členství

Výběr balíčků

V našem portfoliu najdete několik balíčků, mezi kterými si můžete vybrat ten pro vás nejlepší a nejvýhodnější. Naši analytici se především věnují fotbalu, lednímu hokeji, basketbalu a šipkám. Ve výběru níže najdete přehled všech balíčků včetně informací o každém z nich (cena, procentuální zhodnocení a průměrný kurz na tiket). Platbu provedete ve vaší klientské administraci.

VALUE PUNTERS celkový yield 1%
1 500 Kč 30 dní 50 Kč / den
2.18 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsme dvojice sportovních nadšenců, která svou zálibu a přehled v českém sportovním prostředí již několik využívá ve svůj prospěch při kurzovém sázení. Z vlastní zkušenosti víme, že za dlouhodobým úspěchem v kurzovém sázení stojí především dobře zvládnutá matematika a statistika. Soustředíme se pouze na kurzy, které podle nás mají hodnotu i po odečtení marže sázkové kanceláře. Během více než deseti let, které jsme již sázení věnovali, jsme se zdokonalovali v hledání profitabilních kurzů a s příchodem sportbreak.cz jsme se rozhodli o své tipy podělit s ostatními sázkaři. Vzhledem k českým zákonům podáváme naše tikety pouze u tuzemských bookmakerů, takže na problém se vsazením některého z našich tipů nenarazíte. Zaměřujeme se především na české fotbalové a hokejové soutěže + několik zahraničních fotbalových soutěží včetně mezistátních utkání.

TIPCOMANDO celkový yield -44%
1 500 Kč 30 dní 50 Kč / den
1.6 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Nabízíme kvalitní tipy pouze na fotbal a stabilní růst vašeho kapitálu. Jsme nové poradenství na trhu se zdroji ze zahraničí a zakládáme si na serióznosti, proto si vedeme dvě verifikace. Jsme vám kdykoliv k dispozici s jakýmkoliv dotazem a rádi vám pomůžeme s vašim bankrollem i money managementem. Vše vám sestavíme na míru a poradíme i jak rozložit peníze na dané sázky. Zakládáme si hlavně na důvěře a na vaší spokojenosti.

MŠ-TIPS celkový yield -10%
1 300 Kč 30 dní 43 Kč / den
2.16 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Špecializujeme sa na Hokej,Tenis, Futbal. Naše tipy nájdeš na Tipsporte.

SKOBYBET celkový yield -16%
1 100 Kč 30 dní 36 Kč / den
2.17 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zdravím všechny, jmenuji se Robert a díky nadšeným sázkařům v rodině se kolem sázení pohybuji již od útlého věku. Hraji hokej a fotbal, což se promítlo i do sportu, na které se svými analýzami a tipy zaměřuji. Často ode mě uvidíte tipy na NHL a německý fotbal. Těším se na naši spolupráci.

SÁZEJ VYHRAJ celkový yield -30%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.62 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Nabízím AKU tikety (2-3 zápasy na tiketu) a SOLO tikety. Kurzy se pohybují od 2.00-4.00. Občas se hrajou i vyšší kurzy do kurzu 10.

JUST FOOTBALL celkový yield -7%
900 Kč 30 dní 30 Kč / den
1.91 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zdravíme všechny sázkaře, co mají rádi fotbal a rádi si na něho vsadí, stejně jako my. Nejsme žádní kouzelníci, proto nikomu nemůžeme zaručit jistý zisk, každopádně fotbal u nás běží prakticky pořád, takže jsme se rozhodli, že se s Vámi o naše tipy podělíme. Všem přejeme hodně štěstí!

PÍSKEJ TO! celkový yield 0%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.9 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jak již název napovídá, dlouhodobě se zaměřujeme na vypsané hranice faulů u sázkových kanceláří a snažíme se toho využít ve svůj prospěch. Pokud máš zájem o naše služby, zakup si členství a pojď vsázet s námi!

MONICA TIPS celkový yield -2%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.85 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Venujem sa tipovaniu viac ako 15 rokov, asi 8 rokov sa tejto aktivite venujem podrobne, robím si štatistiky a na základe nich a informácií z odborných článkov skladám najvhodnejšie tipy. Gro mojich tipov tvorí futbal,ale keď sa dostanem k dobrému tipu z tenisu, či hokeja, neváham ho pridať. Ak chceš zbohatnúť veľmi rýchlo, si na nesprávnej adrese,pri stávkovaní je potrebná trpezlivosť a striktné dodržiavanie money managementu. Tipujem sólo zápasy alebo AKU, kde dávam max.2 zápasy na tiket. Ak sa ku mne pridáš, verím, že budeme z dlhodobého hľadiska v peknom pluse a postupne si vytvoríš slušný vedľajší príjem.

AMBIENTTE celkový yield -7%
800 Kč 30 dní 26 Kč / den
1.91 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Nabízím výherní tipy výhradně pro české sázkové kanceláře Tipsport a Chance, které nelimitují ziskové sázkaře tak radikálně, jako ostatní české sázkovky. Měsíčně přidávám cca 30-60 tipů. Přesný počet tipů záleží na tom, kolik zajímavých investičních příležitostí se nám vzhledem k vypsaným kurzům naskytne. Pokud nenajdu tip s value vyšší než 10%, neposílám nic! Zaměřuji se na investiční sázení, tzn. že mi nezáleží na tom, na jaký sport sázím, ale s jakou výhodou (nicméně nejvíce mých tipů směřuje na fotbal, hokej a basketbal, výjimečně volejbal, házená atd.)

TF WINNING TIPS celkový yield -10%
2 000 Kč 30 dní 66 Kč / den
2.78 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Čau kamarádi. Sázení se věnuji nyní devět let a jsem dlouhodobě v zisku. Zaměřuji se hlavně na fotbal, poté na hokej, mma, tenis, ping pong a okrajově i jiné sporty. Vždy je pro mě prioritní kurz. Než vám pošlu tip, tak tomu předchází složitá pečlivá příprava. Kurzy vybírám ze sázkových kanceláři: Chance (Tipsport), Sazkabet, Fortuna, Synottip. Založte si všechny zmíněné. Pojďte to se mnou zkusit a věřte, že vás nezklamu.

COUNTER-STRIKE TIPS celkový yield -14%
1 500 Kč 30 dní 50 Kč / den
1.87 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Vítám Vás u prvního servisu v Česku a Slovensku specializovaného čistě na Counter-Strike: Global Offensive. Ve světě této počítačové hry se pohybuji přes pět let a stále sleduji nové a nové skupiny sázkařů z celého světa a společně s mými zkušenostmi dokážu vybírat ty nejkvalitnější tipy. Více za sebe nechám mluvit moje výsledky. Vybírám vždy nejlepší kurzy od kanceláří Tipsport, Fortuna a Sazkabet. Vklad na moje tipy začíná na 500 Kč. Vaše minimum doporučuji nastavit jako 1% Vašeho limitu.

MB 1898 - SK celkový yield 7%
1 250 Kč 30 dní 41 Kč / den
2.02 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Čaute, som Martin. Nie som profesionál ale tipy, ktoré ponúkam sa snažím vyberať vždy kvalitne a hlavne zodpovedne. Nájdete u mňa tipy na futbal a na hokej. Najradšej využívam stávku na hendikep -1.0 prípadne stávku na zápas kombinovanú s počtom gólov. To čo ponúkam tu, aj sám tipujem prostredníctvom Tipsport SK, denne u mňa môžte očakávať 1-4 tipy. Teším sa na spoluprácu.

