Betano registrace | Jak začít hrát v Betanu? NÁVODY

Betano registrace | Jak začít hrát v Betanu?

28.03.2024 12:00

Pokud se ve světě kurzového sázení neřadíte mezi úplné začátečníky nebo alespoň pravidelně čtete naše blogové příspěvky, určitě víte, že v Česku je nutné před sázením provést u poskytovatele registraci. To samozřejmě platí také o sázkovce Betano, která sice není původem česká, ale pravidla pro ni platí stejná. V našem článku vám představíme kompletní návod, jak na to.

 

Registrace pomocí počítače

Jako vždy platí, že nejpohodlnější a nejrychlejší registraci provedete prostřednictvím svého počítače. Zde je totiž všechno maximálně přehledné a intuitivní. Postup je přitom nesmírně jednoduchý:

1. Přejděte na stránky Betana.

2. V pravém horním rohu stránek klikněte na tlačítko Registrovat.

3. Objeví se stránka, na které si můžete zvolit, jakým způsobem se chcete zaregistrovat. Využít k tomu můžete buďto Facebook, Google účet nebo váš e-mail.

4. Pokud zvolíte Google nebo Facebook, budete požádáni o přístup k osobním datům. Jakmile je Betanu předáte, základní registrace bude hotová.

5. Při registraci přes e-mail se objeví klasický registrační formulář s celkem 4 stranami.

6. Postupně jej kompletně vyplňte dle požadavků sázkovky.

7. Pro kompletní založení bude třeba také ověřit e-mailovou adresu a telefonní číslo. Mějte proto po ruce mobil, kam obdržíte SMS s PINEM pro ověření účtu.

8. Přihlaste se do svého nově vzniklého online účtu.

9. Přejděte do jeho nabídky a svou registraci dokončete ověřením totožnosti, nastavením herních limitů a přiřazením platební metody.

10. Jakmile vše dokončíte, registrace je hotová a můžete hrát.

Nemusíte mít strach, že se v registraci nějakým způsobem ztratíte. Všechno je totiž opravdu snadné a intuitivní. Pokud jste se tedy nikdy v žádné sázkové kanceláři neregistrovali, nemusíte mít strach. Rozhodně se v ní neztratíte. A kdyby se přeci jen objevil problém, k dispozici je vám Betano zákaznická podpora.

Betano registrace

 

Registrace na mobilu

Jistě už také víte, že Betano se neomezuje pouze na hru na počítači, ale vsadit si můžete také prostřednictvím velmi povedené mobilní aplikace. Podobně jako i u jiných mobilních aplikací sázkových kanceláří jsou i u Betana k dispozici prakticky stejné funkce jako na PC. Mezi nimi samozřejmě nechybí ani možnost se zaregistrovat.

Postup pro registraci je velmi jednoduchý a prakticky se nijak neliší oproti registraci prostřednictvím počítače. Stačí pouze aplikaci stáhnout a nainstalovat a kliknout na tlačítko pro registraci. Poté je postup opravdu úplně stejný.

 

Lze se registrovat v Betanu na pobočce?

Pokud se řadíte mezi hráče ze staré školy, možná jste si již dávno zvykli na registraci přímo na pobočce sázkové kanceláře. V případě Betana vás však musíme zklamat. Žádné pobočky totiž v rámci České republiky neprovozuje a nejspíše ani nikdy provozovat nebude. Zaregistrovat se v Betanu na pobočce tedy bohužel možné není.

 

Registrační bonus v Betanu

Určitě vám neuniklo, že po registraci můžete nejen v Betanu sázet a hrát o skutečné výhry, ale zároveň máte také šanci připsat si nějaký ten zajímavý registrační bonus. Právě prostřednictvím něj sázkovky nejvíce lákají klienty a hráči si mohou rozhraní sázkové kanceláře odzkoušet.

V Betanu si v tuto chvíli můžete připsat registrační bonus ve výši až 500 Kč. Nicméně pro kurzové sázení je k dispozici pouze 100 Kč v rámci sázky zdarma. Zbylých 400 Kč obdržíte v zatočení zdarma v Betano casinu ve hře Multi Vegas 81. Bonusovou sázku zdarma můžete využít klidně na nějaký tip od některého z našich profesionálních servisů.

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

TIPY A RADY

Pondělky s bonusem SazkaBet Money Day

15.04.2024 12:00 Sazku určitě není třeba představovat. Na našem trhu je tím vůbec nejstarším poskytovatelem hazardních her, mezi které již dlouho patří také sázková kancelář SazkaBet. Její součástí jsou samozřejmě četné bonusy objevující se prakticky každý týden. Jednou z nich je dubnový Money Day, se kterým můžete získat bonusy každé pondělí. Jak na to? To se dozvíte v našem článku.   Pondělky s Money Day bonusem Většina sázkařských soutěží od SazkaBetu je…

NÁVODY

Chance ověření totožnosti | Návod krok za krokem

11.04.2024 12:00 Určitě víte, že registrace u sázkových kanceláří se skládá z několika nezbytných kroků. Tím nejdůležitějším je jistě ověření identity, které je vyžadováno zákonem a bez něho vám sázková kancelář nesmí sázky umožnit. My si v rámci našeho návodu ukážeme, jak si svou totožnost snadno a rychle ověřit u populární Chance. Čtěte dál a dozvíte se vše potřebné.   Proč je nutné identitu ověřit? Především začátečníkům není úplně jasné, proč musí se…

NÁVODY

Fortuna ověření účtu | Z domova, rychle a snadno

08.04.2024 12:00 Všichni určitě víte, že pokud si chcete u sázkové kanceláře vsadit, musíte splňovat určité formální náležitosti. Mezi ně patří například platný bankovní účet nebo potvrzení požadovaného věku. S příchodem online sázení bylo nutné zajistit, aby bylo možné všechno toto zkontrolovat. Právě k tomu slouží nástroje pro ověření účtu a my vám ukážeme, jak fungují u populární Fortuny.   Proč ověřovat svůj účet? Jak už jsme nastínili v úvodu, stát vyžaduje…

NÁVODY

Pobočky Betano – existují vůbec?

08.04.2024 12:00 Ne vždy bylo dostupné propracované internetové sázení, jak jsme na něj zvyklí dnes. Dříve hráli prim kamenné pobočky, kde obsluha mění kurzy na tabulích ručně a sázení probíhá přes zapisování na kousek papíru. V rámci našeho článku se podíváme na to, jak to má s pobočkami sázková kancelář Betano. Rozhodně proto pokračujte ve čtení.   Jak je to s pobočkami Betano? Betano přišlo na český trh až roku 2022 z Řecka a od té doby se mu podařilo…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Prvek nahodilosti v kurzovém sázení

04.04.2024 22:05 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od sázkového analytika Josepha Buchdahla, který spravuje webové stránky www.football-data.co.uk, na kterém poskytuje historické výsledky, zápasové statistiky a údaje o kurzech. Je také autorem knih Fixed Odds Sports Betting: Statistical Forecasting & Risk Management (2003), How to Find a Black Cat in a Coal Cellar: The Truth about Sports Tipsters (2013) a Squares & Sharps, Suckers & Sharks: The…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.