pro servisy

Proč využívat platformu Sport Break?

Provozujete poradenství v kurzovém sázení? Chcete efektivněji investovat svůj čas do důležitých aktivit při svém podnikání? Spojte se s námi, s profesionáli ve svém oboru. Pomůžeme vám s distribucí tipů, zajistíme kvalitní zákaznický servis a postaráme se o všechny právní a účetní náležitosti. Členové našeho širokého týmu jsou na trhu kurzových sázek několik let. Navíc se dokážeme perfektně postarat o vaši prezentaci směrem k sázkařům a zajistit dostatečnou a úspěšnou propagaci.

Důvěryhodnost

Sázkové servisy bez verifikace nejsou v aktuální době podvodných poradenství důvěryhodné. Verifikace vám zaručí argument potenciálním zákazníkům o potvrzených statistikách a vašich kvalitách.

Bezstarostné rozesílání

Nebudete se nadále starat o rozesílání každého jednotlivého tipu. Jednoduše tip nebo tiket nahrajete do našeho systému a ten automaticky všem platícím rozešle informaci o zápasech na tiketu. Zasílání aktuálně funguje pro e-mail a Telegram.

Evidence klientů

V našem systému nemusíte sledovat od kdy do kdy má kdo zaplacené členství. Vše kontroluje náš systém za vás. Navíc budeme mít přehled počtu členů a počet měsíčních opakovaných předplatitelů.

Detailní statistiky

Máte přehled o svých sázkách? Naše statistiky vám pomohou se zlepšovat a hledat své slabiny. Třeba zjistíte, že některý sport nebo liga vás zbytečně posílá ve statistikách dolů. Máme velmi dobré analytické centrum, které vám pomůže být lepším.

Propagace a reklama

Víme, že trh sázek je velký. Máme tým, který zastřešuje on-line marketing a dokážeme nastavit skvěle fungující reklamní nástroje, které vám přinesou nové zákazníky. To je vlastně i naším cílem, vytvořit ze Sport Breaku komunitu, kde sázkaři budou pomáhat sázkařům.

Pro registraci Vašeho sázkového poradenství využijte formulář níže.