RARE TIPS celkový yield -5%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.12 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Dobrý deň vitajte na stránke nášho servisu Rare Tips. Zameriavame sa hlavne na 2 športy a to basketbal a tenis, okrajovo volejbal. Každý šport ma dvoch odbornikóv, takže každý tip je pečlivo zanalyzovaný pred poslaním. Tipy sa posielaju vždy večer pred dňom hrania zápasu. Prečo si vybrať Rare Tips? : 1- Kvalita 2- Poctivosť 3-Cena. Aj napriek maximalnej snahe žiaden tip nie je 100% takže odporúčame si bank rozložiť na cele obdobie tipovania.

HAVE TENNIS TIPS celkový yield 3%
1 600 Kč 30 dní 53 Kč / den
2.13 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jmenuji se Marián Kroužel a jsem milující partner a otec dvou dětí. Jsem člověk, který má také problémy a případné neúspěchy, beru jako možnost, abych se posunul dál. Jsem nadšený fanoušek mnoha sportů. Nejraději mám tenis, na kterém jsem před více než 10-ti lety začínal sázet. Je možné, že jste poznaly, již nějaké rádoby odborníky věnujícím se sázkovému poradenství, kterým jde jen a pouze o to, jak vydělat slušné peníze a na ostatní samozřejmě nehledí. Rozhodl jsem se tedy, že si založím vlastní projekt. Neříkám, že mé tipy jsou 100%. Že každý tiket co vsadíte, vyhraje. Ale za ta léta sázení a pilování strategií je jasné, že mám za sebou velmi úspěšné období, které činí již více než 6 let. Je pravděpodobné, že máte šanci na výhru, ale kolik lidí může napsat, že má úspěšnost sázení sportů více než 66%? Nikdo! Rozhodně platí rčení: "Kdo neriskuje, nic nezíská". Pro peníze musí člověk něco i obětovat. Rozhodl jsem se o toto podělit i s Vámi. Proto jsem vytvořil Facebookovou skupinu a webové stránky. Věřím, že budete spokojeni.

EUROPEAN MASTER celkový yield 4%
1 500 Kč 30 dní 50 Kč / den
2.08 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Mou předností jsou asijské handicapy, které jsou v Česku v posledním roce na velkém vzestupu. Doporučuji pro ty co neznají, tak ať to nastudují. Například označení 1 na Tipsportu bude u mě touto formou: Název týmu -0.5. Snažím se vyhledat hodnotu v kurzu a tu následně zpěněžnit. Tato metoda je jediná úspěšná a nikdy jsem se nesetkal s ničím jiným, co by dlouhodobě fungovalo. Za vším se skrývá těžká dřina, moře času a hodně nervů. Jsem přesvědčen, že si nyní mohu dovolit Vám své tipy nabídnout a to naprosto s čistým svědomím. Můj yield za poslední 3 roky je 13 % a to se nebráním většímu počtu tipů.

DRUHÁ GENERACE celkový yield -1%
1 200 Kč 30 dní 40 Kč / den
1.71 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsme poradenství, zaměřující se převážně na Evropský fotbal. Pracujeme 10-12 hodin denně, abychom zajistili, že naše tipy budou nejlepší. Věříme, že pokud chcete úspěch, musíte pro něj pracovat. Budeme se moc těšit na případné spolupráce.

MK - SÁZENÍ JAKO INVESTICE celkový yield 5%
1 500 Kč 30 dní 50 Kč / den
1.84 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Vítáme Vás na profilu jednoho z nejúspěšnějších servisů v oblastí kurzového sázení, který se zaměřuje na český fotbal. Máme v tomto oboru spoustu zkušeností a potřebných informací, které využíváme při výběru tipů, což dokazují i naše výsledky níže. Každý zápas pečlivě zanalyzujeme, následně vybereme kurzy, které mají hodnotu a odešleme našim klientům. Většinu tipů posíláme minimálně den předem, společně s podrobnou analýzou, proč jsme daný tip vybrali a v čem vidíme hodnotu. Sázení bereme jako dlouhodobou investici s velmi zajímavou možností zhodnocení vkladu. Všechny naše tipy lze bez problému vsadit jak na Tipsportu, tak i v dalších českých a slovenských sázkových kancelářích. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Ať se daří!

BÁBATUTOVKA celkový yield -1%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.35 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsem velký fanoušek fotbalu. Víkendy trávím na hřišti a každou volnou chvíli dumám, na co bych vsadil. Sleduji sestavy, dlouhodobé výkony i aktuální formu a situaci v klubech. Sázení mě baví a částečně živí již 5 let. Vzhledem k výsledkům, bych se konečně chtěl posunou v sázení na profesionální úroveň a prodej mých tipů je skvělou příležitostí jak tuto novou dráhu mého života odstartovat. Sázím SOLO i AKU tikety ve velkem rozmezi kurzu (1.4 - 10). Verifikace tipu je skvělá příležitost jak sobe i ostatním prezentovat svoje výsledky ve světě sazeni.

SP BETCLUB CZECH celkový yield -2%
2 500 Kč 30 dní 83 Kč / den
1.8 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsme sázkové poradenství, které se může pyšnit historií od února 2015, což nás řadí na první místo v této disciplíně. Tato dlouhá doba dává jasné odpovědi, o tom že jsme poctivý a velmi kvalitní servis. Ve výsledku a hranicí mezi úspěchem či neúspěchem stejně rozhoduje bookmaker x servis. Dovolíme si tvrdit, že našimi zkušenostmi, schopnostmi, zdroji informací a přehledem v oblasti sportu a kurzového sázení můžeme společně pomýšlet na vítezství v tomto boji. Přestaň prohrávat a přidej se k nám. My jsme připraveni a ty?

ZLATÁ GENERACE celkový yield 0%
1 200 Kč 30 dní 40 Kč / den
1.73 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Sázím již několik let a tvrdě pracuji na tom, aby moje tipy byly nejlepší. Věnuju se převážně hlavním Evropským ligám. Pokud se ti v sázení nedaří, nebo jen hledáš inspiraci, věřím že u mě budeš spokojený. Těším se na případné spolupráce!

TFQ TIPS celkový yield -6%
2 000 Kč 30 dní 66 Kč / den
3.76 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Tento balíček se řídí pravidlem "kvalita je víc než kvantita". V balíčku nenaleznete tipy každý den, ale v měsíčním měřítku počítejte spíš s 10-20 tipy. Největší část tipů je z oblastí motorismu a zimních sportů. Nicméně čas od času se najdou i jiné příležitosti. Zejména ty, které sázkové kanceláře nevypisují velmi často, což nám dává příležitost využít chyb nezkušených bookmakerů. Všechny tipy jsou pečlivě analyzovány a ve většině případů Vám poskytnu i důvody vsazení (Live tipy a tipy přidané na poslední chvíli bohužel kvůli časovému pressu nebudou nijak zdůvodňovány). Garanci kurzu také nemůžeme vždy zaručit, ale i tak si budete schopni přijít na slušný přivýdělek.

FORZE BETS celkový yield -6%
800 Kč 30 dní 26 Kč / den
1.74 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsme skupina tří tipérů, nejstarší z nás sází už 6 let, máme velmi široké "pole působnosti" sázíme na fotbal, hokej, e-sport, tenis a baseball, občas jdeme i do tipů v basketbalu, cyklistice nebo v motorsportu. Nesázíme přes zahraniční portály, což znamená, že v Česku je s klidem můžete vsadit.

TENNISVIBE EXCLUSIVE celkový yield -10%
1 600 Kč 30 dní 53 Kč / den
3.44 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Tipovaniu sa venujem uz 5 rokov a z toho som bol 3 roky vo velkej strate. Robil som vela chyb a podaval takzvane tutovky kde vzdy jedna vsak to urcite poznate. Potom som objavil tenis a uplne si ho zamiloval sledujem tenis kazdy den viem o hracoch takmer vsetko ci po osobnej stranke alebo sportovej. Zacal som to vyuzivat proti bookmakrom a teraz je tipovanie moja praca. Neslubujem vam ze okamzite zbohatnete ale mozte sa vyvarot chybam, ktore som spravil ja na zaciatku a hlavne si mozte vybudovat pasivny prijem, z ktoreho mozte zaplatit ucty alebo ist na dovolenku.

