Velká posila do řad našich servisů – Jurčis Belčis OSOBNOSTI SPORTBREAKU

Velká posila do řad našich servisů – Jurčis Belčis

13.02.2024 10:00

Po Dexterovi, kterého se nám podařilo přivést na SportBreak v loňském roce, posílilo naše řady další velké jméno sázkařské scény – slovenský odborník na stolní tenis Jurčis Belčis. Tipér, kterého mnozí z nás znají díky jeho analýzám na Tipsportu, nově bude působit pouze u nás! My ho považujeme za jednoho z největších odborníků, jakého na československé scéně najdete. Výjimečný je nejen svou expertízou (zaměření převážně na stolní tenis), ale hlavně svými čísly. Dámy a pánové, přichází Jurčis Belčis.

 

Jeden z nejlepších na Tipsportu

Jurčis, vlastním jménem Juraj Bella, patřil mezi nejlepší analyzátory na Tipsportu, kde vystupoval pod nickem JurcisBelcis. Svého času byl dokonce třetí v celkovém žebříčku analyzátorů podle zisku. Jenže nedávno dostal od Tipsportu nepochopitelný BAN a jeho účet byl ze statistik smazán. To Jurčis vyřešil nejlépe, jak mohl a přidal se k nám! Nyní tedy najdete jeho tipy exkluzivně pouze na SportBreaku.

Za několikaleté období, kdy zveřejňoval na Tipsportu své analýzy, se jeho celkový zisk vyšplhal na 1 328 jednotek a YIELD přes 21 %. Svými výkony si vybojoval pevné místo mezi těmi nejlepšími. Jeho analýzy odebíraly tisíce uživatelů, a to sázel vyloženě okrajový sport! Byť už jeho profil mezi analyzátory nenajdete, máme k dispozici video, ve kterém Dominik ukazuje Jurčisovy reálné statistiky.

 

  VIDEO SPUSTÍTE KLIKNUTÍM  

 

Juraj při svých analýzách vychází především z vlastních zkušeností, které nasbíral během kariéry. Stolní tenis začal hrát zhruba v 10 letech a po ukončení hráčské kariéry se začal věnovat trénování dětí, což ho živí dodnes. Sám hrával s některými hráči ze série TTSTAR SERIES (největší série profesionálních turnajů ve stolním tenise v Evropě, které se účastní reprezentanti z ČR, Evropy i celého světa), takže je odborníkem na slovo vzatým. Jak sám prozradil v podcastu Svět zdravých a úspěšných hráčů, tak drtivou většinu těchto hráčů viděl někdy hrát naživo a o jejich hře tak má dobrý přehled.

 

Co očekávat od Jurčisova působení na SportBreaku?

O jeho potenciálu hodně napověděl už leden (jeho lednovou statistiku z veřejných analýz na Tipsportu jsme převedli k jeho profilu u nás). Z 81 podaných sázek s průměrným vkladem 2 545 Kč vygeneroval zisk 68 365 Kč a více než 33% YIELD. Výbornou zprávou pro všechny naše klienty je Jurčisovo rozhodnutí, že tipy zveřejněné u nás, sám nebude u Tipsportu sázet. Díky tomu by nemělo docházet k tak rapidnímu poklesu kurzů a všichni odběratelé budou mít stejnou šanci stihnout open kurz. K vybraným tipům navíc bude přidávat i analýzy s min. hranicí, ve které se tip vyplatí hrát. Většinu tipů bude podávat s důvěrou 8/10.

A kolik vás členství u servisu Jurčis Belčis bude stát? Aktuální ceník nevybočuje ze standardu našich TOP servisů, tzn. že 7denní členství pořídíte za 1 500 Kč, 30denní členství za 3 000 Kč a nejvýhodněji vás samozřejmě vyjde 90denní členství, které stojí 7 500 Kč. Při pohledu do jeho statistik, tak jde o zlomek toho, co můžete díky odběru získat.

