filtry poboček

 

Určitě stojí za zmínku, že provozní doba všech poboček se mění v období svátků, jako jsou Vánoce či Velikonoce. Na aktuální otevírací doby Chance upozorňuje prostřednictvím newsletterů, které si můžete nechat zasílat. Případně můžete informace pro konkrétní pobočku najít přímo na stránkách Chance.

 

Jaké služby pobočky Chance nabízí?

Pobočky Chance vám samozřejmě nenabízí pouze možnost vsadit si nebo dokončit svou registraci. Prostřednictvím nich můžete také vybírat peníze nebo si je naopak vložit. Kromě toho však máte na některých pobočkách k dispozici i další extra služby. Konkrétně Chance nabízí:

  • Dobíjení kreditu
  • Pořízení Paysafecard kupónů
  • Možnost předplacení Skylink, VOYO, SledovaniTV.cz a Telly
  • Skenování dokumentů
  • Hra loterie Korunka a jejích losů
  • Možnost zakoupit si kredit na Playstation, Steam či Herni-kupony.cz
  • Nákup dárkových kuponů na Alzu a vyzvednutí nákupu

Některé z těchto produktů můžete najít na všech pobočkách Chance, jiné vás čekají pouze na vybraných místech. Všude si například můžete zahrát loterii Korunka prostřednictvím klasické sázenky nebo skrze stírací losy. Ať už tedy hrajete online nebo na pobočkách, Chance nabízí komplexní služby.

 

Související články

Betano pobočky

Sazka pobočky

Tipsport pobočky

Fortuna pobočky

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Chance podpora – kontakty a s čím umí poradit?

Včera 08:00 Klasické kamenné sázkové kanceláře či casina jsou již pomalu vyhynulým druhem. Všechno dění se pomalu, ale jistě přesunuje na internet. To vyžaduje nemalou dávku technologické zdatnosti a jak víme, technologie ne vždy fungují tak, jak chceme. Právě proto nabízí sázkové kanceláře propracovanou technickou podporu, která je řeší. Pojďte se s námi podívat, jak funguje u Chance.   Kontakty na zákaznickou podporu Chance Jenom těžko si dnes představit…

NÁVODY

Registrace forBet | Jak se zaregistrovat ve forBet?

20.05.2024 12:00 Na českém trhu sázkových kanceláří samozřejmě vévodí dobře zavedená jména. Když se tedy objeví někdo nový, je to pro hráče vždy zajímavá možnost pro rozšíření svých sázkařských obzorů. Jedním z nováčkům je například polský forBet, který si začíná utvářet slušnou základnu sázkařů. Pojďte se s námi podívat, jak se na něm můžete zaregistrovat i vy.   Registrace na počítači Jako u všech sázkových kanceláří i u forBet platí, že tím nejpohodlnějším a…

NÁVODY

MerkurXtip aplikace | Jak sázet z mobilu v MerkurXtip?

16.05.2024 00:00 Mobilní sázení zažívá v posledních letech ohromný rozmach. Není se také čemu divit. Z mobilu si totiž můžete vsadit kdykoliv a kdekoliv. Nejinak je tomu také u zahraniční sázkové kanceláře MerkurXtip. Pojďte se s námi podívat, jak je to s její mobilní aplikací a jakým způsobem si můžete z mobilu vsadit.   MerkurXtip appku nemá Hned na úvod je třeba si říct, že MerkurXtip nativní aplikaci nenabízí. Nenajdete ji tedy na žádném ze storů a nemůžete…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje. Sázkařova analýza outsiderů

13.05.2024 23:30 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od profesionálního tenisového sázkaře vystupujícího pod předívkou Nishikori, který své tipy poskytuje mj. také na platformě Typio. Jeho dosavadní bilance po více než 4 600 sázkách na zápasy ATP dosahuje YIELDU 5,9 %. Nishikori má aktivní účet na X (Twitter), kde často provádí analýzy tenisového trhu z různých úhlů pohledu.   Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje Favorit vs. longshot…

NÁVODY

MerkurXtip registrace – postup krok za krokem

09.05.2024 12:00 MerkurXtip je jedním ze zahraničních poskytovatelů, kteří v rámci Česka nabízí možnost vsadit si a zahrát si v online casinu. Jestliže chcete jeho služby využít na vlastní kůži, je potřeba se na něm nejdříve zaregistrovat stejně jako u všech českých sázkovek. Pojďte se s námi podívat, jak postupovat a co je pro registraci potřeba.   Registrace online na PC Podle nás je registrace online přes počítač tou vůbec nejpohodlnější a nejrychlejší…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.