Kam chodí placené tipy a jak si propojit Telegram? NÁVODY

Kam chodí placené tipy a jak si propojit Telegram?

08.09.2022 09:00

Jakmile si vyberete správný sázkový servis, vaše dobrodružství na cestě k ziskovému sázení teprve začíná. Následně musíte zajistit, abyste podávali co nejvíce tipů sázkového servisu a to co nejdříve po jejich uveřejnění. Proto vás nejspíše zajímá, kam chodí placené tipy a jak si nastavit Telegram kanál, skrze nějž je doručování tipů vůbec nejrychlejší. Tady máte odpověď.

 

Tipy v prostředí SportBreak

Všechny tipy, které máte předplacené, se vám jako první ukážou v prostředí sázkové verifikace SportBreak. Stačí se přihlásit k vašemu účtu u sázkové verifikace a v pravém menu kliknout na možnost „Moje tipy“. 

V záložce „Moje tipy“ najdete všechny aktivní tipy vámi zaplacených sázkových servisů, tedy tipy na zápasy, které se ještě nezačaly hrát. Mezi tipy můžete listovat, k dispozici je možnost filtrovat podle sázkového servisu, sportu, kurzu, vkladu a sázkové kanceláře.

 

Tipy v e-mailu

Společně s uveřejněným tipem sázková verifikace SportBreak rozesílá všechny tipy na sázení také do e-mailu, který jste vyplnili při registraci. Doručování je poměrně rychlé a tipy obvykle ani nepadají do spamu, což má velkou výhodu – pakliže máte v mobilu nastavené notifikace o novém e-mailu, dostanete informaci o přidaném tipu, aniž byste museli sedět u počítače, nebo neustále koukat do mobilu.

Jak si zapnout zasílání tipů od SportBreak skrze e-mail?

Tipy od SportBreak by vám do e-mailové schránky měly chodit automaticky. Pokud vám ovšem nechodí, doporučujeme vám přezkoumat, zdali tuto možnost máte zapnutou (a případně zasílání e-mailů zapnout). V takovém případě postupujte podle tohoto návodu: 

 1. Přihlaste se na svůj účet na SportBreak. 
 2. Klikněte na možnost „Můj účet“ v pravém horním rohu.
 3. Klikněte na žluté tlačítko „Zasílat emaily o tipech“ v prostředním menu.
 4. Nyní jste přihlášeni k odběru tipů skrze e-mail, gratulujeme!

 

Tipy v Telegramu

Ohlášení tipů prostřednictvím komunikační aplikace Telegram je vůbec nejrychlejším způsobem zasílání tipů na trhu. Díky této možnosti ušetříte cenné vteřiny, které vám mohou dopomoci k tomu, že stihnete vsadit za stále přijatelnou cenu (kurz) a to i u sázkových servisů s rychlými dropy. Z mé vlastní zkušenosti vyplývá, že notifikace z Telegramu se ukáže přibližně o dvě až tři vteřiny dříve, nežli notifikace z e-mailu. 

Telegram kanál zcela logicky není součástí základního nastavení sportovní verifikace SportBreak. Telegram kanál SportBreak si musíte nastavit ručně a to za pomoci tohoto návodu.

 1. Stáhněte si aplikaci Telegram do svého počítače nebo mobilu (nebo do obojího, pokud používáte), nainstalujte ji a zaregistrujte se.
 2. Přihlaste se na svůj účet na SportBreak svými přihlašovacími údaji.
 3. Na úvodní stránce klikněte na možnost „Telegram“ v levém menu (skoro na konci nabídky).
 4. Po přesměrování do aplikace Telegramu na počítači a vyplňte své telefonní číslo. Vše potvrďte kliknutím na tlačítko „Next“.
 5. Potvrďte své přihlášení k odběru tipů ve zprávě, které vám přijde do mobilu, a to kliknutím na tlačítko „Confirm“. 
 6. Jakmile se vám zobrazí zpráva „Accepted“, která vás upozorňuje na přijetí vašeho požadavku, se můžete vrátit zpět do internetového prohlížeče (na počítač). Zde je třeba znovu potvrdit váš požadavek a to opět kliknutím na tlačítko „Accepted“. 
 7. Gratulujeme. Právě jste si aktivovali Telegram kanál, díky čemuž u svých tipů budete v nejkratším možném čase.

 

 

Jak zrušit zasílání e-mailů?

