Registrace sázkového servisu

Začněte se SportBreakem spolupracovat ještě dnes. Registrace servisu je rychlá a snadná. Po dokončení můžete rovnou přidávat tipy. Tak vzhůru na to. Jaký bude váš první tip?

Nesmí obsahovat reálná jména týmů, webové adresy či další slova spojená s autorskými právy. Nesmí být vulgární nebo jakýmkoliv způsobem urážlivý.

www.sportbreak.cz/cs/servis/

Nesmí obsahovat reálná jména týmů, webové adresy či další slova spojená s autorskými právy. Nesmí být vulgární nebo jakýmkoliv způsobem urážlivý.

Vyberte prosím zemi, ze které pocházíte. Veřejnosti se bude u vašeho servisu ukazovat vlajka státu ve statistikách a detailu servisu.

Zvolte si cenu svého servisu na délku 30 dní. Jde o finální cenu včetně DPH. Provize se počítá z částky bez DPH. Varianty 7 a 90 dní se vypočítají automaticky vzhledem k ceně 30denní varianty. Průměrná cena servisů na 30 dní je 1500 Kč..

Vyberte prosím 3 sporty, kterým se váš servis bude věnovat. Tyto sporty se následně budou zobrazovat potenciálním klientům.

Vyplňte prosím e-mail, kterým se budete přihlašovat do admina.

Vyplňte prosím heslo, kterým se budete přihlašovat do admina.

Nahrajte prosím dokumenty o vaší osobě, potvrzující vlastnictví. Všechny nahrané dokumenty po kontrole mažeme. 

Jde o popis, který bude jako první vidět v detailu vašeho servisu. Nesmí obsahovat reálná jména týmů, webové adresy či další slova spojená s autorskými právy. Nesmí být vulgární nebo jakýmkoliv způsobem urážlivý. Zároveň v něm nesmí být žádný odkaz nebo vybízení klientů k tomu, aby vás kontaktovali mimo platformu SportBreak. Ideální délka je mezi 400 až 800 znaky.