TENNISVIBE celkový yield -9%
1 600 Kč 30 dní 53 Kč / den
5.38 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Tipovaniu sa venujem uz 5 rokov a z toho som bol 3 roky vo velkej strate. Robil som vela chyb a podaval takzvane tutovky kde vzdy jedna vsak to urcite poznate. Potom som objavil tenis a uplne si ho zamiloval sledujem tenis kazdy den viem o hracoch takmer vsetko ci po osobnej stranke alebo sportovej. Zacal som to vyuzivat proti bookmakrom a teraz je tipovanie moja praca. Neslubujem vam ze okamzite zbohatnete ale mozte sa vyvarot chybam, ktore som spravil ja na zaciatku a hlavne si mozte vybudovat pasivny prijem, z ktoreho mozte zaplatit ucty alebo ist na dovolenku.

ASIAN BETTOR celkový yield -1%
1 500 Kč 30 dní 50 Kč / den
1.89 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Budu přidávat svoje tipy na asijské fotbalové trhy, hlavně Japonsko, Katar nebo Korea. Myslím si, že moje znalosti jsou nadstandardní a rád bych se podělil o svoje dlouholeté sazkarske zkušenosti. Nejčastější sázkové kanceláře - Tipsport, Sazkabet, Pinnacle a Sbobet.

WINTER SPORTS celkový yield 14%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.28 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Více informací doplním později. Spojte sílu s odborníkem na zimní sporty, který má letité zkušenosti a znalosti - jeho statistika a čísla mluví za vše. Neexperimentujte, nechte si poradit a buďte úspešní! Většina tipů z tohoto balíčku je na boby a skoky na lyžích - tudíž stačí být aktivní zejména od pátku do neděle.

LUCKY LUCIANO celkový yield -27%
800 Kč 30 dní 26 Kč / den
3.52 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Věnuji se převážně analýze fotbalových zápasů v italských, anglických a jihoamerických soutěžích (1. - 3. liga), u kterých mám přehled. Každý tip, který vybírám je na základě nějakých faktů/skutečností, které se snažím při každém zveřejněném tipu vysvětlit lidem, kterým ho dávám.

ZIZZU TIPS celkový yield -4%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.82 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Sázím už pěknou řádku let. Specializuji se hlavně na české fotbalové a hokejové soutěže, daří se mi také na evropském fotbale.

ZLATÉ TIPY celkový yield -13%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.8 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zaměřujeme se převážně na Evropské ligy, fotbal milujeme a hodně se nám daří. Proto jsme se rozhodli přidat na tuhle platformu, budeme se moc těšit na spolupráce!

SÁZENÍ NA ANGLICKÉ LIGY celkový yield -27%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.69 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Specializujeme se převážně na Anglické ligy, o kterých jsme si za několik let získali dobrý přehled. Budeme se moc těšit se všemi na případné spolupráce!

SÁZENÍ S MACKEM celkový yield -20%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.86 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Snažím se hledat a sázet kurzy které mají hodnotu. Sázím solo tipy ale občas dám dohromady i nějaký aku tiket. Před každým tipem se snažím získat co největší přehled o zápase (statistiky, forma, zranění) částečne si u některých soutěží vedu i své vlastní statistiky. Své tipy podávám převážně na Tipsportu nebo Chanci ale občas i na Fortuně.

WHALESBET celkový yield -1%
1 300 Kč 30 dní 43 Kč / den
1.86 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsme tým tří analytiků, kteří se rozhodli pomoci lidem se sportovním sázením. Máme více než 14 let zkušeností. Sázíme hlavně NBA. Využíváme analytiku pomocí amerického systému, kde vidíme na jaké sázky jsou naházeny největší vklady. Nepočítejte, že s námi budete mít za týden milion, ale za rok si s námi při průměrné sázce 3000 Kč můžete vydělat na krásnou dovolenou v Thajsku nejen pro Vás, ale pro celou rodinu včetně babičky. Přidej se k nám, rádi Tě přivítáme.

VAMOS VAMOS TIPS celkový yield -13%
2 500 Kč 30 dní 83 Kč / den
1.48 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Všechny Vás zdravím a tímto i doporučuji mé tipy na zápasy se kterými budete nadmíru spokojeni. Sázením se zabývám už 25 let a vybírám výhradně kurzy z těchto sázkových kanceláří Tipsport a Fortuna. Poskytuji poradenství v oblasti kurzového sázení na sportovní zápasy a jiné sportovní události po celém světě a to je Tenis, Fotbal, Házená, Lední hokej, Basketbal, Šipky, Alpské lyžování, Klasické lyžování, Skoky na lyžích, Biathlon, Florbal, Snooker, Volejbal, Americký fotbal. Největší mou výhodou je znalost v oblasti Tenisů, Ledního hokeje, Basketbalu a Zimních sportů. K některým tipům píšu i analýzy proč by měla sázka vyjít podle zjištěných informací na danou příležitost. Svou investici na každou sázku si pečlivě rozmýšlím a vybírám. Sázení beru jako dlouhodobou investici a chci všem pomoci co si mé tipy zakoupí aby hlavně vydělali a neprodělali jak u nějakých jiných pofiderních společností, které tipy nabízejí a tahají jen z lidí peníze a nepomůžou jim vydělat, píšu to z mých zkušeností kdy jsem se sázením začínal v 19 letech a poznal plno takových podvodných společností. Ale chybami se člověk učí jak se říká. Budu se těšit na spolupráci a společné vydělaných hodně peněz. Vamos vamos!!!

KAEN BET celkový yield -7%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.75 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Investujeme do sportovních zápasů více jak 11 let. Pohybujeme se ve sportovním světě, získáváme klíčové informace a aplikujeme vlastní strategii. Diverzifikujeme riziko a sázíme jen osvědčené sporty jako je převážně tenis, nebo hokej. Ke každé investici vedeme komplexní analýzu a podrobné statistiky. Reportujeme své výsledky.

PLATINUM BET celkový yield -27%
1 300 Kč 30 dní 43 Kč / den
2 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Poradenstvo pri stávkových udalostí. Kombinácia Tipov, vyhľadávanie podozrivých zápasov. Primárne tipujeme Futbal, je to hlavný šport, avšak tipujeme aj zámorské športy, pretože mám tam kontakty a Taktiež keďže mám prístup k viacerým servisom svojím klientom pridávam tipy od nich ktoré hrám aj ja a ktorým verím že budú vyherne. Neslubujem 100% úspešnosť Tipov, ale prioritou je aby sme boli v Pluse.

SÁZEJ S ROMANEM! celkový yield 6%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.9 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Ahoj sázkaři. Jmenuji se Roman a sázím aktivně již několik let. Mou specializací je fotbal a hokej. Sleduju i ostatní sporty, ale to jen opravdu pouze jako divák, protože si na to nevěřím. Osobně hraju více tipů za den, ale zde se Vám budu snažit poskytnout pouze to nejlepší z mé kuchyně.

CZECH INSIDE TIPS celkový yield 3%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.03 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jak už název napovídá, moje sázky jsou podávány na základě zákulisních informacích, které vím dříve než sázkové kanceláře a bookmakeři. Abych to přiblížil, nejedná se o podplacená utkání ale o utkání, kde vím dříve o sestavách mužstva, o zraněních nebo o nějakých abnormalitách, které mají pak vliv na konečný výsledek. Věnuji se pouze české a slovenské lize ve fotbale a hokeji. Z mých zkušeností mohu říct, že jsem stabilní a očekávám každý měsíc v plusu.