 

  ODKAZ NA SERVIS JURČIS BELČIS  

 

Sdílet tento článek ve službě

avatar

O autorovi

Lubomír Přibyl

Kurzové sázení není pro Luboše pouze koníček, ale životní styl. Sportovním analýzám a statistikám se věnuje přes deset let. V současnosti pracuje jako sportovní redaktor.

Další zajímavé články od stejného autora

OSOBNOSTI SPORTBREAKU

TOP 10 servisů v lednu 2024

08.02.2024 19:30 Kterým servisům se v uplynulém měsíci nejvíce dařilo? Dozvíte se z našeho přehledu. Žebříček nejúspěšnějších servisů jsme seřadili podle celkového zisku.    Máme za sebou první měsíc roku 2024, tak je na čase zrekapitulovat si, jak naše servisy do nového roku vykročily. A ohlédnutí to bude více než pozitivní. Leden totiž nejlepší desítka zakončila s profitem 804 160 Kč! To je oproti prosinci nárůst o téměř 320 tisíc. Další pozitivní zprávou je…

NÁVODY

Surebet kalkulačka

28.01.2024 15:30 Pokud máte ve svém sázkařském arzenálu surebetting (arbitrážní sázení), neobejdete se bez kalkulačky. Díky revolučnímu nástroji SportBeet máte ty nejlepší surebety k dispozici každý den. Pojďme si v tomto článku ukázat, jak surebet kalkulačku používat a jak s její pomocí vytěžit maximum.   Jakou surebet kalkulačku používat? Webových stránek s potřebnými kalkulačkami najdete spoustu, a to i v českém jazyce. Jednoduchou kalkulačku si lze…

NÁVODY

TV Tipsport

28.01.2024 12:00 Jste sportovní fanatik a nenecháte si ujít žádné důležité utkání? Milujete sledování sportovních událostí jakéhokoli druhu? A znáte TV Tipsport? Díky jednomu účtu máte přístup ke stovkám živých přenosů denně. A to vše v podstatě zadarmo. Jak na to?   Ke sledování potřebujete trvalé konto Jediné, co je ke sledování live streamů na TV Tipsport potřeba, je sázkařský účet. Po založení konta vám budou přenosy zpřístupněné po dobu prvních 7 dnů. Během…

NÁVODY

Tipsport Pyramida

24.01.2024 12:00 Jednou z populárních soutěží, které se můžete účastnit v sázkových kancelářích Tipsport a Chance, je Pyramida. Hrát ji můžete online i na pobočkách. Podmínkou zařazení tiketu do soutěže je minimální sázka 50 Kč. Na sázkaře, který vystoupá až na vrchol, čeká pohádkových 15 milionů Kč! V celé historii soutěže se to zatím podařilo jedinému šťastlivci.   O Pyramidě Každá Pyramida je složená z 10 kol, jejichž podmínkou je trefit požadovaný kurz,…

NÁVODY

Tipsport Tipcup

24.01.2024 12:00 Pravděpodobně nejoblíbenější pravidelnou soutěží v sázkových kancelářích Tipsport a Chance jsou Tipcupy. Na rozdíl ale např. od Tipligy, kterou můžete hrát na také v kamenných pobočkách, je Tipcupy možné hrát pouze online nebo v aplikaci. Pokud jsme soutěžní strukturu Tipligy přirovnali k fotbalu, Tipcup si troufneme přirovnat k tenisovému turnaji. Pojďme si podobu populární soutěže zkonkretizovat.   O Tipcupech Tipcupy (zkráceně TC) jsou…

SportBreak - nejlepší profesionální sázkaři na jednom místě

Spojte se s jedničkami v oblasti sázkového poradenství! Na SportBreaku najdete komunitu těch nejlepších sázkařů z Česka i Slovenska. Nechte si poradit od skutečných profesionálů a začněte kurzovým sázením vydělávat. Stačí si vybrat z široké nabídky verifikovaných servisů a můžete začít.