členství

Výběr balíčků

V našem portfoliu najdete několik balíčků, mezi kterými si můžete vybrat ten pro vás nejlepší a nejvýhodnější. Naši analytici se především věnují fotbalu, lednímu hokeji, basketbalu a šipkám. Ve výběru níže najdete přehled všech balíčků včetně informací o každém z nich (cena, procentuální zhodnocení a průměrný kurz na tiket). Platbu provedete ve vaší klientské administraci.

TFQ TIPS celkový yield 15%
2 000 Kč 30 dní 66 Kč / den
3.69 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Tento balíček se řídí pravidlem "kvalita je víc než kvantita". V balíčku nenaleznete tipy každý den, ale v měsíčním měřítku počítejte spíš s 10-20 tipy. Největší část tipů je z oblastí motorismu a zimních sportů. Nicméně čas od času se najdou i jiné příležitosti. Zejména ty, které sázkové kanceláře nevypisují velmi často, což nám dává příležitost využít chyb nezkušených bookmakerů. Všechny tipy jsou pečlivě analyzovány a ve většině případů Vám poskytnu i důvody vsazení (Live tipy a tipy přidané na poslední chvíli bohužel kvůli časovému pressu nebudou nijak zdůvodňovány). Garanci kurzu také nemůžeme vždy zaručit, ale i tak si budete schopni přijít na slušný přivýdělek.

ZOME TIPY celkový yield 0%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
3.28 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Používam systém, při kterém je velmi důležitá disciplína a trpělivost. Z dlouhodobého hlediska je možné se dopracovat k doopravdy zajímavým finančním výsledkům. Tipy jsou převážně zaměřeny na fotbal.

ASIAN BETTOR celkový yield 14%
1 500 Kč 30 dní 50 Kč / den
1.92 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Budu přidávat svoje tipy na asijské fotbalové trhy, hlavně Japonsko, Katar nebo Korea. Myslím si, že moje znalosti jsou nadstandardní a rád bych se podělil o svoje dlouholeté sazkarske zkušenosti. Nejčastější sázkové kanceláře - Tipsport, Sazkabet, Pinnacle a Sbobet.

KRÁL SÁZEK celkový yield 9%
1 100 Kč 30 dní 36 Kč / den
1.82 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Športovým podujatiam a tipom na jednotlivé z nich sa venujem už pár rokov. Veľmi dobre sa vyznám vo futbale a taktiež MMA. Rád by som Vám ponúkol moje skúsenosti v podobe tipov a poznatkov ktoré Vám viem predať. Ak by si mal záujem, tak sa môžeš pridať k mojim odoberateľom aj ty.

TENNISVIBE celkový yield 5%
1 600 Kč 30 dní 53 Kč / den
4.1 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Tipovaniu sa venujem uz 5 rokov a z toho som bol 3 roky vo velkej strate. Robil som vela chyb a podaval takzvane tutovky kde vzdy jedna vsak to urcite poznate. Potom som objavil tenis a uplne si ho zamiloval sledujem tenis kazdy den viem o hracoch takmer vsetko ci po osobnej stranke alebo sportovej. Zacal som to vyuzivat proti bookmakrom a teraz je tipovanie moja praca. Neslubujem vam ze okamzite zbohatnete ale mozte sa vyvarot chybam, ktore som spravil ja na zaciatku a hlavne si mozte vybudovat pasivny prijem, z ktoreho mozte zaplatit ucty alebo ist na dovolenku.

HAVE TENNIS TIPS celkový yield 10%
1 600 Kč 30 dní 53 Kč / den
1.97 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jmenuji se Marián Kroužel a jsem milující partner a otec dvou dětí. Jsem člověk, který má také problémy a případné neúspěchy, beru jako možnost, abych se posunul dál. Jsem nadšený fanoušek mnoha sportů. Nejraději mám tenis, na kterém jsem před více než 10-ti lety začínal sázet. Je možné, že jste poznaly, již nějaké rádoby odborníky věnujícím se sázkovému poradenství, kterým jde jen a pouze o to, jak vydělat slušné peníze a na ostatní samozřejmě nehledí. Rozhodl jsem se tedy, že si založím vlastní projekt. Neříkám, že mé tipy jsou 100%. Že každý tiket co vsadíte, vyhraje. Ale za ta léta sázení a pilování strategií je jasné, že mám za sebou velmi úspěšné období, které činí již více než 6 let. Je pravděpodobné, že máte šanci na výhru, ale kolik lidí může napsat, že má úspěšnost sázení sportů více než 66%? Nikdo! Rozhodně platí rčení: "Kdo neriskuje, nic nezíská". Pro peníze musí člověk něco i obětovat. Rozhodl jsem se o toto podělit i s Vámi. Proto jsem vytvořil Facebookovou skupinu a webové stránky. Věřím, že budete spokojeni.

