Kontrola tiketu na DOXXbet | Vyhrali ste? NÁVODY

Kontrola tiketu na DOXXbet | Vyhrali ste?

20.11.2023 12:00

Všetci stávkari to určite poznajú. Máte podaný tiket, nestíhate sledovať zápasy a nemôžete sa dočkať, kým si skontrolujete, či ste vyhrali. Využívate stávkovú kanceláriu DOXXbet, kontrola tiketu je nesmierne jednoduchá. My vám v našom návode nižšie popíšeme, ako si svoj tiket skontrolovať.

 

Online kontrola tiketu zo Sportboxu

DOXXbet by sme mohli považovať za jednu z najväčších čisto slovenských stávkových kancelárií. Pre mnohých tak môže byť prekvapením, že neponúka žiadne pobočky. Tým teda odpadá možnosť staviť na pobočkách a pobočkové tikety kontrolovať.   

Svoj pre-match aj live tiket si môžete skontrolovať z pohodlia svojho domova. Stačí sa prihlásiť do svojho účtu a následne kliknúť na správnu možnosť. Staviť si však môžete aj v termináloch Sportbox, ktoré do určitej miery pobočky DOXXbetu na Slovensku zastupujú. Ako si teda skontrolovať tiket z tohto zariadenie. si

  1. Vstúpte na stránky doxxbet.sk.
  2. V pravej dolnej časti stránok môžete vidieť okno pre overenie tiketu. Kliknite na „Overiť tiket“.
  3. Otvorí sa okno v hornej časti obrazovky, do ktorého je nutné zadať čísla z vášho tiketu.
  4. Kliknite na „Zadať“ a ihneď uvidíte, ako váš tiket dopadol.

Kontrola tiketu Doxxbet

Kontrola tiketu Doxxbet

 

Online kontrola tiketu

Overenie tiketu prostredníctvom vášho účtu sme už nakrátko rozobrali. Ide o vôbec najjednoduchší spôsob stávok a kontroly tiketu. Jednoducho sa prihláste do svojho účtu a otvorí sa vám v pravej časti červené tatíčko História tiketov. Objavia sa všetky vaše vsadené tikety a kliknutím na konkrétne tikety si otvoríte ich náhľad.

AK si chcete zobraziť konkrétne tikety alebo v určitom časovom období, máte k dispozícii samozrejme kompletné filtračné nástroje. Vďaka nim si môžete tikety vyfiltrovať podľa času, toho, či boli tikety výherné alebo nevýherné a podobne. Kontrola tiketu cez mobilnú aplikáciu.  

 

Kontrola tiketu cez mobilnú aplikáciu

Možnosť skontrolovať si tiket máte k dispozícii aj v povedenej mobilnej aplikácii Doxxbet. Skontrolovať si v nej môžete všetky tikety, ktoré si prostredníctvom svojho účtu vsadíte. Rovnako ako v prípade bežnej kontroly cez počítač je kontrola tiketu nesmierne jednoduchá.

Stačí sa do aplikácie prihlásiť a kliknúť na ikonu tiketu v pravom hornom rohu. Následne sa otvorí kompletná história všetkých vami podaných tiketov. Prípadne môžete tikety skontrolovať prostredníctvom tlačidla „História tiketov“, ktoré nájdete v bočnom menu po kliknutí na tri čiarky.

V minulosti bolo možné kontrolovať si v aplikácii aj tikety vsadené prostredníctvom Sportboxu. Bohužiaľ, možnosť skenovať tiket pomocou fotoaparátu alebo zadať číslo tiketu z terminálu v nových verziách aplikácie chýba.

 

DOXXbet ponúka extrémne rýchlu a jednoduchú kontrolu tiketu

Nevyhovuje, či ste tiket podali prostredníctvom svojho online účtu alebo v terminálu Sportbox. Online si svoj tiket skontrolujete rýchlo a jednoducho. V mobilnej aplikácii bohužiaľ možnosť kontrolovať Sportbox tikety nefunguje, nielenže však na webových stránkach je to možné aj prostredníctvom mobilného prehliadača. Výsledky tiketov si môžete nechať zaslať aj prostredníctvom notifikácií alebo SMS.

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Pobočky Betano – existují vůbec?

30.11.2023 12:00 Ne vždy bylo dostupné propracované internetové sázení, jak jsme na něj zvyklí dnes. Dříve hráli prim kamenné pobočky, kde obsluha mění kurzy na tabulích ručně a sázení probíhá přes zapisování na kousek papíru. V rámci našeho článku se podíváme na to, jak to má s pobočkami sázková kancelář Betano. Rozhodně proto pokračujte ve čtení.   Jak je to s pobočkami Betano? Betano přišlo na český trh až roku 2022 z Řecka a od té doby se mu podařilo…

NÁVODY

DOXXbet | Přední slovenská sázkovka

28.11.2023 19:00 Naše články se točí převážně okolo českých sázkových kanceláří. Víme ale, že v naší komunitě figuruje i početná skupina slovenských hráčů. Chceme proto přinést i zhodnocení sázkových kanceláří dostupných právě pro ně. Jednou z nich je právě také DOXXbet. Jestliže ji ještě neznáte, čtěte dál a dozvíte se o ní vše podstatné.   O DOXXbetu DOXXbet se řadí mezi nejdéle fungující sázkové kanceláře na Slovensku. Byl založen již roku 1994 a zezačátku…

NÁVODY

Kontrola tiketu u Betana. Jak na to?

28.11.2023 18:00 Popularita sázkové kanceláře Betano neustále roste a V současné době ji můžeme řadit mezi to lepší, co náš trh nabízí. U Betana sází tisícovky sázařů a i naše úspěšné servisy mají Betano v oblibě. Pokud se mezi ně řadíte i vy, ale nevíte, jak svůj tiket zkontrolovat, pokračujte ve čtení. Všechno vám srozumitelně vysvětlíme.   Kontrola tiketu online Ze všeho nejdříve je potřeba říct, že Betano nemá a nikdy ani nemělo žádnou pobočku. Pro sázení je…

NÁVODY

Niké | Nejstarší slovenská sázkovka

28.11.2023 18:00 V našich článcích se pravidelně zaměřujeme na sázkové kanceláře z České republiky. Na náš web však pravidelně zavítá také mnoho našich východních sousedů, a právě pro ně jsme si připravili tento příspěvek o nejstarší sázkové kanceláři na Slovensku - Niké. Jestli se o ní chcete dozvědět více, pokračujte ve čtení.   O Niké Sázková kancelář Niké byla založena již v lednu roku 1991 a na Slovensku se tak stala vůbec první svého druhu. Minimálně sítí…

PŘEKLADY ODBORNÝCH ČLÁNKŮ

EXKLUZIVNĚ: Sázky na střelce gólů ve fotbale

27.11.2023 12:00 Přinášíme vám exkluzivní překlad odborného článku od Luka Pettyho. Luke vystudoval ekonomii na The University of Exeter a následně se vydal na dráhu, která spojuje dva jeho největší zájmy – psaní a sportovní sázení. Přestože se velmi zajímá o fotbal, je otevřený prozkoumání jakéhokoli sportu, ve kterém by se mohla objevit hodnota. Zvláště rád analyzuje trhy z různých úhlů pohledu a snaží se najít výhodu nad bookmakery.    Co jsou sázky na…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.