Statistické sázky jsou v kurzu TIPY A RADY

Statistické sázky jsou v kurzu

18.05.2023 19:30

Hledáte value v klasických sázkách na vítěze zápasu a příliš se vám nedaří? Zkuste se zaměřit na trochu obskurnější trhy, třeba statistické sázky. Ne náhodou se mnohé naše úspěšné servisy vydali právě touto cestou. Více o novém trendu v kurzovém sázení si povíme v článku.

 

Tipování není jen o sázkách na vítěze a počet gólů

V posledních letech se nabídka sázkových kanceláří rozrostla o tzv. statistické sázky. Stále častěji tak vídáme příležitosti na počet faulů, počet střel nebo např. počet bodů jednotlivých hráčů. A právě v těchto sázkách se dá najít hodnota mnohem snadněji než v sázkách na vítěze utkání. Mnohé z našich úspěšných servisů se tomuto trendu přizpůsobili. Dokonalým příkladem je legenda naší verifikace FINNYS. Ten řádí na trzích s počtem střel v utkáních NHL. A jeho statistiky jsou impozantní!

 

Fotbal

Abyste si udělali konkrétní představu o tom, co všechno lze v nabídce najít, budeme konkrétní. Pomineme kurzy na počet rohů a karet, které jsou vypisovány už delší dobu. Na výsluní se v poslední době derou především sázky na počet faulů a střel. V obou případech jsou vypisovány kurzy jak na celkový počet faulů/střel dohromady, tak na počet u jednotlivých mančaftů. V zahraničí šli dokonce ještě dál a vypisují kurzy i na jednotlivé hráče. Uvidíme, jestli se toho v budoucnu dočkáme i u českých bookmakerů. Na sázkách tohoto typu staví svůj úspěch jednička naší verifikace PROFIT TIPS.

Pravda je, že tyto speciály jsou zatím vypisovány jen u prestižních evropských soutěžích (Premier League, Bundesliga, Liga mistrů, Evropská liga apod.) a na domácí Fortuna ligu. I tak je ale každý týden z čeho vybírat. Opravdové fajnšmekry a zapálené statistiky jistě potěší i kurzy na držení míče nebo počet ofsajdů.

 

Lední hokej

Jak jsme už zmínili, tak FINNYS si oblíbil kurzy na počet střel v zámořské NHL. Věděli jste ale, že u významných soutěží typu NHL nebo mistrovství světa jsou v nabídce takové poklady jako sázka na počet dvouminutových trestů, celkový ice-time hráče, více vyhraných buly nebo počet využitých přesilovek? Ano, i na tyto trhy lze sázet.

 

Tenis

Statistické sázky se pochopitelně nevyhýbají ani tenisu. Aby také ano, když jde o jeden z nejsázenějších sportů. A právě toho dokonale využívá další z našich populárních servisů P10 TIPS – TENIS. Tento borec nedá spát bookmakerům, kteří mají na starosti kurzy na počet es a dvojchyb. Nejdál je v tomto ohledu sázková kancelář Betano, která se nebojí oslovit sázkaře ani s nabídkou procentuální úspěšnosti prvního podání, procentuálního zisku bodů po prvním podání nebo dokonce celkové doby trvání zápasu.

 

Basketbal

Ani basketbalové soutěže jako NBA nebo Euroliga už dávno nejsou jen o sázkách na vítěze utkání, handicapu nebo počtu bodů. Na lajny na celkový počet bodů jednotlivých hráčů jsme si také zvykli, ale kdo z nás už prověřil své znalosti na lajnách s asistencemi, doskoky, zisky nebo ztrátami? Pokud milujete NBA a tyto statistiky máte v malíku, vyzvěte bookmakery na souboj!

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

Lubomír Přibyl

Kurzové sázení není pro Luboše pouze koníček, ale životní styl. Sportovním analýzám a statistikám se věnuje přes deset let. V současnosti pracuje jako sportovní redaktor.

Další zajímavé články od stejného autora

OSOBNOSTI SPORTBREAKU

TOP 10 servisů v květnu 2023

01.06.2023 23:15 Kterým servisům se v uplynulém měsíci nejvíce dařilo? Dozvíte se z našeho přehledu. Žebříček nejúspěšnějších servisů jsme seřadili podle celkového zisku.    Nemá smysl malovat si věci na růžovo. Květen se nevyvedl tak, jak jsme si představovali. Jako příznačný ukazatel poslouží srovnání TOP 10 květen vs TOP 10 duben. Rozdíl v celkové získané částce nejlepší desítky je propastný. V dubnu se zastavila až na 939 815 Kč, ale v květnu se musíme…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Šoky a zklamání: Jak překvapivé bylo mistrovství světa 2022?

29.05.2023 20:15 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od sázkového analytika Josepha Buchdahla, který spravuje webové stránky www.football-data.co.uk, na kterém poskytuje historické výsledky, zápasové statistiky a údaje o kurzech. Je také autorem knih Fixed Odds Sports Betting: Statistical Forecasting & Risk Management (2003), How to Find a Black Cat in a Coal Cellar: The Truth about Sports Tipsters (2013) a Squares & Sharps, Suckers & Sharks: The…

MS V HOKEJI 2023

Už jste naskočili do našeho exkluzivního balíčku s tipy na MS v hokeji 2023? Máte nejvyšší čas! Celkový profit 16 275 Kč!

28.05.2023 23:45 Hokejový šampionát po roce opět klepe na dveře! Jeden ze sázkařských vrcholů roku odstartuje 12. května bratrskou bitvou Česka se Slovenskem a tým SportBreaku bude u toho. Přímo v dějišti turnaje. A co bychom to byli za sázkařskou platformu, kdybychom si pro vás při této příležitosti něco nepřipravili? Řeč je o speciálním balíčku zaměřeném na tento šampionát. Na průběžné statistiky balíčku se můžete podívat na konci článku.   Loňské MS nám…

MS V HOKEJI 2023

Program MS v hokeji 2023 – Zlato slaví Kanaďané. Bronz překvapivě pro Lotyše

28.05.2023 23:00 Český výběr vstoupí do turnaje v pátek odpoledne bratrským soubojem se Slováky. Hlavní prověrka před očekávaným čtvrtfinále pak Jalonenovi svěřence čeká v posledním utkání skupiny proti tradičnímu favoritovi Kanadě. Na kompletní rozpis šampionátu se podívejte v našem článku. Pokud jste tak ještě neučinili, stále máte jedinečnou možnost vstoupit do speciálního balíčku MS V HOKEJI 2023, který jsme si pro vás při příležitosti mistrovství světa…

MS V HOKEJI 2023

MS v hokeji 2023 – soupiska všech týmů (průběžně AKTUALIZOVÁNO)

11.05.2023 21:00 šSvětový šampionát ve finském Tampere a lotyšské Rize startuje v pátek 12. května a mnohé výběry už zveřejnili svou nominaci. Postupně doplníme soupisky všech mančaftů, které se na turnaji představí. Jako už tradičně bude na papíře nejnabušenější výběr Kanady, a to i přes to, že je z velké části složený z naprostých nováčků bez jediného startu v národním dresu. Podívejte se, jaké další hvězdy se turnaje zúčastní a jak to ovlivnilo výběr…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.