ZOME TIPY - BASKETBAL celkový yield 24%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.81 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Používam systém, při kterém je velmi důležitá disciplína a trpělivost. Z dlouhodobého hlediska je možné se dopracovat k doopravdy zajímavým finančním výsledkům. Tipy jsou převážně zaměřeny na basketbal.

CZECH TIPS celkový yield 37%
1 900 Kč 30 dní 63 Kč / den
1.71 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Specializuji se dlouhodobě na český fotbal – první, druhá a třetí liga. Mám o těchto ligách velký přehled. Hrál jsem fotbal v České třetí lize a díky tomu mám dobré informace od hráčů, kteří stále v těchto soutěžích hrají. Nejčastěji doporučuji sázky na Tipsport nebo Sportmarket, protože se domnívám, že tyto profesionální sportovní sázky jsou nejlepší a nedávají hráčům limity.

FORZE BETS celkový yield -9%
800 Kč 30 dní 26 Kč / den
1.79 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsme skupina tří tipérů, nejstarší z nás sází už 6 let, máme velmi široké "pole působnosti" sázíme na fotbal, hokej, e-sport, tenis a baseball, občas jdeme i do tipů v basketbalu, cyklistice nebo v motorsportu. Nesázíme přes zahraniční portály, což znamená, že v Česku je s klidem můžete vsadit.

MK - SÁZENÍ JAKO INVESTICE celkový yield 29%
2 000 Kč 30 dní 66 Kč / den
1.85 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Vítáme Vás na profilu jednoho z nejúspěšnějších servisů v oblastí kurzového sázení, který se zaměřuje na český fotbal. Máme v tomto oboru spoustu zkušeností a potřebných informací, které využíváme při výběru tipů, což dokazují i naše výsledky níže. Každý zápas pečlivě zanalyzujeme, následně vybereme kurzy, které mají hodnotu a odešleme našim klientům. Většinu tipů posíláme minimálně den předem, společně s podrobnou analýzou, proč jsme daný tip vybrali a v čem vidíme hodnotu. Sázení bereme jako dlouhodobou investici s velmi zajímavou možností zhodnocení vkladu. Všechny naše tipy lze bez problému vsadit jak na Tipsportu, tak i v dalších českých a slovenských sázkových kancelářích. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Ať se daří! UPOZORNĚNÍ! Přeposílání tipů je přísně zakázáno. V případě porušení hrozí pokuta až do výše 500 000 Kč, viz. obchodní podmínky.

SP BETCLUB celkový yield 6%
2 500 Kč 30 dní 83 Kč / den
1.79 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsme sázkové poradenství, které se může pyšnit historií od února 2015, což nás řadí na první místo v této disciplíně. Tato dlouhá doba dává jasné odpovědi, o tom že jsme poctivý a velmi kvalitní servis. Ve výsledku a hranicí mezi úspěchem či neúspěchem stejně rozhoduje bookmaker x servis. Dovolíme si tvrdit, že našimi zkušenostmi, schopnostmi, zdroji informací a přehledem v oblasti sportu a kurzového sázení můžeme společně pomýšlet na vítezství v tomto boji. Přestaň prohrávat a přidej se k nám. My jsme připraveni a ty?

STRONGPICKS celkový yield -21%
1 800 Kč 30 dní 60 Kč / den
2.61 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Věnuji se již několik pouze AKU sázkám (fotbal, tenis, basketbal). Většinu tiketů dávám na Tipsportu. Vyhledávám výhodné kurzy a ty potom dávám na jeden tiket.

CESTA ÚSPĚCHU celkový yield 14%
1 300 Kč 30 dní 43 Kč / den
1.84 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsme zkušená parta sázkařů, která se již několik let pohybuje ve světě sportu a obzvlášť v kurzovém sázení. Měli jsme možnost vyzkoušet si i druhou stranu barikády a to jsou zkušenosti k nezaplacení. Naší velkou výhodou je znalost českého a slovenského fotbalového prostředí, které jsme si mohli na vlastní kůži vyzkoušet. Z toho plyne, že u nás najdete zaměření pouze na tuto oblast. Kurzy vybíráme pouze z těchto sázkových kanceláří: Tipsport, Sazkabet a Fortuna. Doporučujeme mít založené všechny tři.