BALKI29 celkový yield -4%
1 500 Kč 30 dní 50 Kč / den
2.63 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Tipovaniu sa venujem už dlhé roky, v podstate od 18 rokov, dnes mám 35. Venujem sa hlavne hokejovým stavkam, a ako bývalý hokejista prvej a druhej Slovenskej ligy viem ako to niekedy funguje, samozrejme mám veľa známych tak niektoré informácie z kádra mám skôr ako stávkové kancelárie. Zažil som situácie keď kurz 2,90 padol na 1,47 a zápas skončil 9:3. Budem pridávať hlavne hokejové zápasy resp. Aku stávky zložené Max z troch zápasov.

TIPY MARTINZ celkový yield -10%
900 Kč 30 dní 30 Kč / den
1.77 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Budeme poskytovať tikety s kurzami 1,5 až 3, budeme sa snažiť vás dostať do čo najväčšieho zisku, Futbal a Hokej väčšinou dávame predzápasove stávky, e-sporty dosť často dávame Live, ale aj predzápasove. Každý den 2-3 Tikety, no ale záleži to samozrejme aj podľa ponuky.

JOHNNY E-SPORT PREMIUM celkový yield 4%
1 500 Kč 30 dní 50 Kč / den
1.47 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Ahoj mé jméno je Johnny. Sázkami se zabývám více jak 9 let, z toho více jak 2 roky sázkami na e-sport. Mám za sebou dlouhou cestu, kdy jsem byl hráčem CSGO. Navštívil jsem i mnoho zahraničních turnajů. Díky tomu se dokáži v tomto sportu velmi dobře orientovat a tudíž vítězit. Tohle je můj druhý účet zde. Moji historii zde na Sport Breaku si můžete lehce dohledat pod názvem - Johnny E-sport. Jak už název napovídá, na tento můj druhý premium účet budu přidávat tipy s tou největší možnou důvěrou. Budou to tipy, kterým věřím nejvíce. Očekávejte pouze kolem 10-15 tipů za měsíc - jde mě opravdu o tu největší možnou kvalitu. Budu se snažit mít co nejvyšší úspěšnost.

MOJETIPS celkový yield -12%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.93 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Sázení na hodnotu při dodržování pravděpodobnosti budoucího vývoje. Tipování na světové fotbalové ligy. Důvěra ve třech hladinách: 1% = 500 kč / 2% = 1 000 kč / 3% = 1 500 kč. Tento modelový příklad odpovídá banku 50 000 kč. Tipy jsou SÓLO / AKU2 / AKU3, které posílám ve dne a naráz. Díky zvýhodnění za AKU tikety mají klienti lepší výsledek než je udáván na verifikaci. Těším se na spolupráci.

FINNYS - CHANCE celkový yield 16%
1 200 Kč 30 dní 40 Kč / den
2.97 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Mnozí z Vás mě znají z největší sázkařské komunity Chance a Tipsport, kde zveřejňuji část analýz a sázkařských příležitostí pod jménem Finnys. Sázení je běh na delší distanci a proto vyhledávám příležitosti, ze sportovního, ale i společenského odvětví, které jsou dlouhodobě finančně ziskové. Value betting je naprostým základem k dosažení určitého cíle. Proto je důležité dbát na kurzovou hladinu přidané příležitosti, pokud se nachází pod doporučovanou kurzovou hranici, tak Vám doporučuji se dané příležitosti vyhnout a nesázet. Dlouhodobě cílím na finanční výnosnost 10 - 20 % (poměr vkladu a výběru).

VESELÉ SÁZENÍ celkový yield -19%
750 Kč 30 dní 25 Kč / den
3.51 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Ahoj, naše jméno je Veselé sázení a specializujeme se především na tenis, e-sport a fotbal, ale nepohrdneme i jinými sporty. Sázení se věnujeme již řadu let. Každý den pro vás připravíme 6-8 zápasů s kurzy +1.6, které doporučujeme sázet jednotlivě a pak jeden kombinovaný tiket s celkovým kurzem okolo 2.

NHL TIPY OD HONZY celkový yield -47%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
3.48 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zdravím. Jmenuji se Honza. Je to už asi dva a půl roku co sázím na NHL. Je samozřejmě velká spousta tipéru co sází na NHL, ale co se týče mého servisu, jedná se hlavně o počet gólů na zápas, či počet gólů určitého týmu v zápasu. Ohledně tiketů se snažím, aby byly maximálně 2-3 zápasy na tiketu v kurzu 2-4. Nebudu lhát, občas sázím i na výhru určitého týmu, když vidím value v kurzu. Sázení na NHL věnuji opravdu dost času a jasný cíl je skončit v plusu na konci každého měsíce. Nemůžu slíbit vydělávat statisíce měsíčně, ale jak vždycky říkám, vydělat i pár tisíc tím, že klikám na internetu není špatné. Velký faktor výdělku je taky začáteční bank. Ještě bych chtěl upřesnit, že jsem fanda sázení jako celku a zajímá mě mnohem více odvětví než NHL. Např. zimní sporty, esport, fotbal, ale takových tipů bude oproti NHL minimum.

USA SPORTS celkový yield -12%
1 200 Kč 30 dní 40 Kč / den
1.83 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Náš servis se výhradně specializuje na USA sporty. NBA, NHL, MLB, NFL, NCAAB ale někdy přidáme i evropský tip aby Vás to nezaskočilo. Tipy pro Vás vybíráme od nejlepších tipérů z USA. Tipů je velké množstí a proto se budeme snažit filtrovat jen to nejlepší. Jelikož se jedná o tipy z USA, tak Vás všechny prosím ať pochopíte, že tipy sem budu přidávat v rozmezí 15h až 23:59h. Jedná o sázení, takže minulé výsledky negarantují budoucí zisky. Prosím vynahraďte si peníze pouze na sázení! Hazardní hry mohou být návykové. Prosím, znáte své limity a hrajte zodpovědně.

NAJDOVERYHODNEJSIE TIPY celkový yield -24%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
3.3 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Ponukam verifikovane tipy, s 20r skusenostami z tipovania sportovych zapasov.

PROFIT TIPS celkový yield 10%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.03 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Tipy hledám hlavně u zajímavějších fotbalových příležitostí jako je počet faulů, žlutých karet nebo držení míče. V těchto oblastech nejsou sázkové kanceláře příliš přesné a umožňují slušný výdělek. Pokud se dostanu k zajímavým informacím, které mohou mít vliv na výsledek zápasu a nejsou započítané do kurzů, tak sázím i na konečný výsledek zápasu. Nemůžu slíbit rychlé zbohatnutí, ale poctivě vybrané tipy, které mají hodnotu. Mým cílem je stabilní zisk. Jdeš do toho semnou?

GERMAN TIPS celkový yield -16%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.94 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsem Čech, který žije v Německu a rád bych se s Vámi podělil o své informace. Sport naprosto miluji a co se týče sázení, tak tam úspěšně investuji do fotbalu nebo hokeje a to už několik let. Myslím, si že by Vás mé tipy a informace mohly velmi zajímat a čím se odlišují? Jak jsem, tak žiju v Německu a přeci jenom, kdo hledá informace a články v německé jazyce a pak samozřejmě, že sázím pouze na německé týmy. To je zatím asi vše. Chtěl bych, aby za mě mluvily výsledky. Budu se těšit na spolupráci.

WAR DOG PICKS celkový yield 2%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.63 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Tipy na sportove udalosti, casto tipujeme s hendikepmi.

GRAB BET celkový yield 0%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.91 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zdravím u Grab Bet. Zaoberám sa hlavne výhodnými kurzami. Najčastejšie tipujem tenis a basketbal, občas však pridám aj okrajové športy ak mám správne info. Používam hlavne 2 vklady - 2500 je základny, 5000 bude zvýšený. Teším sa prípadnu spoluprácu. S pozdravom Grab Bet.

