Nastavení Telegram notifikací

Telegram je celosvětově používaná aplikace pro rychlé a bezpečné zasílání zpráv. Její propojení s vaším SportBreak účtem vám umožní dostávat tipy ve formě notifikací během pár vteřin od chvíle, kdy je odebíraný servis vloží do systému. Spárování SportBreak účtu s Telegramem je jednoduché, stačí postupovat podle následujícího návodu.

  1. Stáhněte si aplikaci Telegram a vytvořte si v ní účet. K dispozici je mobilní (Android, iOS) i počítačová (Windows, macOS) verze. Pokud již Telegram účet máte, tento krok můžete přeskočit.
  2. V internetovém prohlížeči otevřete web SportBreaku. Přihlaste se a přejděte do detailu vašeho účtu, kde se nachází i tento návod.
  3. Klikněte na tlačítko „Log in with Telegram“, které najdete na této stránce.
  4. Automaticky se otevře okno, ve kterém je nutné vyplnit telefonní číslo. Poté klikněte na tlačítko „Next“.
  5. Během chvíle vám do aplikace Telegram přijde zpráva s žádostí o potvrzení akce. Otevřete ji a klikněte na tlačítko „Confirm“. V dolní části zprávy se poté objeví zelená fajfka a nápis „Accepted“.
  6. Přejděte zpět do internetového prohlížeče a kliknutím na tlačítko „Accept“ potvrďte spárování také tam.
  7. A to je vše! Váš Telegram účet je nyní propojen se SportBreakem. Všechny nové tipy vám odteď budou automaticky chodit ve formě zpráv do Telegramu.