BOSS BETTING celkový yield 0%
3 000 Kč 30 dní 100 Kč / den
0 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsme komunita Boss Betting. Naší specializací je tipování fotbalových zápasů. Tipy před odesláním pečlivě vybíráme a analyzujeme. Naším cílem je zde vybudovat nejlepší sportovní poradenství na CZ/SK trhu a pomoct tak stovkám lidí v tomto odvětví si vydělat zajímavé peníze v dlouhodobém horizontu. Princip sázení s námi je velmi jednoduchý. Je velmi důležité dobře pracovat s money-managementem. Doporučujeme kapitál 10.000 Kč (400€). Můžete mít samozřejmě i méně, je to vše na vás, ale výnos je pak samozřejmě menší. Je potřeba pracovat stále se stejnou konzistentní výší sázky, abyste s námi byli úspěšní a nedělat si vše po svém. Na začátku sázení si stanovíte fixní částku, za kterou budete sázet. Takové konzervativní doporučení naše je 2-5% z Vašeho kapitálu. Pokud máte například kapitál 10.000 Kč. Tak budete každou sázku sázet SOLO (zápas samostatně na tiket) a například ve výši 5% z Vašeho kapitálu. To znamená za 500 Kč každou jednotlivou sázku. Po měsíci můžete samozřejmě částku navýšit. Pokud disponujete menším kapitálem, můžete sázet za 5-8% vkladu fixně. Zde si musíte ale být vědomi, že při risku 8% podstupujete větší riziko. Naše doporučení je držet se do 5% vkladu na tiket! O kvalitě našich tipů se můžete přesvědčit na základě této verifikace a podle toho si pak sami určit, zda chcete riskovat například jen 3% na tiket a nebo třeba 7% na tiket. Vše bude na Vás. Toto je jen naše doporučení, jak úspěšně s námi tipovat dlouhodobě. Nesmíte ale na každý tiket dávat jinou částku. Pokud si na začátku měsíce řeknete, budu celý měsíc sázet za 500 Kč, tak to tak musíte opravdu udělat celý měsíc, abyste se drželi systému. V případě toho, že pak budete sázet za větší částky, například za 2.000 Kč jeden tiket, tak doporučujeme sázet u více sázkových kanceláří, ať se co nejvíce vyhnete případnému omezení či úplné blokaci Vašeho účtu. Těšíme se na Vaši dlouhodobou spokojenost.

HARDCOMA E-SPORTS celkový yield -17%
2 000 Kč 30 dní 66 Kč / den
2.18 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

E-sportu se věnuji již od roku 2015. Očekávejte především tipy na CS:GO s občasnými tipy na Dotu2 a League of Legends.

VALUE PUNTERS celkový yield 0%
1 500 Kč 30 dní 50 Kč / den
2.01 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsme dvojice sportovních nadšenců, která svou zálibu a přehled v českém sportovním prostředí již několik využívá ve svůj prospěch při kurzovém sázení. Z vlastní zkušenosti víme, že za dlouhodobým úspěchem v kurzovém sázení stojí především dobře zvládnutá matematika a statistika. Soustředíme se pouze na kurzy, které podle nás mají hodnotu i po odečtení marže sázkové kanceláře. Během více než deseti let, které jsme již sázení věnovali, jsme se zdokonalovali v hledání profitabilních kurzů a s příchodem sportbreak.cz jsme se rozhodli o své tipy podělit s ostatními sázkaři. Vzhledem k českým zákonům podáváme naše tikety pouze u tuzemských bookmakerů, takže na problém se vsazením některého z našich tipů nenarazíte. Zaměřujeme se především na české fotbalové a hokejové soutěže + několik zahraničních fotbalových soutěží včetně mezistátních utkání.

BETBROKER celkový yield 16%
1 250 Kč 30 dní 41 Kč / den
1.62 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zdravím všechny sázkaře, které zaujal můj servis. Již několik let pracuji jako finanční poradce a časté téma u nás v kanceláři je zhodnocení investic. Beru sázení jako investici, protože při nižších vstupních vkladech je mnohem lepší zhodnocení než u bankovních institucí. Verifikaci tady zakládám i kvůli svým finančním klientům, kterým chci ukázat, že ze sázení se při pečlivé přípravě dá udělat zajímavý investiční produkt. Moje sázení se opírá o informace z klubů, tiskových konferencí a novin. Proto sázím pouze domácí soutěže, o kterých si mohu najít dost informací.

CZECH INSIDE TIPS celkový yield 55%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.55 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Dovolte mi, abych se představil. Jméno asi není tak důležité, neboť můj odkaz by měla být dobrá práce, která přinese přivýdělek/výdělek právě Vám. Již nějaký ten rok se živím jako profesionální sázkař. Mé spektrum sázek je velké a já se pro Vás budu snažit vybrat jen to nejlepší. PS: Jelikož vstupuji bez historie, tak cena je aktuálně nižší.

MARTINGALE DRAW celkový yield 0%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
0 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsem český sázkař, který sází podle matematických výpočtů na remízy ve fotbale. Asi není potřeba představovat systém martingale. Hned ze začátku řeknu, že pokud máte zájem o mé služby, je potřeba dodržovat mnou doporučovanou výši sázek a při proherních sériích nebláznit. První měsíce si to tu budu spíše zkoušet, protože jsem ještě nikdy své tipy veřejně nedával.