LUCKYGOALS celkový yield -8%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.8 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Náš servis se zabývá převážně sazky na hokej či fotbal. Převážně hrajeme goly a naší obrovskou specializací je Chance Liga jelikož tam máme nejvíce známosti jelikož i v minulosti jsem hrál s kluky hokej, kteří momentálně nastupují. Samozřejmě dle názvu se u nás sází převážně na počet branek.

PREMYSLENE TIPOVANIE celkový yield -15%
800 Kč 30 dní 26 Kč / den
1.62 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Každý tip čo pridávam do verifikácie ma vždy moju 100% důveru vo výhru.

DEJVO TIP celkový yield 12%
800 Kč 30 dní 26 Kč / den
2.2 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Vitajte pri mojom servise. Už niekoľko rokov sa venujem value bettingu a náležitostiam s tým spojeným, taktiež si vediem verifikáciu na platforme Tipsportu v podobe analýz. Mojou prioritou sú predovšetkým štatistické stávky, zimné športy, či atletika. Klientom ponúkam najčerstvejšie tipy ešte pred výraznejším pádom kurzov + VIP tipy s vysokou dôverou.

BUGYTIPS celkový yield -1%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.72 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Stávkam sa intenzívne venujem už vyše 15 rokov. Za tú dobu som našiel niekoľko dobrých zdrojov informácií. V mojom servise budú dominovať hlavne stávky na futbal, 90 %, zvyšok bude hokej a tenis. Z futbalu to budú tipy na väčšie ligy, sem ta pridám tip na Slovenskú prvú alebo druhú ligu.

SNOOKERBETS celkový yield -5%
900 Kč 30 dní 30 Kč / den
1.54 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Sme dvojica mladých fanúšikov tipovania a najmä snookeru, na ktorý bude orientovaná väčšina našich tipov. Ovládame systém rôznych líg, turnajov, majstrovstiev a sme pripravení podeliť sa o tieto informácie. Snooker dlhodobo sledujeme v minulosti sme boli profitoví. Cenu týchto služieb držíme na minime, zatiaľ čo zisky stúpajú. Tipujeme na momentálne najvýhodnejšej stávkovej kancelárii, Tipsport, ale nebránime sa rozšíriť aj na iné slovenské stránky. Pred predávaním tipov sme ich rozdávali zadarmo.

CZ PICKS celkový yield 7%
1 500 Kč 30 dní 50 Kč / den
1.79 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Nakoukni s námi do světa profesionálního sázení. Jsme tým úspěšných tipérů, kteří se spojili pro tento jedinečný projekt. Máme v naší stáji tipéry ze světových verifikačních portálů jako je Blogabet, Betverfiied nebo také 2 úspěšné sázkaře z Tipsportu. Tipy budeme posílat zejména na český fotbal. Některé tipy mohou být i na slovenský nebo maďarský fotbal, kde máme také své zdroje. Všechny naše tipy si pohodlně vsadíš na Tipsportu. Sázky jsou doporučovány na základě inside informací, které se k nám dostanou dříve než k bookies - looking for value!

KALHOTKOVÁ VŠEHOCHUŤ celkový yield -10%
800 Kč 30 dní 26 Kč / den
1.79 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zdravím všechny sázkaře! Úspěšnému sázení se věnuji už 3 roky, tím mám na mysli, že už tři roky po sobě jsem v zelených číslech. Zaměřuji se na fotbal (EPL, Bundesliga, LaLiga), americký fotbal (NFL), e-sport (CS:GO) a basketbal (NBA). Samozřejmě může přijít sázka i na další sporty, třeba hokej (NHL) nebo baseball (MLB). Budu se snažit přidávat spíše méně zápasů, protože u mě vyhrává kvalita nad kvantitou. Četnost tipů záleží na konkrétním dni a měsíci, budu se snažit přidávat alespoň 30 tipů za měsíc.

ANALYZOVANÉ TIPY celkový yield -33%
1 250 Kč 30 dní 41 Kč / den
2.15 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Niekoľko rokov som odoberal tipy od zahraničných tipérov, neskôr som skúšal analyzovať vlastne tipy na základe podrobných štatistík. Tipovanie je pre mňa hlavne zábava, adrenalín a možnosť pasívneho príjmu. Teraz som sa rozhodol založiť vlastný servis pre tipérov a pomôcť každému kto nemá čas alebo prehľad v športe. Denne analyzujem futbalové a hokejové zápasy. Vklad na jednotlivé tipy sú 1/10 a 2/10.

FOOTBALL VALUE BETS celkový yield -23%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.06 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zaměřuji se na hodnotné sázky na fotbal. Všechny tipy lze vsadit na českých sázkových kancelářích. Podrobnější info doplním později.

PETBET celkový yield -2%
1 400 Kč 30 dní 46 Kč / den
1.84 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsem mladý kluk a sázení mám jako koníček. Rozhodl jsem se, že svoji vášeň budu sdílet s ostatními tipéry a chci ukázat, že se dá proti sázkovým kancelářím vyhrát a dokonce si i něco přivydělat.

IMPERIUM celkový yield -5%
1 300 Kč 30 dní 43 Kč / den
2.1 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Tipovaniu sa venujem viac ako 10 rokov a celý čas sa snažím nájsť systém ktorý dokáže zarobiť pekné peniaze. Nemôžeme čakať že bude každý tip výherný to je nemožné ale z dlhodobého hladiska sa dajú zarobiť pekné peniaze. Odporúčam vyhradiť si peniaze iba na tipovanie a rozdeliť si ich podla moneymanagmenu a dodržiavať mnou odporúčané vklady.

MK TIPS celkový yield -20%
1 400 Kč 30 dní 46 Kč / den
2.47 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Moje služba se především zabývá sázením na hokej a fotbal. Jelikož jsem několik let aktivně hokej hrál, tento sport je pro mne každodenní vášeň. Sleduji ji ho celé dny i noci ( NHL). Sázím především na kanadské body i zápasy. Protože neustále sleduji aktuální formu hráčů/týmů jsem s mou strategií dlouhodobě úspěšný. Protože se sázením věnuji úplně naplno, hokej se celý rok nehraje, a proto jako moje další vášeň je fotbal, který sleduji a vyhodnocuji stejně nadšeně jako hokej. Rád s Vámi budu sdílet rady a tipy abyste mohli i vy dosáhnout konzistentního zisku.

CZECH TIPSTER celkový yield -10%
900 Kč 30 dní 30 Kč / den
1.81 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Specializuji se na statistické sázky (střely, fauly, střelci, body atd..), sázím ale i ostatní "klasické" příležitosti. Hodně sleduji CZ a SK sportovní scénu, čas od času se dostanu k zajímavým zákulisním informacím.

ZATIPUJ SI SO MNOU celkový yield -4%
1 400 Kč 30 dní 46 Kč / den
1.95 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Ahoj, mé oblíbené sporty jsou fotbal, hokej, mma, florbal a proto zde budu přidávát tipy na dění v tomto prostředí. Každý zápas začíná za stavu 0:0, ale jelikož do budoucnosti nevidí nikdo z nás, tak nemůžu zaručit 100% úspěch. Ale kdo nehraje, nevyhraje. Budu se snažit přidávat tipy s co nejvíce pravděpodobným úspěchem, a proto budu rád, když si Zatipuješ somnou.

