Bet Builder | Co to je a jak funguje? SÁZKAŘSKÁ TERMINOLOGIE

Bet Builder | Co to je a jak funguje?

19.11.2023 14:00

Ve světě kurzového sázení dlouhou dobu platilo, že pokud chcete vsadit více příležitostí na jeden zápas, musíte je rozdělit na větší počet tiketů. Vsadit například na počet rohů a zároveň i výsledek zápasu bylo dříve v rámci jediného tiketu nemožné. To všechno ale změnila funkce Bet Builder. Co to tedy vlastně je a jak ji při sázení využít? To si povíme v našem článku.

 

Co je to Bet Builder?

Ve zkratce řečeno, funkce Bet Builder je AKO sázka, při které se na tiketu kombinuje více příležitostí z jednoho zápasu. Vsadit si tak můžete klidně na několik příležitostí najednou a vytvořit si zcela unikátní, vlastní tip, který dává větší prostor pro implementaci vhodné strategie k danému zápasu.

 

Jaký je rozdíl mezi Bet Builderem a kombinovanou sázkou?

S kombinovanými sázkami se na dnešním trhu setkáte běžně. Jedná se o příležitosti vypsané bookmakerem zahrnující dvě události v rámci jednoho kurzu. Tradičně může kombinovaná sázka vypadat třeba takto:

 

  • Počet gólů v zápase a výsledek zápasu – 5,5+ / domácí
  • Střelec v zápasu bude a počet gólů v zápase – Ronaldo / 2,5+

 

Bet Builder ale umožňuje vsadit si klidně i 7 příležitostí v rámci jediného sportovního klání. Můžete tak například na jeden tiket vsadit počet gólů v zápase, výsledek zápasu, střelce a počet rohů. Příležitosti přidáváte na tiket jednotlivě, jako kdybyste sestavovali AKO tiket. To může zcela zásadně ovlivnit vaši strategii a samozřejmě také výsledný kurz.

 

Jaké sázkové kanceláře Bet Builder nabízejí?

Benevolence sázkových kanceláří v tomto směru však není nekonečná. Obvykle je možné do Bet Builderu zařadit pouze příležitosti, které si sázková kancelář vybere. Často bývá omezený celkový kurz sázek v tomto režimu nebo počet tipů zařazených na tiket. Se snížením celkového kurzu se zároveň pojí největší úskalí Bet Builderu, a sice, že přicházíte o value (hodnotu).

Ačkoli se v zahraničí jedná o poměrně běžnou věc, u nás ho můžete vsadit pouze u několika sázkových kanceláří. Konkrétně jde o:

  • Tipsport (Chanci)
  • Betano
  • Fortunu
  • Sazkabet

U těchto sázkovek stačí vybrat funkci Bet Builder a okamžitě vidíte, které příležitosti lze mezi sebou kombinovat. Když se pokusíte vybrat jinou příležitost, ihned dostanete upozornění a sázka nebude na tiket přidána. Vždy tak přesně víte, jaké sázky můžete při této funkci využívat.

 

Související články

     – Co vyjadřuje YIELD

     – Sázky OVER/UNDER

     – Bankroll management

     – Sázka na vítěze zápasu do rozhodnutí

     – Value betting v praxi

     – Surebet aneb sázka na jistotu

     – Dvojitá šance u Fortuny

     – Asijský handicap

     – Jak sázet na výsledek zápasu

     – Sázka bez remízy

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

TIPY A RADY

Fortuna | Věrnostní body

15.07.2024 12:00 Mnoho českých sázkových kanceláří nabízí pro své pravidelné hráče zajímavou formu odměn prostřednictvím věrnostních bodů. Výjimkou není ani velmi oblíbená Fortuna, který tento systém na své platformě rovněž nabízí. Pojďte se společně s námi dozvědět, jak věrnostní body Fortuny fungují.   Co jsou to věrnostní body na Fortuně? Věrnostní body od Fortuny jsou způsob, prostřednictvím kterého Fortuna odměňuje sázející, jež hrají prostřednictvím její…

BONUSY

Fortuna – registrační bonus 300 Kč

11.07.2024 12:00 Sázková kancelář Fortuna je nejstarší sázkovkou na českém trhu. Působí na něm už od roku 1991 a od té doby si stačila vybudovat velmi silnou hráčskou základnu. Ta se neustále rozrůstá nejen díky široké kurzové nabídce, ale také početným bonusům. Nejzajímavější pro hráče je jistě bonus za registraci, který na Fortuně činí rovných 300 Kč. Pojďte se s námi o něm dozvědět více.   Bonus 300 Kč za registraci u Fortuny Registrační bonusy rozdávají…

BONUSY

Tipsport – registrační bonus 500 Kč do hry

08.07.2024 10:00 Jistě už víte, že Tipsport je, co se komunity týče, největší sázkovou kanceláří u nás. Její řady se navíc neustále rozšiřují a sázkařů na jeho platformě je tak stále více. Jestliže i vy přemýšlíte, že se jím stanete, můžete k tomu nyní využít velmi slušný registrační bonus ve výši 500 Kč do hry. Zjistěte s námi, jak ho můžete získat.   500 Kč za registraci od Tipsportu Stejně jako prakticky všechny sázkové kanceláře nabízí samozřejmě i Tipsport…

NÁVODY

Chance přihlášení

07.07.2024 13:00 Pro to, abyste si mohli v nějaké sázkové kanceláři vsadit, musíte mít založený účet. Právě do tohoto účtu se poté přihlásíte a prostřednictvím něj podáváte sázky na své favority. V rámci našeho článku se zaměříme na přihlášení k účtu u sázkové kanceláře Chance, která je dceřinou společností Tipsportu. Pojďme tedy na to.   Jak se k účtu u Chance přihlásit z PC? Stále hodně sázkařů využívá pro přihlašování k Chance účtu desktopovou verzi webových…

NÁVODY

Tipsport přihlášení

07.07.2024 12:00 Asi není třeba zkušeným sázkařům z naší komunity říkat, že bez přihlášení na stránky některé ze sázkových kanceláří jednoduše sázet nejde. Jestliže jste ale v tomto odvětví nováčkem, možná si říkáte, jak vlastně takové přihlášení vypadá. V našem článku se proto podíváme na postup pro přihlášení k účtu do největší sázkové kanceláře u nás – Tipsportu.   Jak se přihlásit na Tipsport z PC? Prvním způsobem přihlašování k Tipsport účtu je…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.