Jak vsadit tipy sázkového servisu co nejrychleji? Důležité jsou notifikace a rychlost. NÁVODY

Jak vsadit tipy sázkového servisu co nejrychleji? Důležité jsou notifikace a rychlost.

25.08.2022 12:00

Protože ziskové sázení není o určování vítězů, ale o hledání výhodných kurzů, a protože kurzy některých sázkových servisů rychle dropují, je při nákupu tipů, vedle výběru správného sázkového servisu, klíčová také schopnost vsadit uveřejněný tip co nejrychleji. Jak dobu pro vsazení tipu srazit na naprosté minimum vám prozradíme ve 3 následujících bodech:

Zařiďte si notifikace
Rychle vyhledávejte v sázkovce
Přednastavte si výšku sázky

Zařiďte si notifikace

Abyste nemuseli celé dny vysedávat u počítače a zběsile obnovovat stránky svého sázkového servisu v naději, že teď už tam objevíte nějaký tip, nabízí vám sázková platforma SportBreak možnost nechat si zasílat notifikaci o všech nových tipech do mobilu. Zasílání notifikací je velmi rychlé, takže dokáže srazit čas podání tipu na minimum. 

Notifikace o přidaných tipech jsou zasílány skrze chatovací službu Telegram. Jak si Telegram nastavit se dozvíte v tomto video návodu.

Rychle vyhledávejte v sázkovce

Abyste tip dokázali podat co nejrychleji, ideálně ještě předtím, než se sníží kurz, musíte ho rychle vyhledat v sázkové kanceláři. V tomto případě vám doporučuji, abyste si sázkové kanceláře nechali otevřené v záložkách vašeho prohlížeče. Následně na ně stačí pouze kliknout.

Pro urychlení vsazení tipu se dále hodí okno pro vyhledávání. To najdete prakticky v každé sázkové kanceláři, obvykle v levém či pravém horním rohu. Do okna obvykle stačí vepsat část názvu jednoho z účastněných týmů. Na to konto vám vyjede vybraný zápas, na který pak stačí už jen kliknout. Následně budete přeneseni do kurzové nabídky vybraného zápasu.

Abyste urychlili proces výběru samotné sázkové příležitosti, nebo abyste se rychle zorientovali v případě, že pro hledání zápasu zvolíte obvyklou cestu přes klikání na sport a ligu, potom můžete použít zkratku Ctrl + F. Tato zkratka vám přinese okno pro vyhledávání v aktivním okně. Zde opět stačí vepsat hledaný výraz (například „držení míče“) a počítač vám najde všechna místa na stránce, kde je toto slovní spojení uvedené. Kliknutím na šipky nahoru a dolů pak listujete mezi možnostmi v případě, že je jich více.

Přednastavte si výšku sázky

Pokud sázkový servis sází tzv. „flat stake“ systémem, tedy pokud používá vždy stejně vysoké sázky, potom je dobré si pro urychlení procesu vsazení tipu nastavit v rámci sázkovky / sázkovek jednotnou sázku. Tuto sázku budete mít po kliknutí na vybraný tip přednastavenou v místě pro tvorbu tiketu. Díky tomu se nemusíte zabývat volbou výšky sázky, ale tiket rovnou podáte.

Pro defaultní nastavení sázky se vydejte do sekce Nastavení svojí sázkové kanceláře a zde hledejte něco jako „Nastavení tiketu“ (toto najdete u Tipsportu). Pakliže v sekci Nastavení žádnou podobnou možnost nevidíte, kontaktujte zákaznickou podporu. Ta vás k této možnosti rychle nasměruje.

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

Lucie Jiříková

Sportovní sázkařka a investorka. Majitelka mnoha sázkových servisů na verifikaci SportBreak, kde působí pod názvem BETTING GIRL.

Další zajímavé články od stejného autora

NÁVODY

Jak funguje zákaznická podpora SportBreak?

27.10.2022 12:00 SportBreak je velmi jednoduchá a přehledná platforma, to ovšem neznamená, že člověk nemůže narazit na nějakou otázku či problém. Z toho důvodu na této platformě najdete zákaznickou podporu, která vám v případě nesnází ochotně pomůže. Jak zákaznickou podporu SportBreak můžete kontaktovat a jak vlastně funguje se dozvíte v tomto článku.   Co dělat v případě problému? Abyste se při používání SportBreak nikdy neztratili, abyste nemuseli řešit žádné…

TIPY A RADY

Jaké jsou typy sázek? Pokračování.

24.10.2022 12:00 V předešlém článku jsme si představili ty nejzákladnější a zdaleka nejpoužívanější typy sázek v sázkových kancelářích. Nyní je na čase, abychom se vrhli na další typy sázek. Tyto sázky v sázkových kancelářích nejsou tak běžné, nicméně na serveru SportBreak se s nimi (alespoň u některých sázkových servisů) rozhodně potkáte. Jdeme na to!   Počet es Sázka na počet es se využívá v tenisu a umožňuje nám tipovat, kolik es v daném tenisovém zápasu…

NÁVODY

Jak funguje affiliate program u SportBreaku?

20.10.2022 12:00 Jste spokojení se sázkovou verifikací SportBreak a chtěli bys jí doporučit svým přátelům nebo známým? Vlastníte nějaké projekty spojené se sportem, sázením či s hazardními hrami? Potom byste mohli uvítat affiliate program SportBreaku. V tomto článku vám vysvětlím, jak tento program funguje a jak se do něj můžete zapojit.     Co je to affiliate program? Affiliate program je forma spolupráce mezi tebou a sázkovou verifikací SportBreak. Affiliate…

TIPY A RADY

Srovnání českých sázkových kanceláří podle SportBreaku

17.10.2022 12:00 Hazardní zákon v České republice zakazuje nabízet hazardní hry a sportovní sázení podnikatelským subjektům, které nemají licenci od Ministerstva financí. A protože proces pro získání licence není zase tak snadný, sázkařský rybníček u nás je poměrně malý a uzavřený. V současné chvíli na českém trhu působí celkem 7 sázkových kanceláří. V tomto článku si je představíme a uděláme jejich srovnání.   Sázková kancelář Tipsport Tipsport je zdaleka…

NÁVODY

Jak se zaregistrovat a přihlásit? Co najdete v Mém účtu?

13.10.2022 12:00 Registrace a přihlášení na server SportBreak je zcela klíčová nejen kvůli odebírání zakoupených tipů, ale také k případnému provozu vlastního sázkového servisu. Registrace a přihlášení na serveru SportBreak je velmi snadná, protože se však nejedná o úkony, s nimiž by se lidé běžně setkávali, rozhodli jsme se vám poskytnout podrobný návod. Dále vám potom v tomto článku dáme informace o tom, co najdete v sekci „Můj účet“.   Jak se zaregistrovat do…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.