Statistické sázky jsou v kurzu TIPY A RADY

Statistické sázky jsou v kurzu

28.11.2023 19:00

Hledáte value v klasických sázkách na vítěze zápasu a příliš se vám nedaří? Zkuste se zaměřit na trochu obskurnější trhy, třeba statistické sázky. Ne náhodou se mnohé naše úspěšné servisy vydali právě touto cestou. Více o novém trendu v kurzovém sázení si povíme v článku.

 

Tipování není jen o sázkách na vítěze a počet gólů

V posledních letech se nabídka sázkových kanceláří rozrostla o tzv. statistické sázky. Stále častěji tak vídáme příležitosti na počet faulů, počet střel nebo např. počet bodů jednotlivých hráčů. A právě v těchto sázkách se dá najít hodnota mnohem snadněji než v sázkách na vítěze utkání. Mnohé z našich úspěšných servisů se tomuto trendu přizpůsobili. Dokonalým příkladem je legenda naší verifikace FINNYS. Ten řádí na trzích s počtem střel v utkáních NHL. A jeho statistiky jsou impozantní!

 

Fotbal

Abyste si udělali konkrétní představu o tom, co všechno lze v nabídce najít, budeme konkrétní. Pomineme kurzy na počet rohů a karet, které jsou vypisovány už delší dobu. Na výsluní se v poslední době derou především sázky na počet faulů a střel. V obou případech jsou vypisovány kurzy jak na celkový počet faulů/střel dohromady, tak na počet u jednotlivých mančaftů. V zahraničí šli dokonce ještě dál a vypisují kurzy i na jednotlivé hráče. Uvidíme, jestli se toho v budoucnu dočkáme i u českých bookmakerů. Na sázkách tohoto typu staví svůj úspěch jednička naší verifikace PROFIT TIPS.

Pravda je, že tyto speciály jsou zatím vypisovány jen u prestižních evropských soutěžích (Premier League, Bundesliga, Liga mistrů, Evropská liga apod.) a na domácí Fortuna ligu. I tak je ale každý týden z čeho vybírat. Opravdové fajnšmekry a zapálené statistiky jistě potěší i kurzy na držení míče nebo počet ofsajdů.

 

Lední hokej

Jak jsme už zmínili, tak FINNYS si oblíbil kurzy na počet střel v zámořské NHL. Věděli jste ale, že u významných soutěží typu NHL nebo mistrovství světa jsou v nabídce takové poklady jako sázka na počet dvouminutových trestů, celkový ice-time hráče, více vyhraných buly nebo počet využitých přesilovek? Ano, i na tyto trhy lze sázet.

 

Tenis

Statistické sázky se pochopitelně nevyhýbají ani tenisu. Aby také ano, když jde o jeden z nejsázenějších sportů. A právě toho dokonale využívá další z našich populárních servisů P10 TIPS – TENIS. Tento borec nedá spát bookmakerům, kteří mají na starosti kurzy na počet es a dvojchyb. Nejdál je v tomto ohledu sázková kancelář Betano, která se nebojí oslovit sázkaře ani s nabídkou procentuální úspěšnosti prvního podání, procentuálního zisku bodů po prvním podání nebo dokonce celkové doby trvání zápasu.

 

Basketbal

Ani basketbalové soutěže jako NBA nebo Euroliga už dávno nejsou jen o sázkách na vítěze utkání, handicapu nebo počtu bodů. Na lajny na celkový počet bodů jednotlivých hráčů jsme si také zvykli, ale kdo z nás už prověřil své znalosti na lajnách s asistencemi, doskoky, zisky nebo ztrátami? Pokud milujete NBA a tyto statistiky máte v malíku, vyzvěte bookmakery na souboj!

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

Lubomír Přibyl

Kurzové sázení není pro Luboše pouze koníček, ale životní styl. Sportovním analýzám a statistikám se věnuje přes deset let. V současnosti pracuje jako sportovní redaktor.

Další zajímavé články od stejného autora

OSOBNOSTI SPORTBREAKU

Velká posila do řad našich servisů – Jurčis Belčis

13.02.2024 10:00 Po Dexterovi, kterého se nám podařilo přivést na SportBreak v loňském roce, posílilo naše řady další velké jméno sázkařské scény – slovenský odborník na stolní tenis Jurčis Belčis. Tipér, kterého mnozí z nás znají díky jeho analýzám na Tipsportu, nově bude působit pouze u nás! My ho považujeme za jednoho z největších odborníků, jakého na československé scéně najdete. Výjimečný je nejen svou expertízou (zaměření převážně na stolní tenis), ale…

OSOBNOSTI SPORTBREAKU

TOP 10 servisů v lednu 2024

08.02.2024 19:30 Kterým servisům se v uplynulém měsíci nejvíce dařilo? Dozvíte se z našeho přehledu. Žebříček nejúspěšnějších servisů jsme seřadili podle celkového zisku.    Máme za sebou první měsíc roku 2024, tak je na čase zrekapitulovat si, jak naše servisy do nového roku vykročily. A ohlédnutí to bude více než pozitivní. Leden totiž nejlepší desítka zakončila s profitem 804 160 Kč! To je oproti prosinci nárůst o téměř 320 tisíc. Další pozitivní zprávou je…

NÁVODY

Surebet kalkulačka

28.01.2024 15:30 Pokud máte ve svém sázkařském arzenálu surebetting (arbitrážní sázení), neobejdete se bez kalkulačky. Díky revolučnímu nástroji SportBeet máte ty nejlepší surebety k dispozici každý den. Pojďme si v tomto článku ukázat, jak surebet kalkulačku používat a jak s její pomocí vytěžit maximum.   Jakou surebet kalkulačku používat? Webových stránek s potřebnými kalkulačkami najdete spoustu, a to i v českém jazyce. Jednoduchou kalkulačku si lze…

NÁVODY

TV Tipsport

28.01.2024 12:00 Jste sportovní fanatik a nenecháte si ujít žádné důležité utkání? Milujete sledování sportovních událostí jakéhokoli druhu? A znáte TV Tipsport? Díky jednomu účtu máte přístup ke stovkám živých přenosů denně. A to vše v podstatě zadarmo. Jak na to?   Ke sledování potřebujete trvalé konto Jediné, co je ke sledování live streamů na TV Tipsport potřeba, je sázkařský účet. Po založení konta vám budou přenosy zpřístupněné po dobu prvních 7 dnů. Během…

NÁVODY

Tipsport Tipliga

24.01.2024 12:00 Tipliga (zkráceně TL) je název celoroční soutěže pořádané největší českou sázkovou kanceláří Tipsport a její dceřinnou společností Chance. Hrát ji můžete online i v kamenných pobočkách. Účast v soutěži je zdarma! Tipliga představuje ideální příležitost, jak si každý měsíc přilepšit o desítky až tisíce netů zdarma.   Princip Tipligy Formát Tipligy se podobá českým fotbalovým soutěžím. Skládá se z několika úrovní rozdělených do jednotlivých skupin…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.