Bet Builder | Co to je a jak funguje? SÁZKAŘSKÁ TERMINOLOGIE

Bet Builder | Co to je a jak funguje?

19.11.2023 14:00

Ve světě kurzového sázení dlouhou dobu platilo, že pokud chcete vsadit více příležitostí na jeden zápas, musíte je rozdělit na větší počet tiketů. Vsadit například na počet rohů a zároveň i výsledek zápasu bylo dříve v rámci jediného tiketu nemožné. To všechno ale změnila funkce Bet Builder. Co to tedy vlastně je a jak ji při sázení využít? To si povíme v našem článku.

 

Co je to Bet Builder?

Ve zkratce řečeno, funkce Bet Builder je AKO sázka, při které se na tiketu kombinuje více příležitostí z jednoho zápasu. Vsadit si tak můžete klidně na několik příležitostí najednou a vytvořit si zcela unikátní, vlastní tip, který dává větší prostor pro implementaci vhodné strategie k danému zápasu.

 

Jaký je rozdíl mezi Bet Builderem a kombinovanou sázkou?

S kombinovanými sázkami se na dnešním trhu setkáte běžně. Jedná se o příležitosti vypsané bookmakerem zahrnující dvě události v rámci jednoho kurzu. Tradičně může kombinovaná sázka vypadat třeba takto:

 

  • Počet gólů v zápase a výsledek zápasu – 5,5+ / domácí
  • Střelec v zápasu bude a počet gólů v zápase – Ronaldo / 2,5+

 

Bet Builder ale umožňuje vsadit si klidně i 7 příležitostí v rámci jediného sportovního klání. Můžete tak například na jeden tiket vsadit počet gólů v zápase, výsledek zápasu, střelce a počet rohů. Příležitosti přidáváte na tiket jednotlivě, jako kdybyste sestavovali AKO tiket. To může zcela zásadně ovlivnit vaši strategii a samozřejmě také výsledný kurz.

 

Jaké sázkové kanceláře Bet Builder nabízejí?

Benevolence sázkových kanceláří v tomto směru však není nekonečná. Obvykle je možné do Bet Builderu zařadit pouze příležitosti, které si sázková kancelář vybere. Často bývá omezený celkový kurz sázek v tomto režimu nebo počet tipů zařazených na tiket. Se snížením celkového kurzu se zároveň pojí největší úskalí Bet Builderu, a sice, že přicházíte o value (hodnotu).

Ačkoli se v zahraničí jedná o poměrně běžnou věc, u nás ho můžete vsadit pouze u několika sázkových kanceláří. Konkrétně jde o:

  • Betano
  • Fortunu
  • Sazkabet

U těchto sázkovek stačí vybrat funkci Bet Builder a okamžitě vidíte, které příležitosti lze mezi sebou kombinovat. Když se pokusíte vybrat jinou příležitost, ihned dostanete upozornění a sázka nebude na tiket přidána. Vždy tak přesně víte, jaké sázky můžete při této funkci využívat.

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Pobočky Betano – existují vůbec?

30.11.2023 12:00 Ne vždy bylo dostupné propracované internetové sázení, jak jsme na něj zvyklí dnes. Dříve hráli prim kamenné pobočky, kde obsluha mění kurzy na tabulích ručně a sázení probíhá přes zapisování na kousek papíru. V rámci našeho článku se podíváme na to, jak to má s pobočkami sázková kancelář Betano. Rozhodně proto pokračujte ve čtení.   Jak je to s pobočkami Betano? Betano přišlo na český trh až roku 2022 z Řecka a od té doby se mu podařilo…

NÁVODY

DOXXbet | Přední slovenská sázkovka

28.11.2023 19:00 Naše články se točí převážně okolo českých sázkových kanceláří. Víme ale, že v naší komunitě figuruje i početná skupina slovenských hráčů. Chceme proto přinést i zhodnocení sázkových kanceláří dostupných právě pro ně. Jednou z nich je právě také DOXXbet. Jestliže ji ještě neznáte, čtěte dál a dozvíte se o ní vše podstatné.   O DOXXbetu DOXXbet se řadí mezi nejdéle fungující sázkové kanceláře na Slovensku. Byl založen již roku 1994 a zezačátku…

NÁVODY

Niké | Nejstarší slovenská sázkovka

28.11.2023 18:00 V našich článcích se pravidelně zaměřujeme na sázkové kanceláře z České republiky. Na náš web však pravidelně zavítá také mnoho našich východních sousedů, a právě pro ně jsme si připravili tento příspěvek o nejstarší sázkové kanceláři na Slovensku - Niké. Jestli se o ní chcete dozvědět více, pokračujte ve čtení.   O Niké Sázková kancelář Niké byla založena již v lednu roku 1991 a na Slovensku se tak stala vůbec první svého druhu. Minimálně sítí…

NÁVODY

Kontrola tiketu u Betana. Jak na to?

28.11.2023 18:00 Popularita sázkové kanceláře Betano neustále roste a V současné době ji můžeme řadit mezi to lepší, co náš trh nabízí. U Betana sází tisícovky sázařů a i naše úspěšné servisy mají Betano v oblibě. Pokud se mezi ně řadíte i vy, ale nevíte, jak svůj tiket zkontrolovat, pokračujte ve čtení. Všechno vám srozumitelně vysvětlíme.   Kontrola tiketu online Ze všeho nejdříve je potřeba říct, že Betano nemá a nikdy ani nemělo žádnou pobočku. Pro sázení je…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Sázky na střelce gólů ve fotbale

27.11.2023 12:00 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od Luka Pettyho. Luke vystudoval ekonomii na The University of Exeter a následně se vydal na dráhu, která spojuje dva jeho největší zájmy – psaní a sportovní sázení. Přestože se velmi zajímá o fotbal, je otevřený prozkoumání jakéhokoli sportu, ve kterém by se mohla objevit hodnota. Zvláště rád analyzuje trhy z různých úhlů pohledu a snaží se najít výhodu nad bookmakery.    Co jsou sázky na…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.