STRONG TIPS celkový yield -8%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.83 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Ahoj sázkaři. Jak už z názvu vyplývá vybírám pevné tipy na základě VALUE BETTINGU. Sázím už pěkně dlouhou dobu. Zkusil jsem toho opravdu mnoho a pouze správná analýza hodnoty kurzu je klíč k úspěchu. Samozřejmě nesmím zapomenout MONEY MANAGEMENT. To jsou dva základní kameny profitujícího sázkaře. Určitě většina z Vás ví co je to value betting a jak se s ním pracuje, ale pevně věřím, že mohu inspirovat i ty méně znalé. Mohu tedy uvést jednoduchý příklad. Pokud mi z mého vlastního výpočtu vyjde vyšší číslo než 1, tak se jedná o value betting a dlouhodobě bude tato sázka profitující. Pokud mi vyjde číslo pod 1, tak naopak z dlouhodobého hlediska na této sázce vydělat nemohu. Příklad: Dnes Genk zvítězil v kurzu 2.45. Můj osobní předpoklad a výpočet mi vyšel 50 %. Z pohledu value bettingu je to číslo 1.225. Jedná se tedy o velmi hodnotnou příležitost, která nakonec i skončila úspěchem. To je tedy ve zkratce má práce a můj koníček v jednom. POZOR i 1.05 je value betting! Opravdu neznám jinou profitující metodu. Budu rád, když si mou práci vyzkoušíte, rád se s Vámi i o všem pokecám nebo rád poradím.

TIP TOP BET celkový yield -5%
850 Kč 30 dní 28 Kč / den
1.75 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Ahoj všem, jmenuji se Ivan. Ve světě sportovní analytiky se pohybují přes 8 let. Mám hodně zdrojů kde beru informace a díky tomu mužů vygenerovát skvěle tipy které dávají smysl !!! Můj oblíbeny sport je fotbal, ale taky sleduji i další sporty jako je hokej, basketbal, tenis, E-Sporty... Hodně tipů od mě bude na rohy a žluté karty ve fotbale. Ale když mám nějaké informace z jiných sportu tak to tady taky uvidíte. Těším se na spolupráce.

BET420LUCKY celkový yield -10%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.44 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zdravím som Peter a stávkovaním sa zaoberám cez 5 rokov. V roku 2020 som založil prvú verifikáciu a poradenstvo BET420LUCKY, kedy som po mnohých skúsenostiach s rôznymi druhmi stávok na rôzne športy. Zaoberám sa prevažne futbalu a hokeju. Mesačne je publikované okolo 90 tiketov. Stávkové Kancelárie: Nike, Fortuna, Tipsport , Chance . Kurzy prakticky nedropují a preto vaše tikety budú dosahovať presne takýchto kurzov ktoré vám zašlem a nehrozí, že vaše tikety budú mať nižší kurz ako moje (tikety sa zasílaj 4-6hodín pred začiatkom zápasu).

JOHNNY E-SPORT celkový yield 13%
1 250 Kč 30 dní 41 Kč / den
1.73 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Ahoj, mé jméno je Johnny. Sázkami se zabývám více jak 9 let, z toho více jak 2 roky sázkami na e-sport. Mám za sebou dlouhou cestu, kdy jsem byl hráčem CSGO. Navštívil jsem i mnoho zahraničních turnajů. Díky tomu se dokáži v tomto sportu velmi dobře orientovat a tudíž vítězit. Uvidíte ode mě i několik tipů na hru LoL, touto hrou se také zabývám s dobrými výsledky. Příležitostně sázím také na fotbal, který dlouhodobě sleduji.

B1 - GREEN LINE celkový yield 5%
1 250 Kč 30 dní 41 Kč / den
2.08 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jmenuji se Milan a kurzovému sázení se věnuji již pěknou řádku let. Domnívám se, že za tu dobu již dokáži poznat hodnotný kurz. Jako správný sázkař, který to bere vážně, si vedu statistiky. Mohu tedy říct, že jsem dlouhodobě v rámci několika let v plusu s ROI kolem 10%. Doporučuji si vytvořit sázkové konto u české jedničky Tipsportu, ale také u Fortuny, SazkaBet či SYNOTTIP. Přece jenom je lepší mít na výběr a vždy sáhnout po tom nejvyšším možném kurzu. Řídím se heslem, že každý zápas a každá sázková příležitost se dá se správným kurzem vsadit. Zaměřuji se především na tipy, které nejsou tolik ovlivňovány trhem. Zpravidla se jedná o fotbalové, hokejové a tenisové statistické sázky, ale také hokejové střelce, kanadské body či sázky na skoky na lyžích.

SPRÁVNEJ ZÁSUN celkový yield -9%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.45 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Tento servis se především specializuje na zásuny do fotbalových a hokejových branek, basketbalových košů a podobných míst k tomu určených. Převážně tedy půjde o OVER/UNDER tipy, ale vyskytnou se zde i klasické zápasy, včetně čím dál více oblíbeného E-sportu.

ONE MAN BET celkový yield -17%
600 Kč 30 dní 20 Kč / den
2.48 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Mé tipy se především zaměřují na jednotlivce, jelikož v týmových sportech jako je fotbal, hokej atp. je větší riziko různých aspektů, které mohou sázku zničit. Snažím se vyhledávat kurzovou hladinu od 1.6 a výše. Vyhledávám i kurzy s value hodnotou. Tipy se snažím co nejlépe analyzovat podle aktuální forem, výsledků na daném sportovišti, atp. Sázím většinou od čtvrtka do neděle.

TOPMAN celkový yield -7%
900 Kč 30 dní 30 Kč / den
4.94 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Profesionálne tenisove tipy, hodnotne kurzy v predstihu a skvelý pristup su mojou prioritou.

KOKOS TIPS celkový yield -11%
500 Kč 30 dní 16 Kč / den
2.14 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zabývám se poradenstvím v sázení hlavně na fotbalové zápasy. Sázím už pár let a pohybuji se většinou v plusu.

MIAMI1000 celkový yield 15%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.45 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Prichádzam sem z platformy TIPSPORTu ako jeden z najúspešnejších tvorcov tenisových analýz. Po dobu troch rokov sa mi podarilo vybudovať to, že miami1000 je na trhu značkou za ktorou v rámci komunity na TIPSPORTe stojí viac než 10 tisíc odberateľov. Dovolím si tvrdiť, že patrím do TOP 3 spomedzi tvorcov analýz na tenis a taktiež do najlepšej trojky tvorcov tiketov v TIKET ARÉNE. Moje osobne ROI dosahuje dlhodobo viac než 15%. Odporúčam neváhať a zakúpiť si prístup k mojim tipom, keďže práve tento profil je ten, ktorý vám do vašich peňaženiek prinesie zaručený profit.

GO BET celkový yield -15%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.96 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Podávam hlavne akovky v kurze 2 a viac. Najčastejšie najdete u mňa tipy na basketbal a tenis.

PH BETS celkový yield -7%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
3.17 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Tipy s dlouhodobou úspěšností. Měsíčně 40 - 100 tipů.

BETMAN celkový yield 16%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.76 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Sázením se bavím již od roku 2001 kdy jsem jako náctiletý běhal z kamenné pobočky Tisportu s někonečně dlouhými AKO tikety jako nákupní lístek ze supermarketu :-D Až poslední roky jsem se trošku profesionalizoval. Sázím převážně na fotbal, hokej a jiné kolektivní sporty jako SOLO sázky. Tipy vybírám tak aby je bylo možné vsadit u českých sázkových kanceláří. Průměrný kurz si držím kolem 1,80 a snažím se měsíčně zasílat 20 - 50 tipů. Příliš nelaboruji s vklady - v drtivě většině volím 10/10. Sportu zdar a ať se zelená.

NAJDI VALUE! celkový yield 4%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.85 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Čau. Jsem student ekonomicko-správní a právnické fakulty a sázení se věnuji prakticky odmala. V posledních letech jsem se začal soustředit na hledání value v kurzech, což je dlouhodobě jediná správná cesta. Sázím převážně na biatlon a fotbal, a to na příležitosti jako držení míče, žluté karty nebo rohové kopy. Občas u mne ale najdete i tip na tenis nebo florbal. Podrobné statistiky si vedu už přes rok a můžu hrdě říct, že se mi velmi slušně daří. Snažím se s klienty i často komunikovat a nemám problém jim cokoliv vysvětlit. Věřím, že pokud si moje tipy vyberete, nebudete toho litovat.

