Budujeme sázkařkou komunitu

Projekt Sport Break byl založen s vizí sjednotit komunitu sázkařů a dát jim volnou možnost se vyjadřovat a pomáhat si při tvorbě tipů a tiketů. Zároveň naše platforma funguje jako verifikace tipů sázkových poradenství, která důkladně vybíráme a denně jsme s nimi v kontaktu. Snažíme se mít v portfoliu nejlepší analytiky ze světa kurzového sázení.

Začněte si sázením přivydělávat a nedotujte sázkové kanceláře. Pochopte, o čem sázení je a jaké má pravidla a strategie. Začněte se učit a zlepšovat. Pokud nemáte čas, tak si jednoduše prostudujte statistiky verifikačních servisů a některý si předplaťte. Připojte se k naší komunitě a přestaňte brát sázení jako placenou zábavu a začněte vydělávat s pomocí naší platformy Sport Break!

Proč my

V čem je Sport Break unikátní?

Komunikace se sázkaři

S každým servisem na začátku absolvujeme pohovor. Zjistíme si představy a podmínky servisu. Proto máte jistotu, že na naši stránku nepustíme nikoho, kdo už ze začátku působí nedůvěryhodně.

Verifikované statistiky servisů

Na našem webu najdete přesné reálné statistiky servisů s reálnými kurzy bez smazaných jakýkoliv proherních tipů. Navíc si v přehledné administraci po přihlášení můžete prohlédnou detailní statistiky, které vám přiblíží úspěšnost daného servisu.

Systém zasílání tipů

Mezi naše velké přednosti a výhody patří systém zasílání tipů. Po zadání tipu do systému se každému klientovi ihned automaticky odešle e-mail a zpráva na Telegram zcela zdarma. Do budoucna připravujeme ještě zasílání tipů zdarma na Messenger.

otázky a odpovědi

Na co se nejčastěji ptáte

Čím se lišíme od konkurence?

Narozdíl od konkurence se věnujeme nejen verifikování tipů, ale také rozesílání tipů ke klientům a kompletnímu zastřešení služeb nutných při podnikání. Tím máme na mysli funkční platební bránu nebo automatickou on-line fakturaci. V našem systému budete mít přehled o svých klientech a nebudete muset dohledávat platby nebo řešit končící platební období - vše za vás vyřeší naše platforma Sport Break.

Co když nebude zakoupený balíček ziskový?

V případě, že za zakoupené období podle statistik daného servisu nebudete v zisku, prodloužíme vaše členství u daného servisu o další období. Sázkové servisy každý den pracují na tom, aby tato situace nenastala a vámi zakoupená služba byla dlouhodobě výdělečná. Upozorňujeme, že každý servis má svá pravidla a mohou nastat výjimky.

Jaká je úspěšnost sázkových servisů?

Úspěšnost každého balíčku si můžete prohlédnout v našich statistikách. Ty najdete na naší verifikaci a v klientském systému, do kterého se můžete zdarma zaregistrovat. Hodně sázkařů upíná svoji pozornost na procentuální úspěšnost, která ovšem ve finále nic neznamená. Nejdůležitějším údajem je yield, který u všech balíčku najdete také. Yield je procentuální výnos balíčku. Nejlepší sázková poradenství na světě dosahují dlouhodobě až 15% výnosu. Nejlepší námi verifikovaná poradenství si můžete prohlédnout ve statistikách.

Jakým způsobem se dostanu k tipům?

Všechny vámi zakoupené tipy najdete v klientském systému Sport Break. Najdete tam všechny důležité informace k tiketu (zápas, datum, tip, liga, stát, vklad, kurz a doporučená sázková kancelář). Tikety jsou v systému seřazeny podle času a data utkání. Po vložení tipu sázkovým servisem se automaticky odešle na váš registrační e-mail a Telegram, pokud jej máte správně propojen ke svému účtu.

Máte jiné otázky? Zeptejte se v
on-line chatu.