otázky a odpovědi

Na co se nejčastěji ptáte

Čím se lišíme od konkurence?

Narozdíl od konkurence se věnujeme nejen verifikování tipů, ale také rozesílání tipů ke klientům a kompletnímu zastřešení služeb nutných při podnikání. Tím máme na mysli funkční platební bránu nebo automatickou on-line fakturaci. V našem systému budete mít přehled o svých klientech a nebudete muset dohledávat platby nebo řešit končící platební období - vše za vás vyřeší naše platforma Sport Break.

Co když nebude zakoupený balíček ziskový?

V případě, že za zakoupené období podle statistik daného servisu nebudete v zisku, prodloužíme vaše členství u daného servisu o další období. Sázkové servisy každý den pracují na tom, aby tato situace nenastala a vámi zakoupená služba byla dlouhodobě výdělečná. Upozorňujeme, že každý servis má svá pravidla a mohou nastat výjimky.

Jaká je úspěšnost sázkových servisů?

Úspěšnost každého balíčku si můžete prohlédnout v našich statistikách. Ty najdete na naší verifikaci a v klientském systému, do kterého se můžete zdarma zaregistrovat. Hodně sázkařů upíná svoji pozornost na procentuální úspěšnost, která ovšem ve finále nic neznamená. Nejdůležitějším údajem je yield, který u všech balíčku najdete také. Yield je procentuální výnos balíčku. Nejlepší sázková poradenství na světě dosahují dlouhodobě až 15% výnosu. Nejlepší námi verifikovaná poradenství si můžete prohlédnout ve statistikách.

Jakým způsobem se dostanu k tipům?

Všechny vámi zakoupené tipy najdete v klientském systému Sport Break. Najdete tam všechny důležité informace k tiketu (zápas, datum, tip, liga, stát, vklad, kurz a doporučená sázková kancelář). Tikety jsou v systému seřazeny podle času a data utkání. Po vložení tipu sázkovým servisem se automaticky odešle na váš registrační e-mail a Telegram, pokud jej máte správně propojen ke svému účtu.

U jakých sázkových kanceláří mám sázet?

Zveřejněné tikety lze vsadit u českých a slovenských sázkových kanceláří. Doporučujeme si kvůli kurzům založit všechny dostupné kanceláře, které na tuzemském trhu mohou podnikat legálně. Těmito sázkovými kancelářemi jsou především Tipsport, Chance, Fortuna, SynotTip, MaxiTip nebo SazkaBet.

Kolik stojí balíčky?

Cena 30 denního balíčku se u každého servisu liší dle jeho podmínek.

Jaké jsou platební možnosti?

Členství jednotlivých servisů lze zakoupit přes platební bránu, která nabízí široké portfolio možností plateb (platba kartou, bankovní převod).

Mohu mít zakoupených více servisů?

Ano, můžete. Počet zakoupených verifikovaných servisů není nijak omezen. Každý klient může mít aktivované všechny servisy, které jsou v nabídce.

Rozumím sázení, můžu u vás pracovat?

Napište nám přes kontaktní formulář, který najdete na stránce kariéra. Určitě se s vámi rádi spojíme. Pokud nás přesvědčíte o svých kvalitách, rádi s vámi navážeme spolupráci.

Jaké jsou kurzy tipů?

Každý servis má své statistiky, ve kterých najdete průměrný kurz na tiket. Pokud máte zájem o detailní statistiky, prohlédněte si je v klientském systému.

Vystaví se mi při platbě za službu faktura?

Ano, jako každá správná firma vám vystavíme za zakoupení členství fakturu. Doklad o platbě byste měli požadovat u každého servisu, o kterém přemýšlíte. Pokud vám fakturu vystavit nechtějí, je dost možné, že se jedná o podvod.

Máte jiné otázky? Zeptejte se v
on-line chatu.