FILIBET celkový yield 3%
750 Kč 30 dní 25 Kč / den
1.9 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zaměřuji se především na esport, který je mou celoživotní vášní. Pro tento účel doporučuji mít založen nejen tipsport, ale i fortunu (často nejvyšší kurzy) a sazkabet (největší nabídka). Najdete u mě však i sázky na ostatni sporty, zejména nižší fotbalové soutěže a tenis.

TOPMAN CHALLENGE celkový yield -46%
600 Kč 30 dní 20 Kč / den
2.96 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

V tomto balíčku sa pokúsime urobiť z 5€-2000€. A to tak ze každý deň pridám zápas alebo tiket v kurze 1.2-1.50 a budem sa snažiť trafiť 20 zápasov po sebe. Tebe na začiatok stačí 5€ na prvý tiket. Najlepšie na tom je ze ti stačí na štart 5€. A skončiť môžeš kedy chceš. Odporúčam tak pri 5 stávke odložiť 5€ pre prípadnú prehru aby si mohol pokračovať ďalej.

ZE DNA KE HVĚZDÁM celkový yield -14%
700 Kč 30 dní 23 Kč / den
2.12 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

V projektu ze dna ke hvězdám se snažíme ukázat klientům, že pokud se vsází rozumně a s hodnotnými kurzy, tak si lze vytvořit pasivní příjem a zároveň se u toho pobavit a užít si trochu adrenalinu. V oblasti sázek působíme již dostatečně dlouhou dobu na to, abychom dokázali rozpoznat hodnotu v kurzu a následně ji využít ve svůj prospěch. Pokud chceš vyhrávat a zároveň nás podpořit, připoj se k nám. Vzhůru ke hvězdám!

TOPSPORT celkový yield 0%
500 Kč 30 dní 16 Kč / den
2.44 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Sázení zejména na fotbalové zápasy, především z Top 5 lig a česká liga, i s menšími kurzy se dá vydělat a nedotovat sazkovky.

VD SPORTS BETTING celkový yield -7%
500 Kč 30 dní 16 Kč / den
2.37 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zdravím všechny příznivce kurzového sázení, jmenuji se Václav a již několik let se aktivně věnuji sázení. Asi jako každý jsem zpočátku sázkové kanceláře především dotoval, když jsem si ale osvojil důležité základy jako money management, hledání value a kvalitní analýzy, začala se má bilance otáčet do plusu. Snažím se hledat hodnotné kurzy, řídím se mottem, že i proherní sázka může být dobrá, stejně jako ta výherní může být špatná. Mezi mé hlavní sporty patří především MMA a fotbal, výjimečně přidám i tip na hokej, tenis či jiný sport. Hledám ty, kteří berou sázení jako investici a ne jako gambling. Nemohu Vám zaručit, že bude každý tip výherní nebo že bude každý měsíc plusový, nejdůležitější je pro mě dlouhodobý zisk. Zvolil jsem nižší měsíční poplatek, jelikož jsem nový servis a chci být dostupný i klientům s menším kapitálem. Těším se na naši vzájemnou spolupráci. Ať se zelená!

CESTA ÚSPĚCHU celkový yield 10%
1 500 Kč 30 dní 50 Kč / den
1.88 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsme zkušená parta sázkařů, která se již několik let pohybuje ve světě sportu a obzvlášť v kurzovém sázení. Měli jsme možnost vyzkoušet si i druhou stranu barikády a to jsou zkušenosti k nezaplacení. Naší velkou výhodou je znalost českého a slovenského fotbalového prostředí, které jsme si mohli na vlastní kůži vyzkoušet. Z toho plyne, že u nás najdete zaměření pouze na tuto oblast. Kurzy vybíráme pouze z těchto sázkových kanceláří: Tipsport, Sazkabet a Fortuna. Doporučujeme mít založené všechny tři.

ASIJSKÉ SÁZENÍ celkový yield -9%
900 Kč 30 dní 30 Kč / den
1.62 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zdravím, jsem player jménem Buky0 a jsem velký milovník Asijského kontinentu, protože sport je tam oproti zbytku světa daleko živější a takový svěží a prostě to má spád. A proto se věnují tipování sportu, které mám nejvíce rád a to baseball a volejbal v Jižní Korei a basketbal v Číně. A upřímně baseball je moje obrovská srdcovka, takže budu přinášet ty nejlepší tipy z Asijského kontinentu.

BETTING PROTIPS celkový yield -20%
890 Kč 30 dní 29 Kč / den
2.18 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Sázkové poradenství od roku 2019. Nabízíme VIP členství s dlouholetou úspěšností. O celé naše poradenství se staráme ve dvou + pod sebou máme další 4 sázkaře.

CS:GO SHARP celkový yield 5%
990 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.02 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Služba CS:GO Sharp je projektem týmu Smartwin, která se zabývá tipováním e-sportových zápasů Counter-Strike: GO, napříč různými výkonnostními skupinami (Tiery). Přičemž klient se může v průměru každý měsíc těšit na 20 až 40 dlouhodobě profitabilních tipů. Služba je určena, jak pro zkušené, tak i rekreační sázkaře, kteří využívají především české sázkové kanceláře.

PD-TIPS5 celkový yield -4%
2 650 Kč 30 dní 88 Kč / den
3.15 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Sme oficiálne Betting poradenstvo, tvorené mladým kolektívom plným elánu a zápalu pre tipovanie. Napriek relatívne mladému veku naše skúsenosti s poradenstvom v oblasti tipovania siahajú až do roku 2013. Naše tipovanie považujeme za úspešne, v oblasti bettingu si dlhoročné držíme viac ako 70%-nú úspešnosť. Zameriavame sa hlavne na futbal, hokej, basketbal čiastočne tenis. Free tipy mame zamerané na európsky futbal a hokej. A taktiež mame live betting zameraní na všetky športy uvedené vyššie. Počas dlhoročného pôsobenia v tejto oblasti, sa nám podarilo zabezpečiť si rozsiahlu sieť informácií ohľadom špecifických zápasov, čo nás predurčuje k úspechu. V prípade že máte záujem neváhajte využiť naše služby tak ako tisícky spokojných a stovky stabilných zákazníkov. DO TIPOVANIA PRIATELIA!!!

BEST OF SMARTWIN celkový yield 0%
1 490 Kč 30 dní 49 Kč / den
1.82 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Best of Smartwin je unikátní službu týmu Smartwin, která byla speciálně vytvořena pro tuto platformu. Jedná by se o výběr těch nejhodnotnějších tipů ze všech našich skupin, které nyní máme v nabídce. Nejčastěji posíláme tipy na fotbal, basketbal a hokej. Často využíváme asijského handicapu. Klient, který si zakoupí naši službu, by měl vědět, co znamená asijský handicap a umět s ním pracovat. Pokud bude potřeba, se vším ti pomůžeme nebo poradíme, tak jako s dalšími věcmi – money management, zahraniční sázkové kanceláře nebo výběr tipů přímo na míru. Doporučené sázkové kanceláře – Sazkabet a Tipsport. Počet tipů měsíčně – kolem 20 tipů, záleží na období jednotlivých soutěží.

SOCCERBETTING celkový yield -6%
1 300 Kč 30 dní 43 Kč / den
1.54 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Tipy iba na futbal, prevzne europske ligy, vsetky tipy su podavane v pinnacle ale bez problemov sa daju podat aj v SK/CZ stavkovych. tipov je pomenej, kvalita prevazuje nad kvantitou takze sa da ocakavat cca 7-15tipov mesacne.

