ČT sport | Česká stálice sportovních kanálů NÁVODY

ČT sport | Česká stálice sportovních kanálů

24.01.2024 12:00

Když se řekne sportovní kanál, mnoha lidem nepochybně přijde na mysl právě ČT sport. Není se čemu divit. Funguje u nás již totiž od roku 2006 a byli jsme na něm svědky mnoha neskutečných momentů. Ačkoli se momentálně stahuje do pozadí, stále neodmyslitelně patří na naše obrazovky. V našem dnešním článku si ho představíme trochu blíže a řekneme vám, jak ho naladit.  

 

Jak naladit ČT sport?

Jelikož je ČT sport součástí televizního portfolia České televize, můžete si jej naladit na jakékoliv televizi prostřednictvím vašeho set-top-boxu. Je také běžnou součástí balíčků od poskytovatelů internetových nebo satelitních televizí. Ve své nabídce ho aktuálně mají úplně všichni. K dispozici ho máte také prostřednictvím oficiální aplikace nebo v rámci iVysílání na ČT.

 

ČT sport Plus

V roce 2022 spustila Česká televize platformu ČT sport Plus, kde je situace trochu jiná. Tento program byl spuštěn proto, aby bylo možné vysílat dvě souběžně hraná utkání a divák si tak mohl vybrat přesně to, co chce.

ČT sport Plus je možné naladit prostřednictvím červeného tlačítka na HbbTV. V tomto případě je nutné, aby televize umožňovala internetové i televizní vysílání. U chytrých televizí je pak možné ČT sport Plus naladit pomocí zeleného tlačítka. Najít ho samozřejmě můžete také v aplikaci nebo prostřednictvím webových stránek České televize.

 

Kolik stojí ČT sport?

Na rozdíl od ostatních sportovních kanálů nelze u ČT sport jednoznačně říct, jaká je jeho cena. Je totiž provozován veřejnoprávní televizí a za běžného provozu tak jediné, co musíte zaplatit, jsou koncesionářské poplatky, které v roce 2024 činí 135 Kč měsíčně na domácnost.

Trochu jinak to samozřejmě je v případě, že si ČT sport pouštíte prostřednictvím některého z poskytovatelů IPTV či satelitní televize. Zde záleží cena na konkrétním balíčku. Pro sledování ČT sport obvykle stačí pořízení pouze toho nejzákladnějšího. Cena takovýchto balíčků pak začíná někde na 149 Kč / měsíčně.

 

Co můžu na ČT sport sledovat?

Pozorným divákům určitě neuniklo, že sportovní nabídka ČT sport pořádně zchudla. To je bohužel fakt, se kterým je potřeba počítat. Kvůli vysokým nákladům tak velké množství vysílacích práv přešlo na jiné kanály.

Přesto se však můžete těšit na poměrně slušnou dávku sportů, a to především z mezinárodní úrovně. Najít na ČT sport můžete například:

  • Tenis – Turnaje v rámci České republiky
  • Fotbal – Vybraná utkání Evropské ligy či Konferenční ligy, FNL, MS, EURO
  • Hokej – Vybraná utkání Extraligy, MS, MS do 20 let, olympiáda
  • Atletika – ME, MS, olympiáda
  • Volejbal – ME, MS, olympiáda
  • Basketbal – ME, MS, olympiáda
  • Házená – ME, MS, olympiáda

ČT sport také nadále vysílá například události motosportu, golfové soutěže a další zajímavé sportovní akce. Především zde ale vždy najdete přenosy či záznamy ze sportovních událostí v rámci Česka. Často také velmi malé sportovní eventy z venkova i měst, ke kterým se televizní divák jinak běžně nedostane.

 

ČT sport je ideální pro fanouška českého sportu

I když v posledních letech zažila ČT sport odliv velkého množství top soutěží, stále má rozhodně co nabídnout. Především milovník domácích sportovních událostí si opravdu přijde na své, protože žádná jiná stanice nenabízí tolik sportu z našich luhů a hájů jako právě ČT sport. Když k tomu přičtete fakt, že jej naladíte prakticky na kterékoliv televizi a v případě balíčků od různých poskytovatelů je součástí těch nejlevnějších, dostanete opravdu výborný sportovní kanál.

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

David Řezníček

Sportovní nadšenec a vášnivý sázkař. Profesionálně se věnuje psaní článků pro weby ze sázkařského a casino prostředí.

Další zajímavé články od stejného autora

TIPY A RADY

Fortuna | Věrnostní body

15.07.2024 12:00 Mnoho českých sázkových kanceláří nabízí pro své pravidelné hráče zajímavou formu odměn prostřednictvím věrnostních bodů. Výjimkou není ani velmi oblíbená Fortuna, který tento systém na své platformě rovněž nabízí. Pojďte se společně s námi dozvědět, jak věrnostní body Fortuny fungují.   Co jsou to věrnostní body na Fortuně? Věrnostní body od Fortuny jsou způsob, prostřednictvím kterého Fortuna odměňuje sázející, jež hrají prostřednictvím její…

BONUSY

Fortuna – registrační bonus 300 Kč

11.07.2024 12:00 Sázková kancelář Fortuna je nejstarší sázkovkou na českém trhu. Působí na něm už od roku 1991 a od té doby si stačila vybudovat velmi silnou hráčskou základnu. Ta se neustále rozrůstá nejen díky široké kurzové nabídce, ale také početným bonusům. Nejzajímavější pro hráče je jistě bonus za registraci, který na Fortuně činí rovných 300 Kč. Pojďte se s námi o něm dozvědět více.   Bonus 300 Kč za registraci u Fortuny Registrační bonusy rozdávají…

BONUSY

Tipsport – registrační bonus 500 Kč do hry

08.07.2024 10:00 Jistě už víte, že Tipsport je, co se komunity týče, největší sázkovou kanceláří u nás. Její řady se navíc neustále rozšiřují a sázkařů na jeho platformě je tak stále více. Jestliže i vy přemýšlíte, že se jím stanete, můžete k tomu nyní využít velmi slušný registrační bonus ve výši 500 Kč do hry. Zjistěte s námi, jak ho můžete získat.   500 Kč za registraci od Tipsportu Stejně jako prakticky všechny sázkové kanceláře nabízí samozřejmě i Tipsport…

NÁVODY

Chance přihlášení

07.07.2024 13:00 Pro to, abyste si mohli v nějaké sázkové kanceláři vsadit, musíte mít založený účet. Právě do tohoto účtu se poté přihlásíte a prostřednictvím něj podáváte sázky na své favority. V rámci našeho článku se zaměříme na přihlášení k účtu u sázkové kanceláře Chance, která je dceřinou společností Tipsportu. Pojďme tedy na to.   Jak se k účtu u Chance přihlásit z PC? Stále hodně sázkařů využívá pro přihlašování k Chance účtu desktopovou verzi webových…

NÁVODY

Tipsport přihlášení

07.07.2024 12:00 Asi není třeba zkušeným sázkařům z naší komunity říkat, že bez přihlášení na stránky některé ze sázkových kanceláří jednoduše sázet nejde. Jestliže jste ale v tomto odvětví nováčkem, možná si říkáte, jak vlastně takové přihlášení vypadá. V našem článku se proto podíváme na postup pro přihlášení k účtu do největší sázkové kanceláře u nás – Tipsportu.   Jak se přihlásit na Tipsport z PC? Prvním způsobem přihlašování k Tipsport účtu je…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.