Pobočky Betano – existují vůbec? NÁVODY

Pobočky Betano – existují vůbec?

30.11.2023 12:00

Ne vždy bylo dostupné propracované internetové sázení, jak jsme na něj zvyklí dnes. Dříve hráli prim kamenné pobočky, kde obsluha mění kurzy na tabulích ručně a sázení probíhá přes zapisování na kousek papíru. V rámci našeho článku se podíváme na to, jak to má s pobočkami sázková kancelář Betano. Rozhodně proto pokračujte ve čtení.

 

Jak je to s pobočkami Betano?

Betano přišlo na český trh až roku 2022 z Řecka a od té doby se mu podařilo vybudovat si slušnou základnu klientů. Také navázalo partnerství s různými sportovními kluby. Lidé se tedy přirozeně stále více zajímají o to, jaké služby nabízí a zda jsou k dispozici i kamenné pobočky.

Milovníky klasického pobočkového sázení však musíme zklamat. Betano je čistě online platformou a kamenné pobočky neprovozuje. Nedá se ani očekávat, že by se to do budoucna změnilo. Naštěstí však můžete všechny kroky potřebné pro sázení vykonat prostřednictvím webových stránek.

 

Proč Betano pobočky neprovozuje?

Na tuto otázku existuje velmi jednoduchá odpověď. Pobočky jsou jednoduše velmi nákladnou záležitostí a jejich provoz stojí nemalé peníze. Je tedy logické, že se mnoho sázkových kanceláří (především ty nové) se od poboček odklání. Se stále propracovanějšími nástroji nejsou pobočky potřeba a dá se předpokládat, že poboček pro klasické sázení bude stále míň a míň.

Mnozí z vás si jistě říkají, zda toto platí pouze v Česku. Není tomu tak. Betano coby sázková kancelář fungující v různých koutech Evropy neprovozuje kamenné pobočky vůbec nikde, dokonce ani v mateřském Řecku. Rozhodně tedy neplatí, že by byl český zákazník nějak ošizený.

 

Betano pobočky nepotřebujete

To, že Betano pobočky neprovozuje však neznamená, že by měli jeho zákazníci nějak strádat nebo o něco přicházeli. Naopak. Všechno potřebné bez problémů zařídíte z pohodlí domova. Registraci můžete dokončit prostřednictvím Bank iD, ke vkladu využijete svou platební kartu a zbytek už znáte. Navíc můžete prostřednictvím internetu získávat různé bonusy.

Pokud se objeví nějaké problémy s vašim účtem, stačí jednoduše kontaktovat zákaznickou podporu, která vám vždy a se vším poradí. V dnešní době se tak zdá, že pobočky jsou spíše zbytečným luxusem než nutnou službou.

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Chance přihlášení

15.02.2024 12:00 Pro hru prakticky v jakékoliv sázkové kanceláři musíte mít založený účet. Právě do tohoto účtu se poté přihlásíte a prostřednictvím něj podáváte sázky na své favority. V rámci našeho článku se zaměříme na přihlášení do sázkové kanceláře Chance, která je dceřinou společností Tipsportu a těší se také velmi podobné popularitě. Pojďme tedy na to.   Jak se přihlásit na Chanci z PC? Hodně hráčů využívá pro přihlašování do Chance účtu webové stránky na…

NÁVODY

Tipsport přihlášení

12.02.2024 12:00 Asi není třeba zkušeným sázkařům z naší komunity říkat, že bez přihlášení na stránky některé ze sázkových kanceláří jednoduše hrát nejde. Jestliže jste ale v této oblasti nováčkem, možná si říkáte, jak vlastně takové přihlášení vypadá. V našem článku se proto podíváme na postup pro přihlášení v jedné z největších sázkovek u nás – berounského Tipsportu.   Jak se přihlásit na Tipsport z PC? Prvním způsobem přihlašování k vašemu Tipsport účtu je…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Sázení na outsidery: Proč na turnajích ATP Masters 1000 sázet na outsidera?

29.01.2024 12:00 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku z archivu edukativích článků dostupných na webu sázkové kanceláře pro profesionální sázkaře Pinnacle.   Ve svém prvním článku pro Pinnacle jsem v rámci mužského tenisu analyzoval výkonnost outsiderů srovnáním jejich výkonů na Grand Slamech s jinými ATP turnaji. Došel jsem k závěru, že sázení na outsidery byla katastrofa. Mohli jsme si všimnout, že předsudek vůči favoritovi – outsiderovi byl na…

NÁVODY

Fortuna TV

28.01.2024 12:00 Ten správný náboj u sázení přichází v momentě, kdy můžete vsazený zápas sledovat a tlačit svého favorita u obrazovky. I když ale nemáte vsazeno dokáží sportovní zápasy vyplnit dlouhou chvíli a rozproudit emoce. Fortuna TV vám přináší denně sportovních přenosů každý den. Stačí jen splnit jednoduché podmínky. Pojďte se s námi podívat, jaké že to jsou.     Trvalé konto a přihlášení jako samozřejmost Abyste mohli TV Fortuna sledovat, musíte mít u…

NÁVODY

Arena Sport | Sportovní všehochuť

28.01.2024 12:00 Pro milovníky sportu není sportovních kanálů nikdy dost. V Česku máme to štěstí, že jich je poměrně velké množství a přibývají další. V rámci našeho článku se podíváme na Arena Sport, což je původem balkánská stanice, která se v roce 2015 dostala i na naše přijímače. Pojďte s námi zjistit, jak ji naladit, co na ni můžete sledovat a kolik stojí.   Jak naladit Arena Sport 1 a Arena Sport 2? Arena Sport momentálně nabízí dva kanály označené čísly 1…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.