AKO bonus na Betanu pro ještě vyšší výhry TIPY A RADY

AKO bonus na Betanu pro ještě vyšší výhry

27.05.2024 12:00

Každý sázkař ví, že přidáváním více příležitostí na tiket se snižuje pravděpodobnost jeho výhry. Pokud vám ale vyšší riziko nevadí a rádi vytváříte tikety plné různých příležitostí, Betano vám dává možnost vyhrát dokonce ještě více. Přináší vám totiž velmi povedený AKO bonus pro ještě vyšší kurzy u těch nejoblíbenějších soutěží. Pojďte se s námi podívat, jak funguje v praxi a jak ho můžete využít i vy.

 

Až 70 % navýšení výher

Jste příznivcem AKO tiketů? Máte rádi to vzrušení, když máte více zápasů na tiketu? Betano nyní servíruje jedinečnou možnost, jak si ještě přilepšit. U vybraných sportů máte totiž možnost dosáhnout až 70% navýšení výhry podle toho, kolik zápasů se na vašem tiketu nachází. Do navýšení jsou zařazené sázkařsky nejoblíbenější sporty:

 • Basketbal
 • Tenis
 • Fotbal

Nabídka se vztahuje na prakticky všechny hlavní fotbalové soutěže, nejvyšší basketbalové ligy a tenisové grandslamy či ATP a WTA soutěže vyjma challengerů. Právě u nich pak můžete získat zajímavé navýšení v případě využití AKO tiketu.

 

Jaké jsou podmínky AKO bonusu na Betanu?

Jistě už víte, že všechny bonusy mají své podmínky, které je nutné splnit. To se týká také AKO bonusu v sázkové kanceláři Betano. Co je tedy potřeba splnit?

 1. Tiket musí obsahovat 2 a více příležitostí z vybraných soutěží v rámci výše uvedených sportovních odvětví.
 2. Každá příležitost na tiketu musí mít kurz minimálně 1,50.
 3. Nabídka neplatí u KOMBI a BetBuilder tiketů.
 4. Bonus se vztahuje pouze na tyto hlavní sázky:
 • Fotbal: výsledek zápasu, OVER / UNDER počet gólů, oba týmy dají / nedají gól
 • Basketbal: výsledek zápasu, handicap, OVER / UNDER počet bodů
 • Tenis: výsledek zápasu, handicap, celkový počet setů
 1. Nabídka se vztahuje pouze na každý sport zvlášť, nelze ji uplatnit u tiketů, které obsahují například jednu událost z tenisu, jednu z basketbalu a jednu z fotbalu.
 2. Nabídka platí pouze na pre-match sázky bez MAX kurzu.
 3. Maximální navýšení je 500 000 Kč.

Jak už jsme zmínili výše, je také nutné sázet pouze na soutěže, které jsou do této nabídky zapojené. Najít mezi nimi pak můžete najít ty nejlepší soutěže ze všech sportovních odvětví. Rozhodně se tak nemusíte bát toho, že byste například museli sázet na nějaké menší soutěže.

Navyšování výhry závisí na tom, kolik příležitostí splňujících jednotlivé podmínky na tiket přidáte. Procentuální navýšení pak najdete v přehledné tabulce:

 

Počet příležitostí na tiketu

Fotbal

Basketbal / tenis

2

-

3 %

3

5 %

5 %

4

10 %

10 %

5

15 %

15 %

6

20 %

20 %

7

25 %

25 %

8

30 %

30 %

9

35 %

35 %

10

40 %

40 %

11

45 %

45 %

12

50 %

50 %

13

60 %

60 %

14

70 %

70 %

 

Samotná matematika je velmi jednoduchá. Pokud například vsadíte 4 příležitosti s celkovým kurzem 5,06 vaše případná výhra by bez navýšení činila 5 060 Kč, ale po navýšení to bude 5 512 Kč, což rozhodně není špatné.

 

Využít navýšení můžete i vy

Akce od Betana může do vaší hry přinést ještě trochu té akce navíc. Sestavit pěkný AKO tiket je rozhodně umění a získat k případné výhře ještě bonus navíc za tu práci určitě potěší. Nezáleží na tom, zda vsadíte přes počítač nebo mobilní aplikaci Betano, bonus se aktivuje vždy po splnění všech jeho podmínek. I vy tak máte šanci získat parádní navýšení.

 

Související články

     – Betano registrace

     – Betano přihlášení

     – Ověření účtu u Betana

     – Pobočky Betano

     – Kontrola tiketu u Betana

     – Jak vybrat peníze z účtu Betano?

     – Betano aplikace

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

TIPY A RADY

Fortuna | Věrnostní body

15.07.2024 12:00 Mnoho českých sázkových kanceláří nabízí pro své pravidelné hráče zajímavou formu odměn prostřednictvím věrnostních bodů. Výjimkou není ani velmi oblíbená Fortuna, který tento systém na své platformě rovněž nabízí. Pojďte se společně s námi dozvědět, jak věrnostní body Fortuny fungují.   Co jsou to věrnostní body na Fortuně? Věrnostní body od Fortuny jsou způsob, prostřednictvím kterého Fortuna odměňuje sázející, jež hrají prostřednictvím její…

BONUSY

Fortuna – registrační bonus 300 Kč

11.07.2024 12:00 Sázková kancelář Fortuna je nejstarší sázkovkou na českém trhu. Působí na něm už od roku 1991 a od té doby si stačila vybudovat velmi silnou hráčskou základnu. Ta se neustále rozrůstá nejen díky široké kurzové nabídce, ale také početným bonusům. Nejzajímavější pro hráče je jistě bonus za registraci, který na Fortuně činí rovných 300 Kč. Pojďte se s námi o něm dozvědět více.   Bonus 300 Kč za registraci u Fortuny Registrační bonusy rozdávají…

BONUSY

Tipsport – registrační bonus 500 Kč do hry

08.07.2024 10:00 Jistě už víte, že Tipsport je, co se komunity týče, největší sázkovou kanceláří u nás. Její řady se navíc neustále rozšiřují a sázkařů na jeho platformě je tak stále více. Jestliže i vy přemýšlíte, že se jím stanete, můžete k tomu nyní využít velmi slušný registrační bonus ve výši 500 Kč do hry. Zjistěte s námi, jak ho můžete získat.   500 Kč za registraci od Tipsportu Stejně jako prakticky všechny sázkové kanceláře nabízí samozřejmě i Tipsport…

NÁVODY

Chance přihlášení

07.07.2024 13:00 Pro to, abyste si mohli v nějaké sázkové kanceláři vsadit, musíte mít založený účet. Právě do tohoto účtu se poté přihlásíte a prostřednictvím něj podáváte sázky na své favority. V rámci našeho článku se zaměříme na přihlášení k účtu u sázkové kanceláře Chance, která je dceřinou společností Tipsportu. Pojďme tedy na to.   Jak se k účtu u Chance přihlásit z PC? Stále hodně sázkařů využívá pro přihlašování k Chance účtu desktopovou verzi webových…

NÁVODY

Tipsport přihlášení

07.07.2024 12:00 Asi není třeba zkušeným sázkařům z naší komunity říkat, že bez přihlášení na stránky některé ze sázkových kanceláří jednoduše sázet nejde. Jestliže jste ale v tomto odvětví nováčkem, možná si říkáte, jak vlastně takové přihlášení vypadá. V našem článku se proto podíváme na postup pro přihlášení k účtu do největší sázkové kanceláře u nás – Tipsportu.   Jak se přihlásit na Tipsport z PC? Prvním způsobem přihlašování k Tipsport účtu je…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.