Pobočky Betano – existují vůbec? NÁVODY

Pobočky Betano – existují vůbec?

08.04.2024 12:00

Ne vždy bylo dostupné propracované internetové sázení, jak jsme na něj zvyklí dnes. Dříve hráli prim kamenné pobočky, kde obsluha mění kurzy na tabulích ručně a sázení probíhá přes zapisování na kousek papíru. V rámci našeho článku se podíváme na to, jak to má s pobočkami sázková kancelář Betano. Rozhodně proto pokračujte ve čtení.

 

Jak je to s pobočkami Betano?

Betano přišlo na český trh až roku 2022 z Řecka a od té doby se mu podařilo vybudovat si slušnou základnu klientů. Také navázalo partnerství s různými sportovními kluby. Lidé se tedy přirozeně stále více zajímají o to, jaké služby nabízí a zda jsou k dispozici i kamenné pobočky.

Milovníky klasického pobočkového sázení však musíme zklamat. Betano je čistě online platformou a kamenné pobočky neprovozuje. Nedá se ani očekávat, že by se to do budoucna změnilo. Naštěstí však můžete všechny kroky potřebné pro sázení vykonat prostřednictvím webových stránek.

 

Proč Betano pobočky neprovozuje?

Na tuto otázku existuje velmi jednoduchá odpověď. Pobočky jsou jednoduše velmi nákladnou záležitostí a jejich provoz stojí nemalé peníze. Je tedy logické, že se mnoho sázkových kanceláří (především ty nové) se od poboček odklání. Se stále propracovanějšími nástroji nejsou pobočky potřeba a dá se předpokládat, že poboček pro klasické sázení bude stále míň a míň.

Mnozí z vás si jistě říkají, zda toto platí pouze v Česku. Není tomu tak. Betano coby sázková kancelář fungující v různých koutech Evropy neprovozuje kamenné pobočky vůbec nikde, dokonce ani v mateřském Řecku. Rozhodně tedy neplatí, že by byl český zákazník nějak ošizený.

 

Betano pobočky nepotřebuje

To, že Betano pobočky neprovozuje však neznamená, že by měli jeho zákazníci nějak strádat nebo o něco přicházeli. Naopak. Všechno potřebné bez problémů zařídíte z pohodlí domova (např. pomocí Betano aplikace). Registraci u Betana můžete dokončit prostřednictvím Bank ID, ke vkladu využijete svou platební kartu a zbytek už znáte. Navíc můžete prostřednictvím internetu získávat různé bonusy.

Pokud se objeví nějaké problémy s vašim účtem, stačí jednoduše kontaktovat zákaznickou podporu, která vám vždy a se vším poradí. V dnešní době se tak zdá, že pobočky jsou spíše zbytečným luxusem než nutnou službou.

 

Související články

Chance pobočky

Sazka pobočky

Tipsport pobočky

Fortuna pobočky

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Chance podpora – kontakty a s čím umí poradit?

Včera 08:00 Klasické kamenné sázkové kanceláře či casina jsou již pomalu vyhynulým druhem. Všechno dění se pomalu, ale jistě přesunuje na internet. To vyžaduje nemalou dávku technologické zdatnosti a jak víme, technologie ne vždy fungují tak, jak chceme. Právě proto nabízí sázkové kanceláře propracovanou technickou podporu, která je řeší. Pojďte se s námi podívat, jak funguje u Chance.   Kontakty na zákaznickou podporu Chance Jenom těžko si dnes představit…

NÁVODY

Registrace forBet | Jak se zaregistrovat ve forBet?

20.05.2024 12:00 Na českém trhu sázkových kanceláří samozřejmě vévodí dobře zavedená jména. Když se tedy objeví někdo nový, je to pro hráče vždy zajímavá možnost pro rozšíření svých sázkařských obzorů. Jedním z nováčkům je například polský forBet, který si začíná utvářet slušnou základnu sázkařů. Pojďte se s námi podívat, jak se na něm můžete zaregistrovat i vy.   Registrace na počítači Jako u všech sázkových kanceláří i u forBet platí, že tím nejpohodlnějším a…

NÁVODY

MerkurXtip aplikace | Jak sázet z mobilu v MerkurXtip?

16.05.2024 00:00 Mobilní sázení zažívá v posledních letech ohromný rozmach. Není se také čemu divit. Z mobilu si totiž můžete vsadit kdykoliv a kdekoliv. Nejinak je tomu také u zahraniční sázkové kanceláře MerkurXtip. Pojďte se s námi podívat, jak je to s její mobilní aplikací a jakým způsobem si můžete z mobilu vsadit.   MerkurXtip appku nemá Hned na úvod je třeba si říct, že MerkurXtip nativní aplikaci nenabízí. Nenajdete ji tedy na žádném ze storů a nemůžete…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje. Sázkařova analýza outsiderů

13.05.2024 23:30 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od profesionálního tenisového sázkaře vystupujícího pod předívkou Nishikori, který své tipy poskytuje mj. také na platformě Typio. Jeho dosavadní bilance po více než 4 600 sázkách na zápasy ATP dosahuje YIELDU 5,9 %. Nishikori má aktivní účet na X (Twitter), kde často provádí analýzy tenisového trhu z různých úhlů pohledu.   Sázení na grandslamy vs. sázení na ostatní turnaje Favorit vs. longshot…

NÁVODY

MerkurXtip registrace – postup krok za krokem

09.05.2024 12:00 MerkurXtip je jedním ze zahraničních poskytovatelů, kteří v rámci Česka nabízí možnost vsadit si a zahrát si v online casinu. Jestliže chcete jeho služby využít na vlastní kůži, je potřeba se na něm nejdříve zaregistrovat stejně jako u všech českých sázkovek. Pojďte se s námi podívat, jak postupovat a co je pro registraci potřeba.   Registrace online na PC Podle nás je registrace online přes počítač tou vůbec nejpohodlnější a nejrychlejší…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.