MR. XG celkový yield 12%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.77 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Analytika dat pohlcuje vnímání fotbalu. Vývoj nelze zastavit a proč se navíc na inovacích obohatit? Náš tým má přístup ke kompletní databázi statistických ukazatelů, kterou v kombinaci s citem a intuicí dokážeme zhodnotit. Na základě expected goals, xGoals a řady dalších parametrů dokážeme s mikroskopickou přesností odhadovat výsledky utkání. Jistě znáte slogan, že statistika nuda je, ale v našem podání jde o jednu velkou zábavu.

NINE celkový yield 8%
1 200 Kč 30 dní 40 Kč / den
1.94 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Hezký den, co tak sleduji, tak každý píše jak sází x let a má hodně zkušeností a informací. Já tohle psát nebudu, protože dnes si každý zakládá poradenství a tváří se, že je nejlepší na světě. Mám rád sport a rád si na něho vsadím ať je tam adrenalin. Kdo bude se mnou sázet, tak mu děkuji za podporu a věřím, že budete spokojeni.

Q-S TIPS celkový yield -62%
900 Kč 30 dní 30 Kč / den
2.22 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jsme dva velcí fanoušci fotbalu a vášniví sázkaři. Vášnivé neznamená bláznivé, ale naopak jsme ve svém výběru, do jakého zápasu investovat, velmi pečliví a zdrženliví. Vlastní statistiku si vedeme už druhým rokem a náš výsledek je zatím 13 % YIELD.

HOKEJOVÉ PERLIČKY celkový yield 5%
800 Kč 30 dní 26 Kč / den
1.8 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Hokej snídám, obědvám i večeřím, a proto mohu být úspěšný ve svých precizních analýzách. Rozhodl jsem zisk sdílet i s Tebou, a tak neváhej a pojď ochutnat moje chutné hokejové menu. Uvidíte spousty tipů z českých soutěží, NHL, ale neštítím se ani jiných soutěží. Řídím se value bettingem.

SPORTMASTER celkový yield -9%
800 Kč 30 dní 26 Kč / den
3.31 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Fotbal, tenis, hokej, e-sport, basket, pokud mam i informace k jiným sportům, tak samozřejmě věnuji pozornost i těmto kurzům.

MARIO82 celkový yield -25%
800 Kč 30 dní 26 Kč / den
2.21 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Mnohé verifikované tipy můžete nalézt u společnosti Tipsport, kde se pár let věnuji hledání hodnotných kurzů a s tím spojené tvorbě analýz. Sázením se zabývám téměř dvě dekády a prošel jsem si snad všemi fázemi, než jsem došel až sem a především ke zjištění, že k profitu vede cesta jen přes tvrdou disciplínu. Ta je ještě důležitější než výše základního kapitálu. Věřím, že kombinací disciplíny, zkušeností, trpělivosti a nezbytného sportovního rozhledu můžeme spolu dosáhnout pravidelného zisku a u toho se i dobře bavit.

BD PRO celkový yield -33%
2 200 Kč 30 dní 73 Kč / den
2.25 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Dobrý deň venujeme sa Stavkovaniu dokopy 3 roky a generujeme zisk v priemere 15%ROI... Štatistiky ukazujú našu kvalitu.. Venujeme sa prevažne Tenisu.

COYOTES BETS celkový yield 22%
900 Kč 30 dní 30 Kč / den
2.39 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zdravím, sme team ľudí ktorí sa špecializujeme predovšetkom na overy gólov vo futbale, tenis a hokej. Priležitostne máme tipy zo sveta esportu v ktorom sme sa tiež pohybovali. Sústreďujeme sa na kurzy 2 a vyššie. Ak máte záujem kľudne nás kontaktujte a začnite s nami zarábať.

TŘETÍ GENERACE celkový yield 0%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
1.74 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Nejlepší způsob, jak zjistit kvalitu naších tipů, je podívat se na historii. Věřím, že naše spolupráce bude veliká!

ČESKÁ LIGA celkový yield 7%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.2 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Zaměřuji se na Českou ligu, primárně na události jako jsou karty, střely a rohy u kterých nemá bookmaker takový přehled a dost často vypisuje hodnotné kurzy, kterých rád využívám. Budu se moc těšit na naší případnou spolupráci.

SOFTWARE SÁZENÍ celkový yield -32%
1 000 Kč 30 dní 33 Kč / den
2.14 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Primárně tipy z mého systému na fotbal, který bere v potaz mnoho aspektů a událostí, které by samotný člověk nedokázal sledovat.

TIPCOACH celkový yield 3%
1 990 Kč 30 dní 66 Kč / den
1.7 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Specializujeme se pouze na fotbalová utkání a k sázení přistupujeme zodpovědně a profesionálně jako ke každé jiné investici. To znamená, že naším cílem je dlouhodobá ziskovost a stabilita, oproti krátkému a rychlému zbohatnutí. Používáme pouze ověřené a kvalitní, ziskové zdroje ze zahraničí u kterých sami vyhodnocujeme jejich úspěšnost. Sázíme převážně dle kurzů Tipsportu.

JAGUAR NBA TIPS celkový yield 11%
650 Kč 30 dní 21 Kč / den
2.12 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

V ramci nášho poradenstva chceme prinášať hlavne kvalitu a tipy ktoré maju pri systéme SOLO alebo malého komba aký-taký zmysel a zároveň je tam zachovaná vysoká pravdepodobnosť na výhru samotného tipu , v prípade malého komba tiketu. Našim dlhodobým cieľom je dostať sa a udržať sa medzi TOP10 poradenstvami v rámci československa na báze platformy sportbreak. Športu ZDAR , tipovaniu zvlášť. VERIŤ znamená VYHRAŤ.

TABLE TENNIS TIPS celkový yield -11%
1 250 Kč 30 dní 41 Kč / den
2.04 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Sazíme výhradně na Ruskou ligu Stolniho Tenisu, Ligu Pro! Tipy jsou vždy dostupné na Tipsportu a jiných sázkových kanceláří.

TRADER celkový yield 30%
900 Kč 30 dní 30 Kč / den
2.17 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Sázení se věnuji už více 15 let. Zažil jsem zlatou dobu, kdy lidi podávali na všech možných sázkovkách. Pak přišlo omezení sázení v Čechách a hodně se změnilo, ale pořád je sázení velkou součástí mého života, protože stále lze dobře vydělat i u lokálních sázkových kanceláří. Zkusil jsem si pár let i pozici bookmakera, takže mám přehled a nadhled, preferuji value-betting. Tipy vám nabídnu z basketbalu, fotbalu, hokeje a hodně vyjímečně jiného sportu. Kurzy budou výhradně z Tipsportu, protože vsadit ve Fortuně, Synottipu nebo Sazce je mimo možnosti úspěšnějších sázkařů. Pojďme si pro zisk společně!

SPORT INVEST celkový yield 14%
800 Kč 30 dní 26 Kč / den
1.94 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Jak už z názvu vyplývá, tak se jedná o sportovní investice. Smyl a cíl tohoto našeho projektu je naprosto jednoduchý. Pečlivě analyzovat utkání a najít hodnotnou sázku a hlavně hodnotný kurz do kterého poté investovat. Naše know how samozřejmě neprozradíme, ale můžete se na naší vlně svést s námi. Naše strategie sebou přináší i větší počet vsazených zápasů, ale o to větší vykazujeme zisk. Na každou soutěž máme strategii jinou, prostě jiné know how. Často i zápasy na sebe navazují, a tak se nemusíte obávat. Doporučujeme sázet 1 % - 2 % na 1 unit.

TESTOVACÍ SERVIS celkový yield 0%
100 Kč 30 dní 3 Kč / den
0 Průměrný kurz na tiket
 • 10 a více tipů měsíčně
 • Předzápasové tipy

Testovací servis.