Pakliže nechcete přijímat tipy ze sázkové verifikace SportBreak na svém e-mailu, postupujte podle tohoto návodu:

 1. Otevřete si stránky SportBreak a přihlaste se na svůj účet.
 2. Klikněte na možnost „Můj účet“ v pravém horním rohu. 
 3. Klikněte na tlačítko „Zrušit zasílání emailů o tipech (toto tlačítko zežloutne a změní se v možnost „Zasílat emaily o tipech“.
 4. Nyní jste se odhlásili z odběru tipů od SportBreak.

 

Jak zrušit zasílání tipů do Telegramu?

Pokud aplikaci Telegram používáte pouze k doručování tipů od sázkové verifikace SportBreak, můžete ji smazat jak ze svého mobilu, tak i z počítače. Pokud aplikaci Telegram chcete i nadále používat, potom postupujte podle návodu níže:

 1. Otevřete si Telegram ve svém počítači a v levém menu klikněte pravým tlačítkem myši na „SportBreakBot“. 
 2. V rozbalovacím menu najeďte na možnost „Mute notifications“ pro ztlumení notifikací a vyberte si z možností ztlumit notifikace (Disable sound), ztlumení na vybranou dobu (Mute for) a nebo ztlumení notifikací navždy (Mute forever), případně zvolte možnost „Stop and block bot“, díky níž do odvolání nebudete přijímat žádné zprávy od SportBreaku.

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

Lucie Jiříková

Sportovní sázkařka a investorka. Majitelka mnoha sázkových servisů na verifikaci SportBreak, kde působí pod názvem BETTING GIRL.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Jak funguje zákaznická podpora SportBreak?

27.10.2022 12:00 SportBreak je velmi jednoduchá a přehledná platforma, to ovšem neznamená, že člověk nemůže narazit na nějakou otázku či problém. Z toho důvodu na této platformě najdete zákaznickou podporu, která vám v případě nesnází ochotně pomůže. Jak zákaznickou podporu SportBreak můžete kontaktovat a jak vlastně funguje se dozvíte v tomto článku.   Co dělat v případě problému? Abyste se při používání SportBreak nikdy neztratili, abyste nemuseli řešit žádné…

TIPY A RADY

Jaké jsou typy sázek? Pokračování.

24.10.2022 12:00 V předešlém článku jsme si představili ty nejzákladnější a zdaleka nejpoužívanější typy sázek v sázkových kancelářích. Nyní je na čase, abychom se vrhli na další typy sázek. Tyto sázky v sázkových kancelářích nejsou tak běžné, nicméně na serveru SportBreak se s nimi (alespoň u některých sázkových servisů) rozhodně potkáte. Jdeme na to!   Počet es Sázka na počet es se využívá v tenisu a umožňuje nám tipovat, kolik es v daném tenisovém zápasu…

NÁVODY

Jak funguje affiliate program u SportBreaku?

20.10.2022 12:00 Jste spokojení se sázkovou verifikací SportBreak a chtěli bys jí doporučit svým přátelům nebo známým? Vlastníte nějaké projekty spojené se sportem, sázením či s hazardními hrami? Potom byste mohli uvítat affiliate program SportBreaku. V tomto článku vám vysvětlím, jak tento program funguje a jak se do něj můžete zapojit.     Co je to affiliate program? Affiliate program je forma spolupráce mezi tebou a sázkovou verifikací SportBreak. Affiliate…

TIPY A RADY

Srovnání českých sázkových kanceláří podle SportBreaku

17.10.2022 12:00 Hazardní zákon v České republice zakazuje nabízet hazardní hry a sportovní sázení podnikatelským subjektům, které nemají licenci od Ministerstva financí. A protože proces pro získání licence není zase tak snadný, sázkařský rybníček u nás je poměrně malý a uzavřený. V současné chvíli na českém trhu působí celkem 7 sázkových kanceláří. V tomto článku si je představíme a uděláme jejich srovnání.   Sázková kancelář Tipsport Tipsport je zdaleka…

NÁVODY

Jak se zaregistrovat a přihlásit? Co najdete v Mém účtu?

13.10.2022 12:00 Registrace a přihlášení na server SportBreak je zcela klíčová nejen kvůli odebírání zakoupených tipů, ale také k případnému provozu vlastního sázkového servisu. Registrace a přihlášení na serveru SportBreak je velmi snadná, protože se však nejedná o úkony, s nimiž by se lidé běžně setkávali, rozhodli jsme se vám poskytnout podrobný návod. Dále vám potom v tomto článku dáme informace o tom, co najdete v sekci „Můj účet“.   Jak se zaregistrovat do…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.